Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Remi je bio pocetnik kad su ovi koje sam nabrojao radili u najvece ali svakako ti borci koji su potekli iz holandskih gymova su oduvek vladali ringom.

Crveni skorpion je takodje imao ubilacko koleno pored svega ostalog naravno.Nista ne moze da zameni k1 sa svojim savrsenim pravilima a ponajmanje ono valjanje po kavezu od po sat vremena koje nazivaju "Pride" i "MMA",hehehe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Gej Parada je isto "pride" pa , sve ti je jasno zasto se to zove Pride :D

 

Smejurija , krenu da mlataraju rukama i odmah u bratovski zagrljaj.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remi je bio pocetnik kad su ovi koje sam nabrojao radili u najvece ali svakako ti borci koji su potekli iz holandskih gymova su oduvek vladali ringom.

Crveni skorpion je takodje imao ubilacko koleno pored svega ostalog naravno.Nista ne moze da zameni k1 sa svojim savrsenim pravilima a ponajmanje ono valjanje po kavezu od po sat vremena koje nazivaju "Pride" i "MMA",hehehe...

Ala ti bulaznis.Koja savrsena k-1 pravila?Ona ista sto mejanju svake godine u nadi da ce neki Japanac uzeti titulu.Vidi se da pratis borilacke sportove kad ti je MMA i Pride valjanje po ringu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala ti bulaznis.Koja savrsena k-1 pravila?Ona ista sto mejanju svake godine u nadi da ce neki Japanac uzeti titulu.Vidi se da pratis borilacke sportove kad ti je MMA i Pride valjanje po ringu.

 

Koj si bre sad pa ti?Fedor? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji sam ja,kao da je vazno.Ali za razliku od tebe barem pratim ono o cemu pricam.Barem odgovori na moje pitanje.Da cujem jos neki biser od tako doborog poznavaoca k-1.Znaci,vise prati sport,manje ces bulazniti po forumima.

 

Pitam koj si da ti objasnim K1 pravila uzivo ako oces i to bez rukavica... :lol:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti si jedan od onih koji jebu i biju preko interneta,a kad dobiju minus za postovanje,istovremeno dobiju i napad histerije.Evo ja cu ti dati jedan plus da se smiris,strah me dicices ruku na sebe.Sad pred ogledalo,malo se mrsti u fazonu are you talkin to me,pa nam lepo postuj,jos jedan u nizu ja sam mnogo zajeban tip,postova.Ali sad mu ga daj malo jace internet junace.Slabo je to.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meh,brzo odustajes za jednog internet junacinu.Zaista slabo.Zuti smiley,plavi smiley.Samo toliko od pasioniranog fana k-1.Krenuo si stidljivom pretnjom batinama i onda samo plavi smiley.

 

Kad se budemo videli na nekom dogadjaju ako i dalje ostanes pri ovome sto si pricao pridji mi slobodno i kulturno se predstavi pa cemo se dogovoriti sta cemo dalje.Ako si junacina kao sto tvrdis sto se ne predstavis nego kazes nije vazno ko sam?Da je stvarno bila pretnja batinama ne bi bila stidljiva vec ozbiljna i ostvarena mada mislim da jos uvek nema dovoljno razloga za to.Izgleda nemas pametnija posla i ne umes kulturno da prokomentarises moju izjavu da je Pride bez veze i objasnis zasto mislis da nije.Za to sluzi forum ali ti to ocigledno ne kapiras.Stvarno nemam nameru da spamujem vise ovu temu i dosadjujem ljudima koji ovde ulaze da procitaju nesto novo i korisno.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet bulznis ili ne umes da citas.Ja nigde nisam rekao za sebe da sam junacina,vec da si ti internet junacina.Ako cemo o kulturi,ti si trebao prvi da se predstavis,ti si mene pitao ko sam ja,a ne ja tebe.I tu failujes.Mene nije iziritralo to sto si rekao o Pride,vec o k-1.Kad sam ti postavio pitanje o savrsenim k-1 pravilima,ti si bacio samo jedan jadan troll.Kako da ocekujem od nekoga da ceni nesto sto ne poznaje,kad ne poznaje ni ono u sta se kune.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decko batali se,idi radi nesto korisno.Da si citao redovno ovu temu o sportu koji toliko dobro poznajes strucnjace video bi moja dva posta sa prethodne strane gde sam pre svega komentarisao pristrasnost sudija prema domacim borcima.Evo kvotovao sam ti ih posto ti jos uvek nije jasna razlika izmedju pravila u nekom sportu i pristrasnosti sudija ili ti ne znas da citas kad ti je to promaklo.Mozda ne vidis dobro pa povecaj dioptriju bre batice!

