Jump to content

Recommended Posts

Pre neshto vishe od godinu i po dana sam "naletela" na nemachki darkwave bend Diorama, koji me je oborio s nogu. Zahvaljujuci tom otkricu, "uplivala" sam u electro/industrial/EBM vode i u njima veselo plivam josh uvek. Zanima me da li josh neko deli moje odushevljenje ovim bendom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Heh, u kst-u se non-stop puštala Advance, tako da se 90% ljudi navuklo na tu pesmu... Ja sam naravno potražila sve njihovo nakon što sam je čula i eto... volem Dioramu, volem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Marquis

Jebote, nisam znao da dolaze.

Imaju veoma zarazne pesme, definitivno! Zagotivio sam ih pre neke 3-4 godine. Sad su me malo smorili, ali tako to ide sa electro muzikom, barem kod mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

preslušao sam sva njihova izdanja i svarno imaju nekoliko pesama koje mi se sviđaju i verujem da brutalno zvuče uživo, ali pored tih nekoliko sve ostalo izgleda kao jedna te ista pesma sa istim načinom pevanja i wasp-om koji se prožima u pozadini. Nisu preterano originalni ali ih treba čuti uživo, definitivno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"ne sviraju bas uvek iste pesme ali recimo da je ova lista bila na nekoliko poslednjih koncerata

 

01 Intro

02 Her Liquid Arms

03 Burning Out

04 Wingless

05 Exit The Grey

06 Kein Mord

07 Synthesize Me

08 The Girls

09 No Tears

10 Definition Power

11 Advance

12 The Pulse Of Life

13 Why

14 Erase Me

15 Leaving Hollywood

16 Friends We Used To Know

 

svakako cemo pokusati da ih nagovorimo da odsviraju jos ponesto,s`ozirom da su prvi put u beogradu " - by DJ Gavra

 

 

 

 

 

Slusao/gledao sam Dioramu proslog avgusta u Utrecht-u (NL - Summer Darkness) i zaista su bili fantasticni! Tada su premijerno odsvirali: The Pulse Of Life i mogu vam reci da mi se u pesmi jako dopao "gitarsko/metalizirani" implant, koga svakako nema u objavljenoj verziji pesme. Daleko bolje zvuci uzivo... Ubedjen sam da ce momci dati sve od sebe u Beogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NISU ONI MOMCI !!!

 

"ne sviraju bas uvek iste pesme ali recimo da je ova lista bila na nekoliko poslednjih koncerata

 

01 Intro

02 Her Liquid Arms

03 Burning Out

04 Wingless

05 Exit The Grey

06 Kein Mord

07 Synthesize Me

08 The Girls

09 No Tears

10 Definition Power

11 Advance

12 The Pulse Of Life

13 Why

14 Erase Me

15 Leaving Hollywood

16 Friends We Used To Know

 

svakako cemo pokusati da ih nagovorimo da odsviraju jos ponesto,s`ozirom da su prvi put u beogradu " - by DJ Gavra

Slusao/gledao sam Dioramu proslog avgusta u Utrecht-u (NL - Summer Darkness) i zaista su bili fantasticni! Tada su premijerno odsvirali: The Pulse Of Life i mogu vam reci da mi se u pesmi jako dopao "gitarsko/metalizirani" implant, koga svakako nema u objavljenoj verziji pesme. Daleko bolje zvuci uzivo... Ubedjen sam da ce momci dati sve od sebe u Beogradu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...