Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Reč je naravno o Ultimate Fighting Championshipu...

Ima li ovde ljubitelja ove krvave zabave za široke narodne mase? Ako vas ima, ko su vam omiljeni borci i zašto, koga tipujete za borbe 3. februara itd.itb.?

Edited by matatrtaDgrejt
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово је најбеднија тема икада отворена на СиС. Стоји три дана и нико ништа није написао. :)

Иначе, не гледам то срање, али мислим да је тема супер и да би требало да постоји. :)

03.02. ће победити бољи, али је најбитније да победи спорт, такмичарски дух и љубав и братство међу народима.

У то име - живели. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam dosta puta to gledala uzivo.

Moj omiljeni borac je Miodrag POetkovic Pele, on je stvarno fantastican jiu jicu borac, ima sjajnu tehniku i snagu. Gledala sam kada se tukao sa Mirkom Vlahovicem na Gidrinom Memorijalu, bila je to veoma brutalna borba.

Inace, pise pre neki dan u Zurnalu da se u oktagon vraca i Miljan Tasmanijski Djavo, on je tek zivotinja, da se uplasis kada ga vidis.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

На терен излазе Змејево срце и Симона Вентура, нетремице се гледају у очи, падају тешке речи, са Ољиних усана се јасно могло прочитати "шоњо" упућено Змајевом срцу и борба почиње...

 

Risin' up, back on the street

Did my time, took my chances

Went the distance, now I'm back on my feet

Just a man and his will to survive

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znas kako, za poslednji Gidrin memorijal se trazila karta vise...Ja sam pratila ceo dogadjaj i mogu reci da to ljudi vole.

Necu mnogo daviti o Zarku Petkovicu, alijas Zare Irac, kolega koji komentarise Ultimate fight, covek nije definitivno normalan. Kad nas vidi, pozdravlja nas sa "Gde ste, nindze"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav shit. Da li to zaista neko gleda ozbiljno? Ista farsa kao i WWF.

 

Ovo mozhe da kazhe samo osoba koja nije nikad gledala UFC. Istina da su ga doterali u red (sada je vech 66a sezona) ali to je i normalno jer u startu nisu imali nikakvo ogranichenje za tezhinske kategorije pa je u sushtini sve bilo najobichnija ulichna tucha...kaja se yavrshavala za manje od minuta i uz puuuuno krvi.

 

Na prvi dan Nove godine su se mlatile dve legende ovog sporta Tito Ortiz I Chuch Liddel... i iako sam simpatizer - moram priznati da je Tito prsao (shteta bio je velika faca).

 

A bogami na sva zvona najavljuju povratak mrskog nam ustashe Mirka Filipovicha...shto ne chudi tip je jeb'o keve josh u vreme K1 Pride-a i MMA. Shta li che on da uradi?

 

 

EDIT: @SVI - Stanite vi prichate o tome da mi to imamo i u svom izdanju??? Fenomenalno!!!

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: @SVI - Stanite vi prichate o tome da mi to imamo i u svom izdanju??? Fenomenalno!!!

 

Да, свакако. Све је почело од Гидре, кога су неколико година касније рокнули близу фудбалског храма, то јест, нашег стадиона. :)

Може о томе са Ољом, њена телевизија је једина која даје простора УФ-у.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, свакако. Све је почело од Гидре, кога су неколико година касније рокнули близу фудбалског храма, то јест, нашег стадиона. :)

 

 

Nemoj tako nije on Gidra on je Gajdra... :lol: Gledao sam neke snimke sa nashih 'Nochi Ratnika' :lol: , al' se secham da su na kraju likovi iz publike uletali da se shibaju kad nisu bili zadovoljni sudijskom odlukom :) . Al' drago mi je da je zazhivelo...voleo bih da vidim i nekog od nashih boraca kako lome kosti po inostranstvu (mislim drugima).... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам, волим спорт и одгојен сам у таквоме духу, чак и као тотални рекреативац, вежбам бар 6 месеци годишње, раније сам пратио и плеј-аут у пинг-понгу Мадагаскара али сам се стишао иако капирам да, несвесно, и даље пратим велики број спортова.

Међутим, ово не доживљавам као спорт, можда сам ја старомодан али не видим ништа спортско у ултимат-фајту, иако волим бокс и поједине борилачке спортове који су, неретко врло крвави и брутални, ово ми је превише јер не видим витештво.

Немам појма, не допада ми се, легалан пут да будеш немилосрдан некога ужасно повредиш или доживотно осакатиш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам, волим спорт и одгојен сам у таквоме духу, чак и као тотални рекреативац, вежбам бар 6 месеци годишње, раније сам пратио и плеј-аут у пинг-понгу Мадагаскара али сам се стишао иако капирам да, несвесно, и даље пратим велики број спортова.

Међутим, ово не доживљавам као спорт, можда сам ја старомодан али не видим ништа спортско у ултимат-фајту, иако волим бокс и поједине борилачке спортове који су, неретко врло крвави и брутални, ово ми је превише јер не видим витештво.

Немам појма, не допада ми се, легалан пут да будеш немилосрдан некога ужасно повредиш или доживотно осакатиш.

 

 

Ma daj Gavro, bash je adrenalinska zhurka...a to je sve veshtina i sirova snaga pojedinaca - meni je to za poshtovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ех, да ли је теби био занимљив начин играња Стјуарта Пирса (званог Психо, иначе)?

Не верујем.

Е па, тако ни мене ово не шљака, јеби га ...

Оно, од оних сам који објашњавају људима зашто је офсајд добар и неопходан у фудбалу, тако да ...

;)

 

Али није мени место на овој теми ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

..voleo bih da vidim i nekog od nashih boraca kako lome kosti po inostranstvu (mislim drugima).... :rockdevil:

 

 

Pa ima ih i vec sam ih pomenula. Miodrag Petkovic Pele i verujem vrlo uskoro ponovo Miljan Tasmanijski dajavo. Oni redovno ucestvuju na turnirima u Brazilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima ih i vec sam ih pomenula. Miodrag Petkovic Pele i verujem vrlo uskoro ponovo Miljan Tasmanijski dajavo. Oni redovno ucestvuju na turnirima u Brazilu.

 

Znam, ali bilo bi josh lepshe gledati ih u Las Vegasu :rockdevil: . Btw., koji je kanal u pitanju?

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Pa ovu temu niko sem mene i ne posecuje. Jos nam samo fali da se ukljuce Žarko Irac i Jovan Žerijal na forum...

Shta mislish kako je meni...ja sam je otvorio a ljudi su pocheli da postuju iz sazhaljenja...Al' to nije bitno, sada treba da dobije drugi smisao, a ti mi sabotirash tihu transformaciju :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...