Jump to content

Recommended Posts

Mokro je mala rec za sinoc :):) Jos uvek mi je fascinantan fenomen prezivljavanja koncerta :)

 

Playlista je bila diiivnaaa :wub:

 

bili smo toliko mokri da sam cedila znoj sa maice... :twisted: nisam ostala na afterpartiu upravo iz tog razloga,kolabirala bih,a slikala sam se s momcima iz diorame 2 dana pre u akademiji na vip zurci...tada sam se i ispricala sa njima...meni je bilo fenomenalno sve u svemu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

copy/paste

 

Koncert je bio simpatican. Ja ne znam sta sam tamo radio ali eto bio sam. Nisam se razocarao sto je najvaznije. Gavru su svi proklinjali dok su se topili u pretoploj Demiji ali opet i zahvaljivali sto je doveo Dijafragmu. Oni su... skroz kewl. Nisu neki dosadni mracnjaci kao sto sam ocekivao. Odlican kontakt sa publikom i besprekorno tacna izvedba pesama... vrlo profi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DIORAMA

Belgrade 30.06.2007

 

setlist

 

1.HLA intro

2.HLA

3.burning out

4.wingless

5.synthesize me dance maxi

6.klarheit

7.howland road

8.no tears

9.eminor

10.light

11.someone dies

12.exit the grey

13.last minute

14.pulse of life

15.the girls

16.advance

17.why

18.erase me

19.leaving holywood

20.belle 2007

21.definition power

22.said but true

23.friends we used to know remix

 

2:12:14

Share this post


Link to post
Share on other sites

koLko sam proklinjala celu organizaciju zbog zzurke na zatworenom tolko sam i uzziwala u koncer2 koliko god sam uspewala ..stwarno jedan weliki RESPECT za bend posle owoga .. na onoj wruccini su dali SWE od sebe i ispali su maximalno profi .. iskrenost je prshtala na swe strane :meshuggah:

par puta za malo da se oneswestim, al shta saD .. ostala sam do kraja .. hardcore . :evotigana:

mjuza malo cwrshcca nego obicno shto je bio samo plus.. i Skinny Puppy ..joj .

 

da je zzurka bila na otworenom, bila b Sawrshena, bez razmisljanja.

 

owako ne mozzemo a da se sa mukom ne setimo tog propusta u organizaciji al jbg.

 

swaka cast josh jednom.

 

Bilo je prelepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi bend je odradio svoj posao profesionalno, ali gde ste nasli Akademiju. Nije problem dovesti bend, ali kada nemaju gde da sviraju, mislim da je glupo brukati se sa jednim mestom kao sto je Akademija. Za te pare, po tolikoj vrucini. Akademija treba leti da se zatvori, tamo je uzasno. Doslo bi i vise ljudi na cert, ali kada su culi lokaciju odustali su. Ipak ovo nije mali bend. Ja sam ih gledao sa uzivanjem, ali morao sam da se odvojim malo, a kako je cuveni klub u katakombama i lavirintu nisam mogo da ih vidim super, probijati se kroz masu pored bine, je cool, cenim fanove i sve ostalo, ali moje zdravlje vise vredi od toga. Sledeci put neka dodju na nekom otvorenom mestu. HIHIHIHIHIHI

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Aha, znaci taj koncert UPRAVO traje. Lepo sto sam i ja UPRAVO saznala. :)

Skinula sam s neta par stvari i bas su mi se dopale, a electro obicno ne volim ni iz daleka.

Nisam fan, ali mislim da su dobre sanse da to postanem, posle detaljnijeg preslusavanja ostatka diskografije.

 

Kako mi se cini, pored dobre muzike, imaju vrlo smislene tekstove, sto, makar meni, govori dosta o bendu, i to mi se dodatno svidja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao bre, odusevili su me! Mnogo su dobri na koncertu!

Pevac je genijalan, a i gitarista.

Ali pevac sa robo-disko pokretima! !!

 

Ma carevi, imaju puuuuno dobre energije da podele sa publikom, hvala im na tome.

 

Sala je dobra sto se tice zvuka, bas se sve culo lepo i nisu mi bile usi odvaljene i zapusene ujutru.

Tako da: :veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

bejah i ja na koncertu, bilo je super, ne mogu da kazem...

 

posebno mi se svidelo sto nije bilo previse ljudi i nije bila uzasna guzva, moglo se lepo disati i sa uzivanjem slusati

 

sto se tice pevaca, Machka Naopachka, iskreno mislim da je lik bio zestoko na necemu...

 

gitarista je klasicna budala (u pozitivnom smislu) stvarno je lik kreten!

neko je prokomentarisao sta oni sviraju, kao: dark wave, industrial, metal... reko' njihova veza sa metalom je to sto je gitarista imao majicu metallica-e, to je sve :lol:

 

svaka cast ljudima! odlicno su odradili posao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...