Jump to content

Najlepsi I Najsexipilniji Covek Distorzije....


WHISPER_EVE

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kakva bre prica ... zasta imam drugove ...:):):) ... e koja sam ja sovinisticka svinja na ovom sajtu :):):).

Što je neko davno rekao, Gotherke su samo za sex... :da:

Elem, moji ortaci stalno tragaju za nekim Gothic ribama, jer one "to" najbolje rade... :rolleyes:

Ništa, odi na neko staro groblje, naćićeš neku tamo, još je pun Mjesec, ja mislim, pa će vam biti prava Vampire Erotica. :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pih nestade ... goth-icarke samo za seks ... da se razumemo treba mi samo neko ko ima lepe usne, po mogucstvu i lepe grudi ... DA ZNA DA SE LJUBI!!!! A ne kao neka riba sa kojom sam se povatao za novu godinu ... to je bukvalno bilo kao seks ... ona samo otvori usta da bih joj ja "ugurao" jezik ... bolje nesto drugo da sam joj stavio u usta.

 

@mon bas na nju ... bila je na temi kada smo spamovali :):):):).

Edited by Anarki StarScream

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pih nestade ... goth-icarke samo za seks ... da se razumemo treba mi samo neko ko ima lepe usne, po mogucstvu i lepe grudi ... DA ZNA DA SE LJUBI!!!! A ne kao neka riba sa kojom sam se povatao za novu godinu ... to je bukvalno bilo kao seks ... ona samo otvori usta da bih joj ja "ugurao" jezik ... bolje nesto drugo da sam joj stavio u usta.

Daj oglas, majke ti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...