Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Tri leve, tri patosa, ali mislim da je Alvarez mogao da popije josh batina - najmanje je isprebijan od svih xD

 

Malo pochinje da se gubi kontrola, Habib zapeo za titulu, crnji uzeli pobedu, Mekgregor hoce u suvlasnike... bice uzbudljivo do kraja godine, ovo ide kao shpanska serija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijao sam za Vanderboja ali ono nema šanse da je moglo biti nerešeno, po svim parametrima.

 

Jedinu pretnju za Konora vidim trenutno Fergusona, mada mma je to, sigurno može još neko da ga dobije, nije još ni jednom branio titulu.

 

Šteta što forsiraju sad to dve titule kao istorijski podvig, a činjenica je da većina boraca nije mogla ni da dobije tu šansu. Pričao je pre Dimitrius Jonson kako je tražio od Dane još ranije borbu za Bantamweight titulu a Dana mu rekao "it doesn't work that way".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledao fino. Alvarez se iskurchio radi para, a nije imao shta da trazi u ringu, poshtedeli su ga. Da li je moguce da je Mekgregor jedini otpor ikada doziveo od Dijaza?

 

Chudno mi da su se Poljakinje onako medjusobno mrzele i bacacu drkice uz suze za Mishom. Zdushno cu za NG da mrzim Rondu xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledao fino. Alvarez se iskurchio radi para, a nije imao shta da trazi u ringu, poshtedeli su ga. Da li je moguce da je Mekgregor jedini otpor ikada doziveo od Dijaza?

 

Chudno mi da su se Poljakinje onako medjusobno mrzele i bacacu drkice uz suze za Mishom. Zdushno cu za NG da mrzim Rondu xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...