Jump to content

Najlepsi I Najsexipilniji Covek Distorzije....


WHISPER_EVE

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaoj muke i bede. Da li vi uopste znate sta je lep muskarac? Ovo su sve neki jadni, neuhranjeni, klaustrofobicni, homofobicni, impotentni homoseksualci. Muka i beda. Pa pogledajte domacu scenu, RNA je za sve njih seks simbol i momak za respekt. Gde su vam oci, pobogu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda nekad, to OK, ali mu lice sada izgleda kao piuta guzvara, mislim na Bilija Idola. I Alis Kuper i Igi Pop su lepse ostarili od njega.

 

Jaoj muke i bede. Da li vi uopste znate sta je lep muskarac? Ovo su sve neki jadni, neuhranjeni, klaustrofobicni, homofobicni, impotentni homoseksualci. Muka i beda. Pa pogledajte domacu scenu, RNA je za sve njih seks simbol i momak za respekt. Gde su vam oci, pobogu!

Hocu ja da sam tako neuhranjen! Tj. i tako bih izgledao duplo vece od ovih likova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću reći - Milan i Mateja iz Ispovesti. :bigblue:

 

 

Pa, dobro, Milanče i Mato su taman, imaju po 18, a ko ne i 19 godina. :)

 

:redface::redface::redface::bigblue:

 

Ako ne i 20 ;) Hvala shto si nas uvrstila medju ove velikane,shmekere,sex symbole...a tu nam je i mesto,da ne budemo lazno skromni :tongue::razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj muke i bede. Da li vi uopste znate sta je lep muskarac? Ovo su sve neki jadni, neuhranjeni, klaustrofobicni, homofobicni, impotentni homoseksualci. Muka i beda. Pa pogledajte domacu scenu, RNA je za sve njih seks simbol i momak za respekt. Gde su vam oci, pobogu!

 

:):) jel ti mislish da sam ja te slike postavila jer se lozim.. :):lol: NE! to onak malo da neuroziram Boshka.. :bigblue::red: bjez bwe..moj komad mesine je meni sasvim dobarrr..i ovak bez jareche bradice..al' s jarechiom bradicom.. :red::wub:

 

IPB Image

 

:) tek poslje slikanja shvatishmo da stoji pored no smoking sign.. :lol:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Schmier i Mike iz Destruction, Bruce Dickinson (iz najmlađih dana) sa šiškama naravno :), Ellefson (Megadeth), Friedman (megadeth) kosa i još ponešto bez face, Larry i Mike iz Possessed (koji bez svog onog metala i kože izgledaju kao tinejdžeri ali ne možeš dobiti sve, metalci su ružni po default-u)...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala,duso :da:

 

edit:ako je ovo tebi lepo,svaka cast,meni nije.obozavam destruction i ja,ali budimo objektivni

 

IPB Image

 

IPB Image

 

mada,o ukusima ne treba raspravljati...eto,zelim ti da nadjes takvog decka/muza kad ti je vec tako lep

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...