Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Taj Silva bi izgubio da lekari nisu prekinuli mec , od prvog direkta bi umro . Kog velikog borca je dobio Tajson ? Spinksa kad je bio mator ? Tuko neke anonimuse . Cim mec predje 5. rundu nema ga . Dzekson se bavio boksom , on ce 12 rundi ko iz picke da odradi . Ja samo tvrdim da najbolji bokseri nisu bolji od najboljih mma boraca , ne poredim sve u globalu . Fedor ima jaci , brzi i duzi direkt od Tajsona . Belfort ima kombinaciju eksplozivnih direkta kao malo koji bokser i tako dalje . Popredimo najbolje sa najboljim . S druge strane mislim da niko ne bi prismrdeo jednom Hagleru ili Sugaru Reju Leonardu , pa ma iz kog sporta dolazio , jer su najveci . Prvi stena , a drugi umetnik , srednja kategorija sa udarcem teskasa . Tu ljudi su imali najjacu konkurecnciju u istoriji , tu je guja Hernc , Duran ... Jbg ko kenja o Tajsonu taj veze nema .

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugar ray Robinson je preteca svega , znam ja ko je on bio . On je boks doveo na jedan malo visi nivo nego sto je pre bio . Dalja rasprava bi smorila , jer moze da se pise kolko god hoces na ovu temu . Normalno da znam da bokseri imaju jake treninge i da trce , ja sam samo napomenuo da je postojao jedan od najvecih koji to nije radio (niti je morao) . Napravicu samo poredjenje , ja prepoznajem Scorpionse po magu Uli Jon Rothu , a vi po baladama i hiticima :bigblue:

Iron Will je temeljno iznosio cinjenice , udarati vrecu 5 minuta je jedan jako tezak trening , ali Tajson jednostavno nema sta da trazi u konkurenciji 5 najvecih boksera teskasa ikada .

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreto nisi u pravu , kazes tukao anonimuse , pa da su ga pobedili ne bi bili anonimusi , ti borbe za titulu svetskog sampiona smatras anonimnim turnirima i olimpijada je anonimna , jedino su neki FullTiltPoker MMA turniri merodavni , ma daj .

Evo ja tvrdim da bi tog Rampage-a Roy Jones J. u najboljim danima oduvao od batina u BOKSU .

 

A kad smo vec kod Tajsona , kazes posle 5 runde je neupotrebljiv . Ok , ali zbog cega je boks prsao , i kad je poceo biti nezanimljiv , od kada je taktika vertikalnog rvanja koju su sprovodili Luis i Holifild bila jedino resenje protiv Tajsona , koji je elem tada vec bio u narko-alko problemima i daleko od najbolje forme .

 

A ovo da Fedor ima brze i bolje udarce rukom od Tajsona je izjava za smejanje .

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta je Rahman radio protiv Tajsona ? Isto rvao ? Pokidao ga kao slinu . Roj Jones odlican bokser , bolji od Tajsona u svakom slucaju , mada nisu ista kategorija . Klicko braca bi pokidala Tajsona . Roj Jones bi punio Rampagea a ovaj bi sve podneo . Roj Jones ne bi podneo krose Dzeksonov , ajde kontam da ne bi mogao aperkat da koristi . A sto se tice Fedora , mislim da nisi pohvatao njegove direkte lepo , pusti usporen snimak .

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji bre Rahman, jesi ti nesto pomesao? Kad je on boksovao sa Rahmanom? Rahman je nokautirao Lenoksa Luisa i postao sampion. Posle mu ovaj vratio s'kamatom, i matori Holifild ga cak tukao posle toga. Otekla mu glavudza, epski mec :D

Edited by LoveHateLove
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreta lupeta , ceo svet priznaje Tajsona kao jednog od najvecih boksera , uz Alija sigurno najpopularniji , u njegovo vreme bio je posle Vudsa , Dzordana i Sumahera najplaceniji sportista sveta , dok se ovi njegovi MMA opaki momci voze po gradskom prevozu i tuku za saku kikirikija , i onda poredi nekog pacijenta sa Gvozdenim Majkom , covekom sa najjacim udarcem u istoriji boksa . Smesan si , vidim da si anti Tajson , ok stvar navijackog opredeljenja ali odvaliti glupost da bi Fedor pobedio Tajsona u BOKSU je urnebesno .

 

Sedi 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Скоро сваком великом спортисти се приговара да није имао конкуренцију. Исто раде и Федереру, Шумахеру, Пелеу итд. Чињеница је да је Тајсон синоним за бокс и да се прво на њега помисли кад се говори о том спорту.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priznam da nisam citao bas sve, ali i dalje stojim kod svega sto sam rekao. I dajem si za pravo da govorim o boksu jer sam ga trenirao a MMA ne pratim i to retko komentarisem pogotovo ne sto se tice neke analize same borbe, ali opet gledao sam dosta meceva. Gledao sam sve Fedorove meceve naprimer. Sad kad Sreta kaze da bi Fedor mogao da boksuje sa Tajsonom, stvarno mi je smesno. Tajson je dokazan sampion, najmladji u istoriji, porediti njega sa borcem iz drugog sporta koji nikad nije navukao bokserske rukavice je po meni mnogo neozbiljno. Recimo da cak ima i jaci udarac (a ni to nema) to opet nista ne znaci jer trebas doci u situaciju da zadas udarac i da eskiviras.