Govorio sam o onome sto je za moje oko lepse od valjanja po kavezu.Ako ti se ne svidja objasni zasto je Pride bolji (zanimljiviji,gledaniji,placeniji,uzbudljiviji itd) a nemoj da sad ti izbegavas odgovore.A sad odjebi vise,postajes dosadan!!!

 

Jel gleda neko kvalifikacije za k1 finale u fajt klubu na jurosportu?Lebaner dobio mec a sudije dosudile extra rundu pa je napustio ring.Sefo klasika nespreman za 3 runde,jedva je imao snage i za cele dve.Aerts radi sad,deda is back with a bang da osvoji osamnaesti k1 turnir. :haha: Odo da gledam do kraja.

 

 

Pa naravno,sto vise njihovi borci nemaju pojma to su sudije pristrasnije.Se secas pre nekoliko godina ono kad su debila Musashija forsirali,jebavali Bonjaskog koji je ubio boga u njemu sa dve tri ekstra runde...

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel neko od vas video ovo?

 

http://www.vatreniring.com/

 

ocje neko se prijavi? :D u sledecjoj sezoni, tj., u ovoj nemozhe, vecj je krenulo emitovanje..

 

ide ponedeljkom u pola 11 uveche na hepiju, ja uvatio reprizu sinocj oko 2 ujutru..

 

http://www.vatreniring.com/index.php?option=com_content&view=article&id=111:svetislav-nikolajev&catid=25:borci&Itemid=96

Sveta,decko moje sestre.Momak ima potencijal,mislim da je najjaci covek u Vrscu trenutno.

17066_1305068463301_1128202635_30958403_4868262_n.jpg

17066_1305068503302_1128202635_30958404_7336998_n.jpg

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decko batali se,idi radi nesto korisno.Da si citao redovno ovu temu o sportu koji toliko dobro poznajes strucnjace video bi moja dva posta sa prethodne strane gde sam pre svega komentarisao pristrasnost sudija prema domacim borcima.Evo kvotovao sam ti ih posto ti jos uvek nije jasna razlika izmedju pravila u nekom sportu i pristrasnosti sudija ili ti ne znas da citas kad ti je to promaklo.Mozda ne vidis dobro pa povecaj dioptriju bre batice!

Govorio sam o onome sto je za moje oko lepse od valjanja po kavezu.Ako ti se ne svidja objasni zasto je Pride bolji (zanimljiviji,gledaniji,placeniji,uzbudljiviji itd) a nemoj da sad ti izbegavas odgovore.A sad odjebi vise,postajes dosadan!!!

