Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

On 2/9/2020 at 6:39 PM, Yoda said:

Po meni je bilo 3:2 za Reyesa, prve 3 runde, s tim što je Jones imao Octagon Control bolji u 3, što sudije izgleda dosta cene. Ali godinama unazad se vidi kako UFC sudije ocenjuju mečeve za pojas. Verujem da bi od 20 različitih kombinacija UFC sudija jedno 17 opet ocenilo 3:2 za Jonesa. Tako da neke klasične kradje nije bilo ako gledamo kako sudije inače rade u ovakvim mečevima. Jedino taj sudija što je bodovao 49:46, taj već nije normalan.

Slično kao Shevchenko - Nunes 2. meč kada se bunila Valentina. Nije da nije u pravu, ali kada ode na odluku moraš da budeš mnogo bolji od šampiona da ti je dodele. To se baš retko dešava. Nema neke logike, ali je jednostavno tako.

Ako je GSP - Hendricks bila očigledna kradja, ovo ni blizu toga, nego nekako očekivano bodovanje...

 

Bodovali su na Jones-a zato sto je sampion i donosi vise love firmi, ako cemo posteno 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 2/20/2020 at 4:09 PM, bradilko said:

uhh, biće zajebano.

izrael bukvalno mora da odradi perfect meč kao vitaker prvi put, ne verujem da može da nokautira čika yoela. svakako navijam za yoela, da uzme pojas pred penziju, izraelu je potreban poraz.

slazem se 

A Joana vs coronavirus? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav haos oko 125 pojasa, trenutno je i dalje ničiji.

Ja bih voleo da Cejudo dobije Alda, ne volim kada UFC nekoga gura van svake logike...

Za Conora... Teško očekivati da bi izabrao Usmana pre revanša sa Khabibom. Ne verujem da je to uopšte bila opcija. I protiv Tony-ja (ako ovaj dobije) bi po meni imao još i veću šansu za pojas. A Kavanagh je odavno izjavio da bi se Conor teško ponovo skinuo na 145.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

19 hours ago, Yoda said:

Kakav haos oko 125 pojasa, trenutno je i dalje ničiji.

Ja bih voleo da Cejudo dobije Alda, ne volim kada UFC nekoga gura van svake logike...

Za Conora... Teško očekivati da bi izabrao Usmana pre revanša sa Khabibom. Ne verujem da je to uopšte bila opcija. I protiv Tony-ja (ako ovaj dobije) bi po meni imao još i veću šansu za pojas. A Kavanagh je odavno izjavio da bi se Conor teško ponovo skinuo na 145.

 

ja bih uzeo cejudu oba pojasa, pogotovo što neće ni protiv aljo-a ni protiv yana, nego uzeo alda lal

zapravo bih voleo da uzme aldo, pa da padne decapitation by yan 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...