Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Dosta zanimljivo u Bostonu. Weidman spreman za penziju, Reyes verovatno za Jonesa.

Kako Stephens prežive drugu rundu.... Šteta što nije bilo još 2.

Hardy i pumpica...

Maycee Barber odlična.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Askrena po malo žao, u prvoj rundi je izgledao baš izgubljeno. Ispade da je zalutao u UFC. Uvek sam priželjkivao da Michael Venom Page pređe u UFC, ali bi se verovatno slično proveo...

Oduševio me Salikhov, ne znam da li sam kod nekoga video brži spinning kick.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasno da je Askren dobar borac, bio sam preoštar. Ali je stigao sa 18:0 i mnogo se očekivalo od njega. A onda jedva prošao Lawlera, koleno, pa ovo protiv Maie, koji je isto odličan borac, ali u silaznoj putanji posle 3 vezana poraza protiv vrha kategorije. Može da ga obori skoro kada god hoće, ali teško da ga završi. Videćemo šta će dalje UFC sa njim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Askren je dobar borac. UFC ga je gurnuo u vatru od samog starta. On je definicija nezgodnog borca. Ima skill da te izmrcvari, vise nego solodan gnp. U prvoj borbi je imao srece, u drugoj nije, a u trecoj se zajebao pa pokusao parter sa Maia-om. Negde slicna situacija sa Weidman-om, bez lake borbe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od mene navijačka kladionica za sve 😄

  • Masvidal (cenim ipak da će nate da ga ugnjavi i subuje)
  • Till (manje volim gasteluma, mnogo kenja lik)
  • Wonderboy
  • BlagoyE (osim ako lewis nije podrobno radio na kardiju pa postao bolji borac)
  • Gillespie (becuz fuck dat kevin lee guy)
  • Walker (u svakom smislu 😄 )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...