Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Zato shto je cirkuzant koji se ne ponasha onako kako borci treba da se ponashaju. Ja ne ochekujem da svi moraju da budu fini, da se ljube i rukuju, moze da postoji i manjak respekta prema drugim borcima, chak i animozitet... ali da on bukvalno protiv svakog svog protivnika pravi istu predstavu i da svakog mrzi i proziva - to nije u duhu nijedne borilachke veshtine. To je njegovo vidjenje promocije svojih borbi. A najgore je to shto ce prozivati kad dobije, a cutace kao pichkica kada izgubi (ili, kao u sluchaju Diaza - izmishljati bajke ne bi li ublazio sramotan poraz). Da je dobio Mejvedera, ne bi bilo kraja kurchenju. Pritom je koristio nedozvoljene poteze zbog kojih sam samo chekao da mech bude prekinut.

 

Sonen je na slichan kalup, ali mi je simpatichan. Mekgregor nije. Toliko zelim da ide na Nurmagomedova, i da ga ovaj opegla iako je mujaga.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazvati nekog cirkuzantom ko je sampion u 2 kategorije u mma je u najmanju ruku smesno, njegov vid promocije borbe mu donosi milione dolara, zajebi me sa tim pricama respekt prema borcima i pravi duh borilackih vestina od toga leba nema,

 

covek ima strategiju kako da zgrne planinu love i dosta mu dobro ide

 

 

to da je pickica su budalastine za malu decu, nesto se ne secam da je ikada cutao cak i kad je izgubio dao je realno objasnjene zasto se to desilo, cek ti bolje od profi boks sudija znas sta je dozvoljeno a sta ne?

 

Nurmagamedov je izgoreo jetru i bubrege sa weight cut-om tako da ces ga tesko videti u oktagonu ikada

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...