 

Ne znam sta je nebulozno u tome sto sam rekao da brzina nije presudna, pri tom ne kazem da nije bitna. Pa imas borce koji se oslanjaju iskljucivo na borbu u parteru i zavrsavaju borbe ili davljenjem ili polugama. Evo ti ovog "Big Foot" Silvu sto je dobio Fedora, koju on brzinu ima? covek se oslanja pre svega na snagu i tehniku. al' ajde necu da komentarisem MMA...

 

Fedor ima jacu bradu nego Tajson.

Da ne pricam o kondiciji.Na kraju krajeva nisu ista kategorija,tako da bi jedan Fedorov udarac poslao Tajsona na urgentni,obrnuto bi bio verovatno laksi nokaut.

In The Flesh vam je lepo rekao,probajte da radite rvanje sa nekim 3 puta po 3 minuta.Sve sami eksperti,niko na tatami nije stao nikad.

Da li bi MMA borac mogao protiv boksera.To je diskutabilno.Sigutno da Minotauro,Werdum ne bi mogli da rade protiv boksera,ali Henderson,Cain,JDS,Fedor,Overeem itekako bi mogli.

Fedor je 12 puta osvajao zlato u Combat Sambu,od toga 3-4 svetska i 7 puta Judo,tako da prica o rvacima otpada.Kazuyuki Fujita je bio profesionalni rvac pa ga je Fedor zavrsio u parteru gusenjem.

MMA borci su zasigurno najspremniji i psihicki najcvrsci,epske batine koje mogu da podnesu ljudi poput Fedora,Hendersona,Minotaura(nekada),Nelsona,retko bi neko iz drugog borilackog sporta mogao.

Pogledajte negde borbu Shogun vs Henderson,covek od 41 godinu je u formi u kakvoj mi nikad necemo biti.

  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman , nisam ja anti Tajson , navijao sam za njega skoro uvek . Ustajao u 3-4 ujutru kao klinac da ga gledam . To sto je on najvise novca zaradio (tj i nije bas , vise su uzeli promoteri , do skoro je bio svorc potpuno) i sto je bio najpopularniji , jebem li ga i Ceca je , jedna obicna pevaljka . Tajson posle 1990 kao i da nije postojao . Evo konkretno , Ali se kidao sa nista slabijim Foremanom , Frazierom , imao lom vilice od Nortona , tu je bio Liston kao jos jedna od legendi , Patterson , ma sve je vrvilo od imena . Pitanje da li je Tajson vece ime i od jednog Riddicka Bowea .

Tajson jeste veliko ime , ali kao sto sam rekao , kad bih nabrajao 5 do 10 najvecih verovatno bi bio od 6-10 mesta .

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sto sam hteo da kazem je da sampion u svojoj disciplini/sportu pogotovo visokoprofesionalnom sportu, gde se vrte milioni ne bi trebalo da se stavlja u ravan sa nekim borcima iz drugih sportova. Svako je sampion u svojoj disciplini i kraj. Uostalom sto kaze Hail Tajson je zaradjivao po mecu mozda i vise para nego sto je Fedor uzeo u karijeri. Da Fedor ili bilo koji drugi UFC borac ima taj kapacitet da bude sampion u boksu to bi ljudi koji ga treniraju sigurno prepoznali. Sad koji je sport zahtevniji to je diskutabilno. Nije lako ni boksovati 12 rundi, ranije je cak bilo i 15.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci Ceca je bog ... Jeste mozda tebi , meni je kurva usrana , pevaljka ogavna sa sisurdama . Jebo ja generaciju kojoj suma dolara odlucuje ko je uspesan u zivotu !

Idite gledajte tenis jebo vas pederski kurac , zna se sta je sportina - UFC (i boks realno). Kad se tukao Lidell bez rukavica a ? Silva ? Belfort ? Couture ? Idi bre ...

Znas kolko jednom Wanderlei Silvi znaci kolko je novca uzeo ? Idi pitaj ga uzivo , pa seri u gace kad skontas da ga vredjas i da ce da ti razbije picu u param parcad ...

Tri minuta partera bez prestanka >>>> od 10 rundi boksa i aj zdravo . Ucite od mene sto se tice istorije , od In the flasha sto se tice treninga i to je to . Hail nek se vrati na basket da se zezamo .

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velis 3 minute, pa UFC borbe ni ne traju u proseku vise od 3 minute. I ako cemo po tome koji je najzahtevniji onda je rvanje na prvom mestu, a rvaci prelaze u UFC zbog kikirikija verovatno. Ne lozi se Sreto, sve se vrti oko para i svako ide tamo gde moze vise da zaradi. Meni recimo taj Fedor ne deluje kao neki ratoboran covek, koji uziva da razbija glavu nekome, jednostavno odradjuje to kao profesionalac.

 

I ne znam kakve Ceca ima veze sa svim ovim. Ali isto kao sto ti dozivljavas Cecu tako verovatno i jedan Kareljin dozivljava UFC borce :evotigana:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki Rivera se oprostio pobedom ! Svaka cast ! Veliko srce , velikog borca ! Uvek cu pamtiti njegovu borbu kada mu je lobanja unistena razornim laktovima , curi na sve strane , a bacje nastavlja i dobija mec ! LONG LIVE RIVERA ! Ovo su momcine , jebes tenis i te kurce ...

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diaz nakon poraza prica o povlacenju , jebem ti sve ...

Nije to bio onaj pravi Diaz , ali nije to ni bio poraz da se ne lazemo . Lik je bezao i bezao i bezao i lupao kontru . Sranje , Diaz bi zgazio GSP-a , a ovaj tebrex nema sanse .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...