Jump to content

Heaven Rain


Apeiron

Recommended Posts

Drugovi i drugarice, ajd proverite jedan od najperspektivnijih sastava iz Republike Srpske, sudeci po kvalitetu dosadasnjih snimaka, ali i muzicara koji cine Heaven Rain.

 

Link za slusanje pesama je:

 

http://www.myspace.com/heavenrain

 

 

Recenzija ce biti objavljena u sledecem broju Butcherian Vibea i na Serbian-Metal.org u skorijem periodu.

 

Ajd, pa da cujem misljenja :meshuggah:

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko tu svira?

Band members are: Bozidar Sevic (vocal), Igor Paspalj (guitars) and Goran Bastinac (keyboards).

 

Igor Paspalj je ime koje nekima moze biti poznato jer je svojevremeno svirao u prijedorskom thrash metal bendu Seansa. U medjuvremenu je postao asistent na BL muzickoj akademiji, a klavijaturista je diplomac na istoj toj akademiji... sve u svemu, naj muzicari u BL po tehnickim sposobnostima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne mogu da zamislim nikog zivog u gradu ko bi mogao/htio da im bude basista sudeci po ovim pjesmama i stilu svirke

a bogami, ne znam ni za bubnjare, koga si ti imao na umu?

 

ja sviram bas, ali nije moja vrsta svirke

super pjesme svejedno

ako budu htjeli neki fates warning tribute nek me zovnu :):):)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusah Can't stay i bogami vrhunska je produkcija, a i vokal je extra, ustvari sve je jako dobro jedino sto mi se cini da se uvod na klavijaturi bas ne uklapa u pemu, nekako me mnogo podseca na neke druge zanrove muzike... ali opet to je stvar ukusa...

 

U svakom slucaju svaka cast i sve najbolje u daljem radu i nadam se da cemo uskoro imati prilike da cujemo jos novih stvari....

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrati paznju i na instrumental, fantastican je!

 

:pivopije:

 

Eh, nisam imao vremena da skidam, posto je to sa mojom telefonskom linijom jako tesko, ali ovih dana cu poslusati svakako... Konacno su poceli da se pojavljuju ozbiljni autorski metal bendovi... Ako mozes napisi nesto vise o clanovima benda ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mozes napisi nesto vise o clanovima benda ....

 

Pa, nema sta puno da se kaze... Na forume jos uvek ne dolaze, ovo im je (klavijaturisti i vokalu) prvi ozbiljniji projekat, jer klavijaturista je do sada snimao samo za svoju dusu... Gitarista je verovatno najbolji gitarista u Rep. Srpskoj, to su konstatovali i mnogo kompetentniji od mene (kad je gitara u pitanju, posto ja to ne sviram)... Trazice izdavaca, krenuli su sa promocijom... to je otprilike to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogme Laki dobri ovi tvoji Banjaluchani ;)

 

Iskreno vishe mi se svidja ovaj instrumental (Rain Will Fall Again), opasna stvar...kao da pomesham Andromedu i Time Requiem :))...skroz dobro. Druga stvar, Can't Stay, skroz hitichna, dobar pevach, bash za fanove melodichnijeg power metala. Zakljuchak = jako dobro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrati paznju i na instrumental, fantastican je!

 

:pivopije:

 

 

Uh stvarno vrhunski, svi su dosli do izrazaja, a opet nema monotonije u pesmi (sto se cesto desava kod vrhunskih instrumentalista)... Pritom ima dosta experimentisanja sa zvukovima i sve sjajno uklopljeno! Jos jednom svaka cast i nadam se da ce ljudi iz izdavackih kuca imati sluha za vase stvari jer ovo je nesto skroz novo i moderno i steta bi bilo da malo siri auditorijum nema prilike da cuje!

 

Ajd uzdravlje i samo napred :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

Heaven Rain prelazi iz studijskog projekta, u live bend sa kompletnom postavom!

 

Juce je odrzana prva proba, postava je kompletirana, i radice se na uvezbavanju materijala za nastupe koji ce blagovremeno da uslede.

 

Postava benda, ostale informacije vezano za album, kao i pesme, na:

www.myspace.com/heavenrain

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...