Jump to content

Najlepsi I Najsexipilniji Covek Distorzije....


WHISPER_EVE

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima ovde lepih,nije da nema :da:

Al ja ipak najvise volim old school,kako neko rece klosarski stil...

Ne volim one glam likove,volim da znam da je musko....

Ne mora bash da izgleda ko pecinski covek,al volim malo grublji izgled. :rockdevil:

Da bude neobican,da ima neki sarm...Neke pogubljene sanjalice....

Jbt al patetisem... :udri:

 

 

ovo ko da sam ja pisala...

mada me to sto si napisala podseca na Kurta Cobaina... zar, ne?

 

LJUDI JA JOS UVEK NE ZNAM KAKO DA OKACIM SLIKU... Pokazala bih vam stotinak do sada da znam...

znam da je uploadujem ali sta dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo ko da sam ja pisala...

mada me to sto si napisala podseca na Kurta Cobaina... zar, ne?

 

LJUDI JA JOS UVEK NE ZNAM KAKO DA OKACIM SLIKU... Pokazala bih vam stotinak do sada da znam...

znam da je uploadujem ali sta dalje...

 

Stavis tag npr http://img47.imageshack.us/photo.jpg pa zatvoris tag isto tako samo stavis / ispred img u zagradi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt...zar je toliko tesko...naravno da mozes s googla..otvoris sliku, copy/paste link..a prije adrese stavis (ovdje ide link te tvoje slikehttp://whatever.com)[/xxximg]

 

naravno...izostavi ovo xxx, to sam stavila jer drugacije generatea kod...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo ko da sam ja pisala...

mada me to sto si napisala podseca na Kurta Cobaina... zar, ne?

 

Aha,tehnicki i ja sam mislila na njega,otprilike...

Ali imam cudne standarde,sto bi rekla moja majka:Udaces se za manijaka pa cu ja posle da te vadim :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogi, srecom.

Ko je ovaj komad? o-O

 

taj komad ljutskog seksipilnog mesa..je pod mojom upravom.. :red: a jel ti se svidja nash ljubimac.. :wub::twisted::red: mocna zivotinja..ah' kad se sijetim kako je LaVey jednom rekao 'i would love to get inside the head of a reptile'..fascinantne zivotinje.. :bigblue:

 

@SS SATAN pa lipshi mi je lavey ovak stariji no kad e bio mladji.. :razz::bigblue:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj komad ljutskog seksipilnog mesa..je pod mojom upravom.. :red: a jel ti se svidja nash ljubimac.. :wub::twisted::red: mocna zivotinja..ah' kad se sijetim kako je LaVey jednom rekao 'i would love to get inside the head of a reptile'..fascinantne zivotinje.. :bigblue:

 

@SS SATAN pa lipshi mi je lavey ovak stariji no kad e bio mladji.. :razz::bigblue:

 

Oduvek sam sumnjao da volis starije cike... :P:mhihi:

Pazi,i bestijalnost nije nekad losa.... :P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SS Bestijalnost se i trazi (:

 

taj komad ljutskog seksipilnog mesa..je pod mojom upravom.. :red: a jel ti se svidja nash ljubimac.. :wub::twisted::red: mocna zivotinja..ah' kad se sijetim kako je LaVey jednom rekao 'i would love to get inside the head of a reptile'..fascinantne zivotinje.. :bigblue:

 

Vidim fascinirana si LaVey.om. Ja, u drugu ruku, ne volim mnogo Antona, more into Crowley. Jest da je offtopic.

 

enivejz...svaka cast za taj komad mesa (nadam se samo da nije neko submisivan...iako izgled tvrdi suprotno), al ja bih prije prisvojila tog ljubimca. :bigblue:

Edited by ~Abigail~

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SS Bestijalnost se i trazi (:

Vidim fascinirana si LaVey.om. Ja, u drugu ruku, ne volim mnogo Antona, more into Crowley. Jest da je offtopic.

 

enivejz...svaka cast za taj komad mesa (nadam se samo da nije neko submisivan...iako izgled tvrdi suprotno), al ja bih prije prisvojila tog ljubimca. :bigblue:

 

laVey mi je u dushi.. :red: ehehe mr. crowley pa znash da se laVey gadno lozio na crawley's teorije jer je on i osnovao jednu formu satanistichke religije..crawley mu je bio kao uvod u to da ozivi sotonizam.. :bigblue:

 

submisivan..hiihi tu i tamo.. :)

 

@SS SATAN ne ne volim ja starije od 30..(u tu grupu i ti dodjesh haha znam) al' lavey je izuzetak..njega poshtujem..on se i dalje osijecha zivim..jer ima nas koji ga tim chinimo.. :red:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

laVey mi je u dushi.. :red: ehehe mr. crowley pa znash da se laVey gadno lozio na crawley's teorije jer je on i osnovao jednu formu satanistichke religije..crawley mu je bio kao uvod u to da ozivi sotonizam.. :bigblue:

 

submisivan..hiihi tu i tamo.. :)

 

@SS SATAN ne ne volim ja starije od 30..(u tu grupu i ti dodjesh haha znam) al' lavey je izuzetak..njega poshtujem..on se i dalje osijecha zivim..jer ima nas koji ga tim chinimo.. :red:

 

Uh,necemo sad o tome ko i kako je osnovao satanizam i sl. Crowley nije bio satanista...al' to je vec duga i druga prica...

 

Hehe,omatorio sam ja...

 

Ipak,nisam ja odgovarajuci da procenim ko je kakav tip...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...