Jump to content

Aeternia


RNA

Recommended Posts

Do jaja dolazim na svirku! E JER SAMO VI SVIRATE ILI JOS NEKO

Aleksa sta se tripujes nije meni nista nit sam na bilo koga ljut nit dadrkan nadam se da niko nije ni na mene i podrzavam te u skoro svakom pogledu i razumem te sto si ljut u vezi one svirke ali kvalitet drugih bendova nema nikave veze sa tim sto vas je Menson izradio ali kapiram i ja bih isto ispizdeo i prebacivo onima koji su krivi i mozda onima koji nisu kao sto si ti uradio ustvari bolje da se izrazim nisi ti prebacivao bendovima neko si ih malo javno negativno ocenio sto imas pravo jer svako ima pravo na svoje misljenje(ALI TI SI TO URADIO ZATO STO SI BIO IZNERVIRAN JER SU VAS ISPALI)!Ponovo naglasavam Nemoj da se ljutis!

Nego to je sad proslo i nemojte da se opterecujete s tim svasta se u zivotu desi i bice jos i sranja i lepih stari i dobrih svirki i losih svirki ALI OVA U PETAK JES BILA sranje,nego bitno je da nastavite da cepate!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veche.

Ovde ja.

 

Ja (tj. isti onaj iz prethodnog reda) sam danas (ponosno izjavljujem) posle dva i po meseca ganjanja i konstantnih pretnji shto izbacivanjem iz benda, shto placanjem proba , shto lomljenjem ________________ (dopisati po zelji) od strane ostalih chlanova Aeternie, kooonachno snimio bass jel te , deonice...

Potpuno zadivljen samim sobom, pojeo sam skoro dve cele pice (prechnika 36 cm) i sad me gadno boli stomak, ali to nema nikave veze sa onim shto sam ja zapravo hteo da napishem.

 

Poshto svi vi (svi<= 20 stalnih "fanova" benda) znate da mi imamo svirku ili neshto shto potseca na pomenutu u Kuglashu osmoga aprila, mene zanima:

a)Da li ima zainteresovanih da se ta svirka odrzi?

DA NE (zaokruzi jedan od ponudjenih odgovora)

 

Xexexe - svi ste zaokruzili "DA", jel tako?Tako je...E, sad poshto ste zaokruzili "da", moracete da nam pomognete da nabavimo sledece stvari, a ne bi li se ta svirka, jel te, odrzala. Lista potrebnih stvari:

 

1. Gitarsko pojachalo snage ne manje od 50w.

2. Komplet bubnjeva. (Napominjem - BUBNJEVA, ne sherpi, kanti, i slichnih neadekvatnih ekvivalenata)

3. Josh jedno gitarsko pojachalo snage na vece od 5w (da se Reaper ne bi mnogo chuo dok se izdrkava)

4. Tranquilizer za klavijaturistu.

5. 5 - 10 maloletnica za pevacha (a mozhda se i ostali omrse)

6. Broj telefona dotichne mlade dame koja misli da ja imam 40 godina (da joj pokazem shta chicha ume)

Bez starca nema udarca !

7. Barutova jaja za razbijanje. (inache Lexa nece da svira)

8. Kilo chipsa. (zbog stavke br 9)

9. Gajba do dve , a nikako manje od tri, piva.

10. Dobrovoljni prilog po zelji.

 

Shalu na stranu, stvarno nam trebaju bubnjevi i gitarsko pojachalo i mikrofon(i). Ako znate nekog ko iznajmljuje opremu po pristojnoj ceni, predlozi su dobrodoshli.

 

Do sledece mentalne seanse,

Do vidjenja,

Voli vas sve vash bassist.

Edited by TrickY

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako bubnjar u nedelju ne polomi cinelu, ko da niste svirali.

nadam se da je lexa spremio neki scenski nastum.

za ovu dvojci maloletnika nesumnjam, ali deda lexa mora da se pokrene!!!

znaci lexo, mani sah i udri malo po toj gitari. zica ti nije pukla bar 2 godine. :) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako sakat mogu da te dobijem :P

 

mozda bi me odrao zu gitar-duelu (to priznajem :) ), ali na druge nachine... :D

 

a i ti bi trebalo da odesh na berzu, da budesh josh metalniji na bini. Svi znaju da se zene loze na mushkarce u koznim lonama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...