Jump to content

Aeternia


RNA

Recommended Posts

ja samo jedno mogu da kazem.novi pjevac nije bas nalozen na bini kao prethodni ali zato se mi ostali popravljamo!!

Malo je smotan decko takav je prirodno ali peva jebe mame,

ko god da kaze da je gori od NEmanje laze ko zmaj!!

bubnjar je definitivno bolji od gige samo treba malo da smiri neizivljanost i da se vise koncetrise na svirku a manje na kolicinu bespotrebnog letenja po bubnju!

BICE MNOGO BOLJE IDUCI PUT!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,zasto Ratne igre???Kerber ima mnogo mnogo boljih pesama...Svirajte nesto drugo njihovo sl.put...

Divlje Jagode su bile ok,dobro ste odsvirali,dobro je otpevao pevac,ali opet,onako dobro kao sto je u originalu, retko ko moze da otpeva :D ...

 

Inace ste bili super stvarno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, hvala vam svima puno shto ste doshli i hvala na podrshci i lepim rechima!

Pozz svima!

 

@Meraklija

Da, da, chuo sam!Moram da idem.Prodaja karata pochinje za koji dan i savetujem ti da ne chekash jer ce interesovanje i guzhva biti nevidjeni...(Pogotovo iz razloga shto je ovo turneja od samo tri koncerta.Tj. 3 koncerta su trenutno najavljena na zvanichnoj prezentaciji Maidena.)Za Gica neam pojma, ali pretpostavljam da ce hteti da ide...Znachi ono - kao good old times :rockdevil::muzicar:

 

@Jelena 91

Pa, ono, jbg - postoji i gomila boljih bendova od Kerbera ;) ...Obrade koje cemo u buduce svirati uglavnom nece imati mnogo dodirnih tachaka sa domacom muzichkom scenom, no - o tom po tom... Istina je da zapravo nismo imali bash puno vremena da se spremamo a i nova pesma nam je bila u fokusu...Ratne igre smo vec znali i gomilu puta svirali tako da... :redface::bigblue::mrgreen::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

bubnjar je definitivno bolji od gige samo treba malo da smiri neizivljanost i da se vise koncetrise na svirku a manje na kolicinu bespotrebnog letenja po bubnju!

BICE MNOGO BOLJE IDUCI PUT!

 

 

Zaista je lik preterao. Dobro lupa ali samo chekam kad tje da pochne da skache po onim bubnjevima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jelena '91.>od kada je sveta i veka tvoji postovi su a sto ratne igre a sto mezimac?

1.zasto bi pevac pevao u originalu bilo sta,to je jako glupo!

decko ima svoj jako dobar glas i red je da ga iskoristi kako valja!!

2.nije bas sve kao sto prijatelj tricky tvrdi>sviracemo i domacice ali u nasem fazonu i dosta tvrdje!

Mozda uleti igraj sad ali otom potom!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...Evo i prvih ideja za artwork...Font ce verovatno biti menjan, a ni logo nije konachan, ima josh ideja a mi cemo se truditi da odaberemo najbolju...Ali - eto - chisto da imate neki uvid u razvoj situacije ;)

Da napomenem - font, logo itd su delo Dragana Cirica i zakonom su zashticeni. Svaka zloupotreba je kaznjiva po zakonu o intelektualnoj svojini.

Ono shto se desilo sa Atlantidom :no: nauchilo nas je da neke stvari ne smemo da prepushtamo sluchaju. Ovog puta pravna strana je regulisana na vreme :da:

 

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jelena '91.>od kada je sveta i veka tvoji postovi su a sto ratne igre a sto mezimac?

1.zasto bi pevac pevao u originalu bilo sta,to je jako glupo!

decko ima svoj jako dobar glas i red je da ga iskoristi kako valja!!

2.nije bas sve kao sto prijatelj tricky tvrdi>sviracemo i domacice ali u nasem fazonu i dosta tvrdje!

Mozda uleti igraj sad ali otom potom!!

Ok,znam :bigblue: ...

1.Ja nisam rekla da treba da ga imitira.Samo sam komentarisala.

2.super

3.dobar vam je logo

4.sve najbolje,samo nastavite tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za bend. Pevac je do jaja, extra peva ako ste ciljali da nedjete slicnog Nemanji onda ste pogodili. Svaka mu mast, Bubnjar nije bolji od Gige. Dobro svira ali to sam vec rekao mnogo ranije mora da se smiri. Cinela mu je triput pala sa bine, pa je Manja morao dvaput da je dize, treci put je on podigao, svaka cast. Jos jedno, pevac je do jaja, vi ste do jaja samo napred!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...Evo i prvih ideja za artwork...Font ce verovatno biti menjan, a ni logo nije konachan, ima josh ideja a mi cemo se truditi da odaberemo najbolju...Ali - eto - chisto da imate neki uvid u razvoj situacije ;)

Da napomenem - font, logo itd su delo Dragana Cirica i zakonom su zashticeni. Svaka zloupotreba je kaznjiva po zakonu o intelektualnoj svojini.

Ono shto se desilo sa Atlantidom :no: nauchilo nas je da neke stvari ne smemo da prepushtamo sluchaju. Ovog puta pravna strana je regulisana na vreme :da:

 

IPB Image

 

 

E pa super je :D font je ok, mada mi izgleda nekako vetj vidjeno, ali logo je zato super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma super, mora od necega da se krene :da:

 

(svi moji posteri za fax kada tek krenem da nabacujem su uzas boziji, covek da ih ne prepozna :) ali posle bombona!! :) )

 

(kad smo vec kod toga, meni je sutra ispit, a ja jos uvek ne stizem da napravim nijedan prilog... :-/ :mrtav: )

 

ce mi pevate mocartovu misu sutra, a?? :icon_sigh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je samo probna varijanta!

Logo je dobar,odnosno to zovu zig!

A slova su ok verovatno ce biti nova slova!

Moj predlog je da ga uradite u metalno sivoj boji, tj. da se presijava kao da je od celika (sivo koje prelazi u plavicasto).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...