Jump to content

Najlepsi I Najsexipilniji Covek Distorzije....


WHISPER_EVE

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AAA,tu sam ja...Dobro onda dragi ljudi,posto ste reagovali kao i svi oko mene onda cu preci na drugu vaznu osobu u mom zivotu: Max Cavalera

Sta svi imaju protiv tog Mansona,to mi nikad nije bilo jasno i nece...

 

 

Svaki mi je ogavan na svoj nacin. Ukusi se, na svu srecu, razlikuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadni moji? Jadna ja pored njih...Jel mislis da je meni mnogo lepo to sto me je keva napustila kada sam imala godinu dana?Jel mislis da je zivot sa caletom koji je alkoholicar lep,a?Jel mislis da je cepanje to sto moj rodjeni deda,koji prima nemacku penziju ne daje ni jedan jedini dinar u kucu nego trosi bezveze? :cry: Mnogo su oni jadni...Boli njih kurac za sve u zivotu,ja se godinama nerviram i tresem zbog njih,pa me niko nije zalio...I ne treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je spomenuo lance?

Ja bi u lancima i u grad... :red::red:

Uh.....steta...ne moze...

 

znash ti dobro tko je spomenia lance.. :red:

sh'o ne mozesh..zar ti baba ne daje da izlazish u lancima..daj chovjeche ubij ju vishe..matora trulo razmishlja.. :):) ay ti postavi onu s nozem..to je tako opako napadno seksi.. :red:

 

moj najomiljeniji seksipilni crni djavo.. (iako se nitko od dotichnih chlanova neche slozit s mnom..hey tko vas sjhljivi..) :razz: o ukusima ne vridi zborit.. :razz:

uh' koji zao pogled..da padnem u komu i nikad se ne probudim iz iste.. :redface::red:

 

IPB Image

 

a ova ritual fotka je zakon..lucky her..

 

http://z.about.com/d/altreligion/1/0/G/E/3/blackmass10.jpg

 

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...