Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

On 9/9/2019 at 9:46 PM, In The Flesh said:

Navijacu, naravno, svim srcem za Fjodora, ali jako bih se iznenadio ako bi se ovo zavrsilo drugacije sem njegovim nokautom.

Nema vise bradu za ovo, od zadnjih 5 borbi u 4 je popio barem nokdaun. Rampage i dalje moze da primi udarac, a udara jako. Bice ovo zavrseno u prvih 3 minuta borbe.

Pa, bio sam u pravu za jednu stvar. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

uff, uništi konor kauboja. bilo mi ga malo žao...

zanimljivo mi je bilo što je pomenuo da mu se ne žuri, da hoće da ima nekoliko borbi do vrha, tipujem da bi fantastičan matchup bio sa wonderboyem na proleće 😄

inače solidno veče, bilo par dobrih borbi.

najavljen i yoel see you soon boi vs izrael, fantastično proleće nas čeka 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 minutes ago, Sreta said:

Jesu pokrali kao sto se pise? Nisam stigao da pogledam.

Po meni je bilo 3:2 za Reyesa, prve 3 runde, s tim što je Jones imao Octagon Control bolji u 3, što sudije izgleda dosta cene. Ali godinama unazad se vidi kako UFC sudije ocenjuju mečeve za pojas. Verujem da bi od 20 različitih kombinacija UFC sudija jedno 17 opet ocenilo 3:2 za Jonesa. Tako da neke klasične kradje nije bilo ako gledamo kako sudije inače rade u ovakvim mečevima. Jedino taj sudija što je bodovao 49:46, taj već nije normalan.

Slično kao Shevchenko - Nunes 2. meč kada se bunila Valentina. Nije da nije u pravu, ali kada ode na odluku moraš da budeš mnogo bolji od šampiona da ti je dodele. To se baš retko dešava. Nema neke logike, ali je jednostavno tako.

Ako je GSP - Hendricks bila očigledna kradja, ovo ni blizu toga, nego nekako očekivano bodovanje...

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...