Iju ala se nerviras.Za razliku od tebe ja odgovaram na pitanja,samo postavi ih.Ti jos uvek nisi odgovorio na moje jedino pitanje,koja savrsena k-1 pravila kad ih menjaju skoro svake godine,sve sa ciljem da anuliraju prednost nekih boraca u odonsu na druge.Ko prica o sudijama?Ti stvarno imas ozbiljnih probelma sa citanjem.Izbacujes neke zakljucke iz svojih postova i onda svojom fuzzy logikom pokusavs to da projektujes na moje postove.Gde sam ja poemnuo da je Pride bolji od k-1?Samo sam odgovorio na tvoj smesni troll da Pride valjanje po ringu.Evo i malo infromacija o k-1,Pride,za tebe strucnjace.K-1 pravila se menjaju zato sto vecina,pogotovo japanskih,boraca nije imala odogovor na agresivini thai klinc.Pa su smanjivali vreme i broj udaraca koje mozes da uputis iz klinca.Na kraju se doslo do broja jedan,odonsno klinc gotovo da ne postoji vise u k1.Za gospodina mrK-1 par informacija u vezi sa k-1maxom,pravo da nastupa u k-1 maxu ima samo jedan thai borac.Hint: k-1 max nisu sitni thai borci koji se besomucno peglaju.Pride vise ne postoji.Ta fransiza je kupljena od strane ufc-a i postoji samo na papiru.

 

Evo ja sam napisao par informacija,koje tebi ocigledno nisu bile jasne.Pa,mrK-1,ako te jos nesto interesuje slobodno pitaj.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno si ostavio post koji bar malo lici na normalnu diskusiju.Takodje sam ranije pisao o tome da zadnjih par godina nisam pratio jer sam bio odjavio kablovsku a u tom vremenskom razdoblju su se verovatno i desile te promene.Pisao sam o vremenu pocetkom ovog veka kada smo snimali na video kasete i kada ta pravila nisu bila izmenjena kao danas ali ti si verovatno tad bio mnogo mali i igrao se k1 u pesku. :lol:

A onaj troll kako ti kazes (koristis tudjice i tzv moderne zargone sto jos jednom dokazuje da si balavander) o tome kako je Pride valjanje po ringu sam namerno napisao da bi se neko javio,malo zapoceo diskusiju i oziveo temu.Zbog toga sam i stavljao smajlije ali ti nisi to skapirao (sto dokazuje i da si pomalo ogranicen i isfrustriran).Volim da gledam i taj Ultimate,ranije sam pratio Abotta,Coutorea,Colemana pa i Gary Goodridge je radio jedno vreme i K1 i Ultimate.

Uglavnom nadao sam se da ce se javiti neko od ovih normalnih sto su stalno na forumu godinama koje poznajem da malo prokomentarisemo i prozezamo se a ne neko kao ti ko bi odmah da se svadja.Veci si mr.hate od mene,skidam kapu. :D

A sad kad smo razjasnili,opusteno,oladi malo i pisi sta korisno ako znas sto mi koji ne pratimo redovno ne znamo.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti covece ne mozes sebi da priznas da si ovde istovario gomilu gluposti,pa se sad tesis.Koliko dugo ja pratim borilacke sportove,ne bih da ti nabijam komplekse.Dovoljono si napisao o k-1,procitao sva tvoja zapazanja sa video kaseta.Ocigledno si ocekivao neko tebi slicnog strucnjaka,pa da zajedno uzivate u vasim impresijama borilackih sportova.Ali jebi ga dosao je i neko ko zapravo to prati,malo ozbiljnije,pa iritira kad procitas nesto sto nema veze sa zivotom.Neko ko ne prati ove sportove,a zeli da sazna vise o istim,na osnovu tvojih postova dobice potpuno pogresnu sliku.

Jedini koji gubi vreme u ovoj raspravi sam ja,jer ga trosim na nekoga ko lose trolluje.Ali nije problem ionako imam visak vremena.Da trolluje,jebi ga tudjica,jebi ga balavander sam,sta cu.Ti drzis do izvornog jezika.Jos jedan hint:simley,hate su izvorne reci serbskoga jezika.Znaci budi barem dosledan samom sebi.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aplauz!!!Evo dao sam ti plusic da se umiris,zadovoljan?Za koji klub treniras K1 reci mi molim te da dodjem da te gledam da naucim nesto? :haha:

 

Edit:Kaze se "Nekog SEBI slicnog" LEKTORE AHAHAHAHAHA!!!!

Edited by Mr.Hate
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...