Jump to content

Theatre Of Tragedy


Vampyr Poet

Recommended Posts

  • 7 months later...
Oh, man!! TOT su bili jedna mnogo dobra grupa! Stvarno posebna sa sjajnim vokalima i tekstovima. Cini mi se da je sve krenulo nizbrdo od Aegis albuma (album je odlican). Ovo sto sada rade je prilicno plitko. Kapiram da su zeleli da urade nesto novo, ali trebalo je da zadrze neke svoje crte i finese a ne totalno da odu iz zanra. Steta, stvarno sam ih obozavao sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Liv... bese nekad stvarno slatka, sad je samo jedna od mnogih bezlicnih utegnutih plavusa sad.gif

 

btw. jel se seca neko one poplave ToT majica po Beteksovim radnjama pre jedno 2-3 godine? smile.gif Koliko su jeftine bile, cudi me da se vise naroda nije primilo na njih... wink.gif a izgledale su prilicno 'originalno', ili makar jako lepo uradjeno, sa sve onim tamno-zlatnim slovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Liv... bese nekad stvarno slatka, sad je samo jedna od mnogih bezlicnih utegnutih plavusa sad.gif

 

btw. jel se seca neko one poplave ToT majica po Beteksovim radnjama pre jedno 2-3 godine? smile.gif Koliko su jeftine bile, cudi me da se vise naroda nije primilo na njih... wink.gif a izgledale su prilicno 'originalno', ili makar jako lepo uradjeno, sa sve onim tamno-zlatnim slovima...

videla sam jednom neku babu kako nosi TOT majicu smile.gif

......i ja sam prilichno volela dotichni band , preko njih sam pochela da slusham gothic metal , napravili su stvarno par odlichnih pesama .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Liv mi je izrazito ruzna devojka, ali to pada u drugi plan kada cujem njen fenomenalan glas. Definitivno je jedan od mojih omiljenih vokala! Sto se albuma tiche Aegis mi se ubedljivo najvishe svidja. Prva dva albuma nisu toliko losha, mada mi se mnogo vishe svidja fazon Aegisa, a i produkcijski je dosta jachi. Najvishe mi se svidjaju stvarchice Lorelei, Aoede i Poppaea.

Ni jedan od poslednja dva albuma nisam cuo, osim pesme Machine, koja je ispod proseka, a spot jos gadniji! Sve u svemu simpatican bend...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ni jedan od poslednja dva albuma nisam cuo, osim pesme Machine, koja je ispod proseka, a spot jos gadniji! Sve u svemu simpatican bend...

Da li ste culi Machine u VNV mixu? :?

Fenomenalno biggrin.gifa: biggrin.gif

hmmm to vec nisam cuo, ali kad smo vec kod obrada da kazem da mi se mnogo dopada obrada "Lorelei" od Icon Of Coil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

glupo je pricati o tome koji je najbolji album,ako uzmemo

u obzir prva 4(sa Liv).naravno,najbolje pjesme su dying-

i only feel aphathy i black as the devil paintheth!

sto se tice Liv,ona sad radi nesto mnogo bolje od

Musique i slicnih electro-SRANJA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Moje misljenje je da band koji toliko promeni stil muziciranja mora promeniti ime jer je Theatre Of Tragedy sa svojih pocetaka nebo i zemlja T.O.T.-ju koji sada muzicira.Da se razumemo ,nemam ja bogznasta protiv ovog novog zvuka koji sada sviraju osim sto mi nije pri srcu ,ali mislim da je promena gotovo neverovatna jer je novi EP cist elektro-pop .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje misljenje je da band koji toliko promeni stil muziciranja mora promeniti ime jer je Theatre Of Tragedy sa svojih pocetaka nebo i zemlja T.O.T.-ju koji sada muzicira.Da se razumemo ,nemam ja bogznasta protiv ovog novog zvuka koji sada sviraju osim sto mi nije pri srcu ,ali mislim da je promena gotovo neverovatna jer je novi EP cist elektro-pop .

 

И мени је логично да бенд промени име, ако направи толики заокрет у музици.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci! A koji bend je uradio tako nesto, promenio ime? Anathema, Tiamat, In Flames, Amorphis, itd. :? Sala mala, puno je takvih bendova, a nema razloga za promenom imena. Samo su odlucili da zaplivaju u drugim vodama i to je to. Svidelo se ne svidelo se to nama, ipak su to TOT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravili ste Paradise Lost koji ce na sledecem albumu zvucati malo blaze od Oasis a smile.gif Tacno je da se TOT radikalno promenio, ali meni Musique nije tako katastrofalan album. Ima tu dobrih pesama...Radio i Machine su meni super pesme ... u ostalom oni su sa elektronikom poceli da koketiraju jos na Rose For The Dead gde su remixi sa Velvet Darkness... Bolje da se nisu stilski menjali, ali oni jos uvek mogu da prodju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...