Jump to content

Recommended Posts

e pa drugari i drugarke, ne znam ko je cuo za/slusao ovaj bend...ali ja sam potpuno odusevljen...iz kanade su, izdali su 3 ili 4 albuma do sada (ja imam watch out i crisis, a znam i za selftitled)....sviraju neki...hm, pa kao tvrdji emocore, a moguce i da gresim...sve u svemu definitivno za mene najvece otkrovenje od benda sto se tice prosle godine, mene i otkrivanja bendova za koje nikad nisam cuo do tada :D

inace, na mojoj top 3 listi najboljih albuma za proslu godinu, tu su uz tool i katatoniu...nije bas da se uklapaju u koncepciju ali album crisis je zaista perfekcija...

 

 

elem, gitarista/clean vokal alexisonfire je izdao prosle godine i svoj solo album gde svira akustaru i peva....10 pesama - 10 balada...mozda previse emo za nekoga ali meni je i taj album divan...projekat se zove city&colour a album 'sometimes'.....ima ga na netu....

 

evo i zvanicnog spejsa alexisa gde mozete cuti par stvari i videti neke spotove (http://www.myspace.com/alexisonfire ) a ima tu i link za city&colour....

 

 

sve u svemu...jedan od meni najinventivnijih bendova u poslednje vreme......

Edited by Primeval_JAH_Guardian

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam sva tri albuma (i jedan spot :D )... uopste nisu losi, ali ne preterano zanimljivi... imaju tripove da produzavaju pesme preterano, izgleda im ponestane inspiracije or something... doduse, ja sam ih nabavio pre manje od mesec dana, tako da, ko zna... ovako isto sam pricao i za B4MV, pa sam se navukao najgore...

 

meni je najjaci lik onaj debeli gitarista... skroz je smesan...

 

poslusacu bas taj City And Colour, kad ga vec hvalis... :D istina, taj gitarista mi deluje u nekom christian rock fazonu, sto bi meni moglo i da se svidi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Alexisonfire - Old Crows/Young Cardinals (2009)

 

23faab86b660a1f44397e4e5cf6c2aaf.jpg

 

Info: Mp3, 256, Joint Stereo

 

01. Old Crows

02. Young Cardinals

03. Sons of Privilege

04. Born and Raised

05. No Rest

06. The Northern

07. Midnight Regulations

08. Emerald Street

09. Heading for the Sun

10. Accept Crime

11. Burial

 

http://rapidshare.com/files/243644957/AIOF_MediaPortal.ru.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...