Jump to content

Terry Prachett


mara!

Recommended Posts

Svi mi volemo Terija Pračeta.

Btw. skinuh s neta svojevremeno neku ultramatoru Discworld point & click avanturu u kojoj si Rinsvind, vukljaš Prtljaga sa sobom, srećeš sve najlegendarnije likove... fenomenalno, samo od jednog dela krene da baguje u PM! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste,i ja sam je igrao,mada moja verzija je satro trebalo da ima zvuk,ali sam morao samo zbog toga da instaliram win98!
Ali igra je zakon!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek je car!Njegovim knjigama mozes lepo da se nasmejes, a s vremena na vreme se provuce po koja zanimljiva pouka ili lep citat (pogotovo govor Smrti pred kraj Hogfathera)!Procitao sam nekih 15-ak njegovih knjiga i sve su dobre!Izdvajam "Dobra Predskazanja" koju je pisao zajedno sa Gayman-om (o, smesna li prezimena) i koja je prokleto genijalna!I ako niste obavezno odgledajte film "Terry Prachett's Hogather" odlican film, a pred kraj se pojavljuje Terry licno!

 

 

P.S. Jel ima neko linkove za stare Discworld igrice??Ako imate ne budite stipse...javite! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imam i ja :lol:

Rekoh još odavno... Ne bih ga gledala 5x na tv-u valda :D

Obavezno ga odgledajte, meni je postao jedan od omiljenih filmova još prvi put kad sam ga gledala :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican je....

Istina,citao sam samo Boju Magije(prva knjiga koju je napisao,ako se ne varam :da: )

Beoma dobar mix pajtonovskog humora i epske fantastike-ma loodilo....

Inace ko voli Praceta MORA da odigra igre iz Discworld serijala

Sjajne su...

 

P.S. Imam sve tri igre iz Disc serijala(Discworld I,Discworld II-Missing Presumed?! i Discworld:Noir)

Prva dva rade preko dosbox-a bez problema,a treci na XP-u bez vecih problema,kome treba uputstvo kako da pokrene,neka se javi na ICQ ili MSN chat(ima u mom profilu) :lol:

Edited by Re-Animator

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trazim vec danima neshto da me opusti lepo pred prijemni...i juche, uzeh da chitam "Straza! Straza!" po 3. put...i konacno nadjoh nesto sto me stvarno opusta, i umalo da zaboravim kako ovaj chovek lepo da me nasmeje : ) kralj!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

96e??Auuu...Znaci mi kasnimo sa Pracetom 10 godina...strasno :no: !

He he kad ce tek da prevedu 12-ti deo Dzordanovog "Tocak Vremena" ha ha ha...zato sam i prestao da citam, a i posle treceg dela zecse smara...

Edited by Kamaitachi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pazite, ima jos jedno 20ak neprevedenih knjiga, a oni prevode jednu godisnje. znaci, kad se sve prevede, imacu 36 godina... O.o

rece mi ortak da se snima film po dobrim predskazanjima yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!!!1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...