Jump to content

Finntroll


Grobodan

Recommended Posts

  • 7 months later...

Bejah na koncertu Finntrola ( klub Fryshuset,Stokholm ) prekjuče. Negde je bilo 200 ljudi otprilike. Predgrupa je bio "Battle Beast", bili su ok, al o njima naravno ne znam ništa, Trolci su bili odlični, nisam ni pomišljao da ću ih ikad gledati uživo :) Setlista slična ovoj : http://www.setlist.fm/setlist/finntroll/2013/cafe-611-frederick-md-73c402ed.html

Cena karte 250SEK što je skroz ok za Švedsku. I evo malo atmosfere sa mesta događaje neko je snimio:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

Da potvrdim samo moju gornju izjavu :haha:

 

Ispratio ih sinoć na Heidenfestu u Beču, i koliko sam ih sebi jh sebi hajpovoa u glavi, pred sam start sam nekako krenuo da se premišljam koliko je bila dobra ideja....i, mamu mu jebem, jeste. Nerealno dobro zvuče. U trenucima dok nisam ludeo sam gledao u onog klavijaturistu da vidim da neće da mu zadrhti ruka, jer ono sve maltene zvuči kao sa diska. Jedino što se gitare u live okruženju mnogo bolje čuju pa ispada heavier, ali osim toga melodije za neverovati dobro zvuče i u live settingu.

 

Još je na "Jaktens Tid" gostovao onaj pevač iz Kopriklanih, vatao sam se za glavu u neverici, ili je ono plejbek ili je on stvarno ono onako otpevao dobro, moram nekako da provalim istinu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

https://www.metal-tracker.com/torrents/293480.html

Nit sam nešto zadovoljan albumom, a ni produkcijom. Sve mi nešto tiho i zagušeno. Materijal, za to 'ajde jesam imao previsoka očekivanja nakon Blodsvepta, ali iz ove perspektive se sad još više čini kao one-off ovog drugog dela Finntroll diskografije, gde su uboli pravi balans između metal, folk i tom&jerry elemenata. Ovaj novi je nekako okayish folk metal album i to je to. Djup-Nifelvind nivo kvaliteta, samo manje mračno nego taj period.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...