Jump to content

Terry Prachett


mara!

Recommended Posts

Haha! Ja sam prvi deo gledao 3 puta, 2. samo jednom ali planiram opet za vikend...Sa ovim boljim titlom. Ako nadjes isti za Truckers, pomozi kolezi ;)

 

Sto se tice igrica, igrao sam samo onu prastaru Discworld i to kad jos nisam ni cuo za Прачета. Pre godinu-dve je nabavih opet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

јесте ли ви људи сконтали да постоје две теме о Тери Прачету?

и читала сам његове књиге, када сам већ овде.. да напоменем.

и јако сам задовољна. читала сам их пре најмање пет година.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nz za drugu temu xD

 

@EnkI - naravno - cim nadjem - sutra verovatno xD

 

 

@SVI - da ne trazaim - ako ima neko provereno dobro kvalitetan snimak/rip Johnny and the Bomb ili Johnny and the Death - posto vidim da je ovaj prethpdni link za WHS RIP - u svakom slucaju cu potraziti - samo da znam - ako neko bas zna neki dobar...

Edited by Alx_WS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Доста је добар снимак, без бриге.

 

A je l'? Pa ok onda - ako ti tako kazem - kul momq sa foruma se mora verovati... keke.... hvalaljudi

 

 

Samo - ko skida Truckers??? Od jutros ili nocas je porastao broj leachera i sada skida po 0,2.... u r breaking my balls, sir... yes my balls... yes, sir - u r breaking it... (ako se seca neko Cartmana i ove SP epizode xD)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

skinula sam prvi deo hogsfathera, a onda mi je crkao komp.

 

mislim, otkazao mi je kuler.

 

i vec dve nedelje jurim majstora da mi zameni (mislim, znam ja to i sama, ali mi keva ne veruje :rolleyes: ), ali su bili jbni praznici.

moram da skinem film. uffff.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam pročitala ''SAMO TI MOŽEŠ DA SPASEŠ SVET'' i oduševljena sam. To mi je prva Prečetova knjiga, svakako ne poslednja. Užasno mi je žao što nisam čula ranije za njega, a i pored Gejmenovih knjiga i stripova .... ne stižem... Čovek je genije. Drago mi je, ljudi, što vas ima ovoliko :veseli::pivopije: .... svi za Terija, Teri za sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad cu ja da ispadnem n00b i kazem da osim Ank Morpork serijala (i Rincewind i sa strazom), The Death sreijala i jos po koje knjige o vesticama(nisu mi omiljene xD) i po koje sa strane nisam citao nesto njegovih knjiga - mslm citao sam Dusevnu Muziku, Noums trilogiju i jos cega nmg da se setim, ali ovo - samo ti mozes da spasis svet - iskreno - nikad' cuo (??!!) Was ist das??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, dečija knjiga, mislim da je izdata 2004. Klinac koji igra video igrice i bori se na strani pravih vanzemaljaca.

Da, da, malo sam je prerasla :blush::wacko::wacko: , ali jedino sam nju uspela da pronadjem (za sada), bila je jedina slobodna u biblioteci. Žao mi je što je nisam ranije pročitala, mada, nikad nije kasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, ako je film ovako lud, mogu samo da zamislim kakva je knjiga!

 

jao, nisam mogla da se sastavim od smeha, pauzirala sam film da mi ne bi nista promaklo - ona masina sa mravima, ima "nalepnicu" kao kompovi s intelovim procesorom - intel inside, s tim da u filmu pise anthill inside. xDxDxD

 

plakala sam, bukvalno!

 

a najjaci citat (otprl)

 

"Can you believe that in world so full of wonders, people managed to create thing called boredom?"

<3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo završih ''Džoni i mrtvaci'', nastavak na gore pomenutu, bolja je. Ma nikad nisi dovoljno veliki da ti ovakva knjiga bude dosadna. Još ako imaš malo mašte, ni jedan film ne može da je nadmaši. Odlična je za opuštanje, pa ako vam dodje pod ruku, ne puštajte je... :wink2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a najjaci citat (otprl)

 

"Can you believe that in world so full of wonders, people managed to create thing called boredom?"

<3

Jedna od mojih omiljenih recenica :)

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo završih ''Džoni i mrtvaci'', nastavak na gore pomenutu, bolja je. Ma nikad nisi dovoljno veliki da ti ovakva knjiga bude dosadna. Još ako imaš malo mašte, ni jedan film ne može da je nadmaši. Odlična je za opuštanje, pa ako vam dodje pod ruku, ne puštajte je... :wink2:

uh, jedva cekam Dzonija i Bombu, jurim drugaricu koja radi za Lagunu da mi nakupuje nekih njihovih izdanja po super cenama, i naravno da su Parchet i Gejmen u vrhu liste!! :)

 

Samo ti mozes da spases svet me je ostavila poprilicno ravnodusnom, nekako mi nije delovalo pterijevsko, ali Dzoni i Mrtvaci je :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

mrzi me da listam celu temu, je li vec pominjan film Boja magije, Del Boy kao Rincewind i Sean Astin (Sam iz LOTR) kao Dvocvet? jedan od boljih filmova koji sam skoro gledala!! jedino sam tako uspela da navucem decka na Pratchetta :meshuggah: , nakon bezuspesnog eksperimenta poturanja Dusevne Muzike, posto je covek, je l te, muzicar u rock bendu, pa pomislis, upalice... :violent::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh, jedva cekam Dzonija i Bombu, jurim drugaricu koja radi za Lagunu da mi nakupuje nekih njihovih izdanja po super cenama, i naravno da su Parchet i Gejmen u vrhu liste!! :)

Javi kritike! Ne znam kad ću stići do nje, a strašno me interesuje. :frown:

p.s. divan avatar. Iz Sandmana?

Edited by wind

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi kritike! Ne znam kad ću stići do nje, a strašno me interesuje. :frown:

p.s. divan avatar. Iz Sandmana?

stigla knjiga, tako da uskoro javljam komentare :)

 

da, to je Death of the Endless, the coolest sister ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oću biti mnogo bezobrazna ako te zamolim da je proslediš kad završiš? :blush:

Pretpostavila sam za Death, skoro nacrtah Sandmana iznad kreveta, ovih dana ću nju, samo da nadjem malo vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oću biti mnogo bezobrazna ako te zamolim da je proslediš kad završiš? :blush:

Pretpostavila sam za Death, skoro nacrtah Sandmana iznad kreveta, ovih dana ću nju, samo da nadjem malo vremena.

 

ako ti nesto znaci, prosledicu ti linkove za skidanje knjige sa neta :)

..mmmmmmm...morpheus... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...