Jump to content

Terry Prachett


mara!

Recommended Posts

Pa Albert u Hogfatheru nije jedan od carobnjaka.

Elem nisam stigla ni ceo prvi disk da odgledam morala sam nazad na posao, sad palim u grad, ko zna kada cu stici da dovrsim a taaakooo mi se gleda.

Moj voljeni prtljag je ludak :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, da...

Mada moram priznati da mu je uloga Alberta bas legla, ali Rinsvinda nikad nisam tako zamisljala :D

Kultni glumac, stvarno ga obozavam...

Valjda cu sutra izmedju dve smene stici da odgledam ostatak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto li jos uvek nema titla za part 2 ??? :evil:

Ako neko nadje titlove, domace ili engleske, za Truckers, Hogfather...nek ostavi linkse. Mislim da se podrazumeva da ce biti smatran za cool osobu ;)

 

Skinuo sam i Welcome To The Discworld.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kako mi je drago sto sam naleteo na ovaj topic!!!!

 

Znaci Prachett mi je odmah posle dosadnog Jordana - omiljeni pisac....lik je takav kralj da je to neverovatno... jednostavno moras da ga obozavas... knjige su zanimljive, duhovite i poucne - nisu bez svrhe....

Sjajno sam se zabavljao citajuci njegove knjige, a procitao sam dosta-dosta.... Omiljene su mi sa strazom i Rincewind-om (tj. sve koje se rade u Ank-u xD) dok su one sa vesticama malo ispod... takodje mi se svidjaju i ove tipa - Mali Bogovi i Dusevna Muzika za koje mogu samo sve najbolje da kazem....

 

Takodje - hvala za linkove za filmove, poceo sam da skidam prvi deo Colour Of Magic.... da li bi neko bio ljubazan da mi samo caskom napise kratq listu svih filmova??? PLSPLSPLSPLSPLSPLSPLSPLSPLSPLSPLSPLSPLS

 

Colour of magic (part1&part2)

Hogfather(je l' i on u delovima????)

Trickers

.

.

.

.

sta jos ima??

 

Hvala u napred... svi ste ludi, smejao sam se dok sam citao postove... PEACE

 

EDIT:Ludi u najpozitivnijem mogucem smislu xD

Edited by Whitesnake_91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prvi !!! :P

 

Ah dodjavola!!! Pa dobro - zadovoljicu se mojom vice ulogom xD

 

Btw - skidam sada Colour of Magic drugi deo, i znam da ce biti super, a drugaricu sam naterao da skida Hogfather i Truckers xD

 

E sad' - moze neko (ko je gledao) samo da mi kaze kakvi su Jonny And the Death/Bomb... ne da preprica - samo da znam da li da skidam, nije da sumnjam u Pracetovo delo - ali - da ne bude iznenadjenja xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad' - moze neko (ko je gledao) samo da mi kaze kakvi su Jonny And the Death/Bomb... ne da preprica - samo da znam da li da skidam, nije da sumnjam u Pracetovo delo - ali - da ne bude iznenadjenja xD
Неће да ти се свиди ако ниси загрижени фан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno, engleski titl za drugi deo Boje Magije http://wikisubtitles.net/show/312 ! To je verzija Terry.Pratchetts.The.Colour.Of.Magic.HDTV.XviD-BiA.

Odoh da gledam ! ...............................................................

 

Mislio sam da mi ovo nece trebati, posto sam prvi deo savrseno razumeo, ali - Cohenovo frfljanje je .... wooow.... preterano dobro uradjeno xD Slabo ga razumem, a poqsaji prisecanja iz knjige (pre 2-3 god, a knjiga bila na srpskom) su neuspesni ..... skinuo sam ono s linka, i skine u nekom glupom formatu, koji ne moze da se ubaci kao titl - ocekivano - otvorim, kopiram u word, word pad ili text document file - i ne ocitava.... sta da mu radim??? :S

Edited by Alx_WS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini onu drugu verziju sa linka - Bia. Ona je OK. Prva (HDTV) verzija titla je uradjena tako da stvarno ne mogu da zakljucim na cemu je bio genije koji ga je radio ??? Pa to izmice svakom opisu...

 

Inace, sve je u srt formatu. Ne znam u cemu je problem, jesi probao sa drugim playerom ? Ja sam skinuo prevod 2. dela na hrvatskom, ali sve sto sam dobio su neki cudni simboli, nista nisam mogao da uradim...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini onu drugu verziju sa linka - Bia. Ona je OK. Prva (HDTV) verzija titla je uradjena tako da stvarno ne mogu da zakljucim na cemu je bio genije koji ga je radio ??? Pa to izmice svakom opisu...

 

Inace, sve je u srt formatu. Ne znam u cemu je problem, jesi probao sa drugim playerom ? Ja sam skinuo prevod 2. dela na hrvatskom, ali sve sto sam dobio su neki cudni simboli, nista nisam mogao da uradim...

 

Taj sa simbolima sam i ja nesrecno skinuo ..... isti slucaj.... sta da skinem s onog linka???

 

Meni ne sacuvava u srt formatu, vec u mozilinom (iako skidam preko Opera-e!!!)

Edited by Alx_WS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam probao sa Operom. Jedva sam dosao do titlova!

Skidas Terry Pratchett's The Colour of Magic - 01x02 - The Light Fantastic, Version Bia, English (UK), original.

Verovatno ti je sacuvalo sa extenzijom .htm - samo je prepravis u .srt i prevuces dobijeni fajl u player (prethodno pustivsi film, naravno)...Srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam probao sa Operom. Jedva sam dosao do titlova!

Skidas Terry Pratchett's The Colour of Magic - 01x02 - The Light Fantastic, Version Bia, English (UK), original.

Verovatno ti je sacuvalo sa extenzijom .htm - samo je prepravis u .srt i prevuces dobijeni fajl u player (prethodno pustivsi film, naravno)...Srecno!

 

Da - Opera je problem - savrseno je preko Firefox-a xD

Ali to je nebitno s obzirom da sam odgledao ceo film i prilagodio se Cohenovom frfljanju xD

 

Ali - hvala ti mnogo za trud - we need more man like u!!!

 

Skidam sada Truckers - drugarica skinula Hogfather - onda slede Jonny-ji... bice sve tu xD mozda i igricu koju poqpim xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...