Jump to content

Aeternia


RNA

Recommended Posts

Hajde, nemojmo o takvim stvarima odmah. To oni prvo treba lepo medjusobno da se dogovore, a ovde samo da iznesu krajnji rezultat pregovora.

 

da, i recimo da bi bilo pozeljno da to bude na PRVOJ STRANI!!! tako da, ajmo momci, svecano otvorite novi pocetak!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ovako>

LEXA tj ja cu sada da izigravam NEmanju i sedecu na glavama svim clanovima do svirke na metal soundu 19 og!

TREBA KAKO BOSKO KAZE DA ODUVAMO!

Jos nismo sigurni za bubnjologa da li ostaje u bendu ili ide da svira u Atlantidi jebi ga decko nema pojma sta se izdesavalo!

ako se desi najgore pa Gigo ode u Atlantidu>

sada imam spremne varijante!

POZDRAV SVI I ZIVI BILI!!

 

@apeiron>tacno tako!

ali mi smo uzeli ime iz potpuno drugacijeg razloga>

naime Atlantida tone a Aeternia je Vecna zemlja!

HA HA HA HA HA !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako se secate he mana..?!?!? brate, pa to je bilo pre vise od petnaest godina!!! (ako se ja dobro secam :mhihi: )

 

 

eh moji eternijanci.... :mrgreen: ajde oduvajte ga bolje nego ikada, i svaki put sve bolje! zelim vam puno srece i zadovoljstva (ne, ne mislim nista perverzno :mhihi: ) u daljem radu!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa eto i mene...

Mail adresu Aeternie imate u mom potpisu, a valjda ce uskoro i MySpace prezentacija.

Ja vecheras idem da pregovaram sa nashim dizajnerom oko novog atwork-a, logo-a, fonta i ostalih stvari...kad to bude gotovo precicemo na izradu sajta.

Moram da napomenem josh jednu stvar - na zalost ja sam primoran da vecheras "ubijem" MySpace prezentaciju Atlantide. Dugo sam razmishljao da li to treba da uradim ili ne, i zakljuchio sam da bi ipak trebalo. Tu prezentaciju sam ja pravio i odrzavao a nije mi ostavljen ni jedan jedini razlog zbog koga bih je, eto tako ustupio nashim "naslednicima". Red je da i oni krenu od nule, mada su vec u dovoljnoj prednosti jer imju koliko - toliko poznato ime, artwork i pesme...

Toliko od mene.

 

Pozz.

 

"Sive lubanje silo,

ja imam moc..." :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...