Jump to content

Tenacious D


MC Hammer

Recommended Posts

Jedva cekam da izbace nesto novo,mogao bi i drugi deo filma,prvi je kult ne prejebani,14 puta ga odgledah do sada...

Hm,mislim da je vreme da povecamo tu cifru ;)

joj al ja se plasim da ne useru sa drugim delom znas kako je uvek je drugi deo vise lejm :) mada ipak mislim da oni ne mogu da promase :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uh,prekjuce sam kod druga odgledao ovaj film i film je - pizdarija :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

 

A muzika iz filma (tj. to sto ti likovi sviraju) mi se bas i ne svidja nesto... <_<

Jos mi najbolje (od muzike) dodje onaj deo kad DJavo krene da svira/peva (otprilike):"I am the devil,I love metal..." :bigblue:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam isto jedno 5-6 puta odgledao film, stvarno je legendaran. Jedva cekam da ponovo urade nesto

Ako bi uradili nastavak filma - to bi bilo extra :rockdevil:

A ako bi uradili nastavak soundtrack-a - uh,to bi bio shit :lol::bigblue:

 

Inace ne znam gde da pitam, sta vam znaci kad napisete kvlt :) jbg nemam pojma

Pa,eto,ima nekih koji se tripuju na takve sabanerije od pisanja,pa izmedju ostalih pisu 'kvlt',umesto "kult" ("v" umesto "u") i slicne zajebancije... :rolleyes::uhoh:

Gluposti :puke:<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha, i mislio sam tako, mada ne znam odakle je potekla ta zamena slova "v" i "u"... ma nema veze...

 

A sto se tice muzike, ja njihove cd-ove ne dozivljavam kao normalne, vise kao tesku zajebanciju, textovi me uvek zasmeju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha, i mislio sam tako, mada ne znam odakle je potekla ta zamena slova "v" i "u"... ma nema veze...

У латинском језику се врло често "u" замењивало са "v", па су многи бендови то користили. Прво што ми је пало на памет је Ancient Rites - Rvbicon. Како има много бендова који важе за "култне" ми смо за разне ствари које су нам смешне, занимљиве, глупе, итд. почели да пишемо квлт. Нисам видео никога да то пише ћирилицом, осим мене. :)

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego jel neko zna da li ima da se kupi u videopolisu na originalu?

Zanima me jer na dvd(barem americkom) ima izbrisanih scena i kojekakvih zajebancija,cenim da je to smesnije od samog filma :lol:

Nema ništa posebno zanimljivo među dodacima, ja sam svukao s neta DVD, par kratkih izbačenih scena i produžena scena policijske potjere, ali DVD kao DVD definitivno vrijedi imati.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ništa posebno zanimljivo među dodacima, ja sam svukao s neta DVD, par kratkih izbačenih scena i produžena scena policijske potjere, ali DVD kao DVD definitivno vrijedi imati.

Eh steta mada ko zna mozda bi ti dodaci meni bili zanimljiviji :da:

 

Inace Rusi napravili butleg dvd filma serije,raznih live nastupa,pa prodaju preko neta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace Rusi napravili butleg dvd filma serije,raznih live nastupa,pa prodaju preko neta.

Šta će ti bootleg kad imaš zvanični DVD na kojem se nalaze epizode, koncert, spotovi, kratki filmovi, ovo-ono:

Pa, ovako, valja spomenuti:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Complete_Masterworks

 

HBO Episodes

 

1. Search For Inspirado

2. Angel In Disguise

3. Death Of A Dream

4. The Greatest Song In The World

5. The Fan

6. Road Gig

 

Znači, jedan način da pogledaš te epizode bi bio da nabaviš ovaj DVD.

Znači, jedan način da nabaviš ovaj DVD bi bio da kupiš original, recimo ovdje:

http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32468

Drugi način da nabaviš ovaj DVD bi bio da ne kupiš original, ali, to je već piraterija pa ti ne mogu pomoći.

:)

Elem, drugi način da pogledaš te epizode jeste da ih potražiš po netu, po ovim imenima.

Mogu se naći na torentima, što je sigurniji način, ili preko eMule, što je relativno siguran način.

Ja sam nedavno našao ovaj DVD, i stvarno je za preporuku.

Prenatrpano je sadržajima a kratki filmovi (ima ih 3) su totalno bolesni.

Takođe, koncert je iznenađujuće dobar, nekih sat vremena, samo njih dvojica uz gitare i scenskog radnika, Jack odlično pjeva, čitav prvi album plus malo isjeckanih hitova drugih autora, uz jako kvalitetno osvjetljenje i scenografiju.

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

If you think it's time to fucken rock! Najaci film ikada, posle Skole rocka (vise je volim zato sto nema puno satanizma). Da sam im brojao kolko su puta iskoristili rec fucken i cock, zavrtelo bi mi se u glavi (sto je, naravno, carski). Nego jel' zna neko jos neki Jack-ov muzicki film, i jel' zna neko odakle mogu da skinem Kako je propao rock'n'roll?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A muzika iz filma (tj. to sto ti likovi sviraju) mi se bas i ne svidja nesto... <_<

Jos mi najbolje (od muzike) dodje onaj deo kad DJavo krene da svira/peva (otprilike):"I am the devil,I love metal..." :bigblue:

Pa šta očekuješ od dva tipa sa akustarama? :D

Najaci film ikada, posle Skole rocka (vise je volim zato sto nema puno satanizma).

Daj bre, očigledno je da se zajebavaju. A i jedna od najboljih rečenica je vezana za Satanu (ono na kraju, kad ih zajebe đavo)... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta, ono: ,, Having a satanic guitar pick isn't gonna make your rock any better. Satan is inside all of us. It's that little voice incide your head that says fuck you to the people you hate. It's that little thing that makes us have sex with each other, all day long.."? Jel' si na to mislio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...