Jump to content

Aeternia


RNA

Recommended Posts

ja ne sviram u atlantidi...

nova postava aeternije(za sada,a ja se nadam i zauvek):

Aleksandar Tirhmenstein-vokali

Aleksa Jonic-gitare

Uros kovacevic-gitare

Nenad Natosevic-bass

Matija Andjelkovic(moja malenkost)-klavijature

Igor Sakotic-bubnjevi

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sviracemo novu pemu>

'IZGUBLJEN U SNU' sada na metal soundu a posto su sve pesme mojih ruku delo sviracemo i Vecnost,ti i ja,kraljicu snova i nokturno i mozda atlantidu ali to je pitanje posto nemam pojma kako bi publika reagovala da pevam pesmu koja se zove po drugom bendu majke mi!

bend nastavlja sa radom punom parom>za 2 meseca u vrh glave novi promo!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje se slazem da treba da svirate Atlantidu, :muzicar: to sto se sad neki drugi bend tako zove to nije bitno , ta pesma je stvorena radi vaseg predhodnog benda. To sto se sad drugacije zovete nista ne znaci, ono sto ste napravili i dalje vas prati kao muzicare... :da::da:

 

Ово је мало филозофски, али у суштини то је то... Слажем се. Битно је да ВИ уживате у томе што радите и у песмама које свирате, а што се фанова тиче - увек се нађе неко коме ће се то свидети, зар не?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi novosti!>

STARI BUBNJAR IGOR(GIGO) SHAKOTIC vise nesvira sa nama!

Odlucio se decko za Atlantidu jer bi onda godinu dana imao bacenih u vodu>mozda je i u pravu nista ne znam!

Sve u svemu bez obzira na sve to metal sound se svira kao sto je planiran sa novim bubnjologom kome mozda vise lezi ovakav malo jaci zvuk!

Novi bubnjar je NEBOJSA MITROVIC prilicno dobra zamena starog ako ne cak i bolji ali to je nebitno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јес да сам мало закаснио на расправу али...

Што се тиче свирати Атлантиду или не, зашто да не? Креатор је свирао Торментора и пошто су променили име у Креатор, па што не би Етернија свирала Атлантиду?

 

А сада мало што се тиче музикице, није што знам Стимпија и Рипера релативно дуго, него што је стварно добра. Поменута Атлантида је сјајна, Врела ствар - моћна, има једна ствар чији почетак до јаја личи на Black Sheep од Сонате Арктике, што се тиче осталих ствари, не сећам се најбоље.

 

Билборд је закон!

 

Све у свему, само напред! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само сам свратио да вам пожелим све најбоље ѕа српског новака. Здравље пре свега, затим пуно среће са новом поставом и да ускоро чујемо Етернију... Наравно поздрав и за све остале на форуму и све најбоље. Толко од мене за сада... Cheers... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само сам свратио да вам пожелим све најбоље ѕа српског новака. Здравље пре свега, затим пуно среће са новом поставом и да ускоро чујемо Етернију... Наравно поздрав и за све остале на форуму и све најбоље. Толко од мене за сада... Cheers... :pivopije:

Kume, bre, ti li si? :lol::mrgreen::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci, srecno u daljem radu, zao mi je sto je sve tako Gay ispalo ali sta da se radi...

 

ne dozvolite da vas neciji stupidluci upropaste, samo napred i ono sto volim da kazem "Stay Heavy, Rock HARD" ;)

 

Srecna Pravoslavna Nova i mnogo uspeha zelim u istoj ;)

 

navijam za vas ;)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...