Jump to content

Najlepsi I Najsexipilniji Covek Distorzije....


WHISPER_EVE

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zar nije...aaaah...nemam reci... Varg!!!1!

 

Ma bre odvratan je....Jeste li vi ikada u zivotu nesto lepo??? Pa na onoj temi Najlepse zene metala kacite normalne slike, a ovde, kao da se takmicite u ruznoci, ali ima tema i za to, ako se ne varam na heavy metalu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre odvratan je....Jeste li vi ikada u zivotu nesto lepo??? Pa na onoj temi Najlepse zene metala kacite normalne slike, a ovde, kao da se takmicite u ruznoci, ali ima tema i za to, ako se ne varam na heavy metalu.

Tema o ruznoci nikad nije zapala u krizu, jer materijala ima na pretek!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao da ga nema, ali vidis i sama na sta se danasnja mladez lozi. Kao kad mi neko kaze da je Piter Stil (iliti Petar Celik, kako volim od miloste da ga zovem), onako grdan i monstruozan, seks simbol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao da ga nema, ali vidis i sama na sta se danasnja mladez lozi. Kao kad mi neko kaze da je Piter Stil (iliti Petar Celik, kako volim od miloste da ga zovem), onako grdan i monstruozan, seks simbol.

Boze me sacuvaj...A taj Peter Steel, on ti dodje i kao normalan medju svima ostalima, ali mnogo je krupan, tako da ispada definitivno iz konkurencije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto? Ja mislim da se na njega i loze zato sto je sav ogromantan.

:lol::lol::):D

 

Verovatno zbog toga...Pa nek im je sa srecom onda. Zar pored Elefsona, Nuna, pa cak i tebe, da se neko lozi na Varga ili Petera, ili na one sto lice na devojcice, a u stvari su decaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto? Ja mislim da se na njega i loze zato sto je sav ogromantan.

 

Ja ga ne bih ni briferom...jos kad sam vidjela one slike iz playgirla (igrom slucaja :)), mrak mi je na oci pao. Usput, i varg mi je bezveze.

 

Eh..zaboravili smo malog plavusana iz Northera(jedino sto valja sto se benda tice) i plavusu iz Beherita (ftw) i moze i Mauser. DD:

 

edit: Mada ja ostajem pri svome...kao apsolutni mister metala stoji Quorthon! Ne znam sta ovdje zene uopste gledaju kada biraju nasminkane, isfeminizirane, plasticne lutkice koje jedva uspijevaju instrument u rukama drzati. Jos kada sam vidjela emo retarda iz B4MV... :roll:

Edited by ~Abigail~

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Eh..zaboravili smo malog plavusana iz Northera(jedino sto valja sto se benda tice) i plavusu iz Beherita (ftw) i moze i Mauser. DD:

 

 

Mislis na ovog..IPB Image

 

 

 

Za tvoju informaciju zove se Petri Lindroos i nije jedino u Northeru, koji uzgred super zvuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre odvratan je....Jeste li vi ikada u zivotu nesto lepo??? Pa na onoj temi Najlepse zene metala kacite normalne slike, a ovde, kao da se takmicite u ruznoci, ali ima tema i za to, ako se ne varam na heavy metalu.

 

Ala ti lepo kazes neke stvari, prosto mi nabacis kez na lice :bigblue::bigblue::bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

znash ti dobro tko je spomenia lance.. :red:

sh'o ne mozesh..zar ti baba ne daje da izlazish u lancima..daj chovjeche ubij ju vishe..matora trulo razmishlja.. :):) ay ti postavi onu s nozem..to je tako opako napadno seksi.. :red:

 

moj najomiljeniji seksipilni crni djavo.. (iako se nitko od dotichnih chlanova neche slozit s mnom..hey tko vas sjhljivi..) :razz: o ukusima ne vridi zborit.. :razz:

uh' koji zao pogled..da padnem u komu i nikad se ne probudim iz iste.. :redface::red:

 

 

a ova ritual fotka je zakon..lucky her..

 

http://z.about.com/d/altreligion/1/0/G/E/3/blackmass10.jpg

 

:wub:

 

Hehehehe,djavolice mala :red:

Jes,ionako me smaraju panduri on sight....

Da postavim sliku,hm,pa da me jure debele goticharke... :)

Daj neke Antonove slike iz mladjih dana...ipak je ovde starac...al bez starca nema udarca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...