Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

 

5 hours ago, bradilko said:

Od mene navijačka kladionica za sve 😄

  • Masvidal (cenim ipak da će nate da ga ugnjavi i subuje)
  • Till (manje volim gasteluma, mnogo kenja lik)
  • Wonderboy
  • BlagoyE (osim ako lewis nije podrobno radio na kardiju pa postao bolji borac)
  • Gillespie (becuz fuck dat kevin lee guy)
  • Walker (u svakom smislu 😄 )

Diaz

Gastelum

Wonderboy

Black Beast

Kevin Lee

Walker 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste bilo, meni ovo omiljena kombinacija komentatora, Cruz uvek odličan sa komentarima, verovatno najbolji stručni konsultant.

Ispade Walker iz jurenja za Jonesom, ostaje Reyes, možda Rakić videćemo u dec...

Masvidal realno bolji, nadam se da neće praviti revanš zbog ovoga, ali tu leže pare.

Wonderboy odličan, šteta što nije mogao do KO / TKO.

Till pogodio u izboru da menja kategoriju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

masvidal dominirao definitivno, bilo bi teško nejt da dođe do pobede, mada, na početku 4te je masvidal imao neki čudan pogled, plus mi je nešto ubledeo...

bratić wonderboy se vratio i održao kliniku borilačkih veština.

shabazyan fenomenalan ko nad tavarezom.

anderson bukvalno usrao walkera.

i damn, kevin lee, kakav povratak.

 

ipak, jon anik najjači. cruz: good elbow by till; anik: still not better than kalvin's on weigh-ins :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Svaka čast Colby-ju, za nijansu slabiji. Ostade Usman na 100% takwedown defence 🙂

Zanimljivo kako će dalje u 170, naročito sa Masvidalom. Woodley...

Volkanovski iskusno. Nunes ili kraj u 1. ili svih 5 rundi. Ali i dalje deluje nepobedivo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasan main event, jedan od boljih meceva za titulu.

Zao mi Aldoa, onaj takedown u prvoj je odlucio borbu, imam osjecaj. Da je tu ostao na nogama vjerovatno bi svi dali njemu tu rundu. Drugu ubjedljivo bolji, trecu je izgubio, iako je bio agresor.

Max opet u zabludi da je bio bolji, kao protiv Poiriera.

Matt Brown, inace jedan od omiljenih mi boraca, vratio se pobjedom. 

Odlican event.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim ipak da su max i volkanovski bili previše blizu, pogotovo kad su borbe za pojas u ovakvim situacijama bi trebalo da ide draw po mom mišljenju. svakako dustin je bio drastično jasno bolji od maxa, tamo nema dileme.

aldo isto, bez problema mogao draw.

mali pjotr oljuštio fabera i posle zamalo da se potuče sa kodijem u bekstejdžu 😄

usudio bih se da kažem da je na nogama germaine bolja od amande, ali džaba kad je takedown defence teška nulara.

šteta za colbyja, da je uspeo da izbegne poslednji usmanov flurry, bilo bi zajebano kome bi otišli poeni 😄

džef nil uništio platinuma, malo mi žao 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volkan dobio na iskustvo, meni se Rakić čini dosta jači i trebalo je ići napred u razmene, manje u grepling, ali se sa pravom plašio Volkana i kontre. Posle onih leg kikova mnogo teže.

Stvarno šteta, velika šansa, ima za čim da žali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...