Jump to content

Heaven Rain


Apeiron

Recommended Posts

Znachi ovo je stvarno sjajno... ali stvarno mi se skoro jedan domaci bend nije OVOLIKO svideo...

Puno podrshke i sve najbolje...

 

 

p.s. bilo bi super kad bi neka verzija bila i na srpskom i mislim da bi reakcija ljudi na to bila josh bolja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fale im basista i bubnjar.Ja znam neke iz BL koji mogli da sviraju sa njima u bendu :bigblue:

Jednog si verovatno i pogodio :meshuggah:

 

Heaven Rain postava danas:

 

Božidar Šević (Revolt, Her Mess) - vokal

Igor Paspalj (ex Seansa, solo rad) - gitare

Goran Baštinac - klavijature

Bojan Jokšić (ex Apocalypse, The Five Horesemen, Degenek) - bas gitara

Nebojša Lakić (Interfector, Degenek) - bubanj

 

Radi se na ostatku pesama, album skoro gotov, snimljena Black obrada (Wonderful Life), sredjuje se produkcija jos, i to je trenutno to.

 

:pivopije:

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos da nema toga Degenek, dje bi vam kraj bio. Deda, javi kad budete spremni za neku svircicu, mozda izorganizujemo nesto.

Nista ne brini, racunao sam ja na to, javicu se tek kad budemo skroz spremni, profi ili nikako :da:

 

A Degenek, Degenek je pocetak i kraj svega, rekoh ja vec :meshuggah::pivopije:

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da ostavim jos par informacija...

 

Album ce se zvati Far and Forever, i cinice ga sledece pesme (nasumicnim redosledom): Beauty of You, Can't Stay, Wonderful Life (Black cover), Go Away, Final Point, Rain Will Fall Again, Letter, Far and Forever i Never Give You Away.

 

Narednih mesec i po dana sredjivace se produkcija, u profi studiju u BL, a rezultat bi morao da valja ;) Pesme koje su trenutno na myspaceu (myspace.com/heavenrain) su iz demo faze, ali pokazuju solidno u kojem pravcu sastav razvija svoj zvuk.

 

hrain01tu8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, da u Banjaluci uvek mozes da naletis na najgluplje nebuloze raznoraznih primitivaca (citaj: "ne mozete se slikati u paviljonu, zabranjeno je" - cuvar Petar Kocic parka i muzickog paviljona, napravljenog valjda za turiste, a slikanje zabranjeno kao da je kasarna u pitanju :uhoh: ), sve manje iznenadjuje i to sto se nama desilo, pa smo "promo slike" morali da radimo ispred paviljona, na gnusnom snegu i sa slucajnim prolaznicima.

 

Srecom, pa postoji ta stvar koja se zove "digitalna obrada fotografija" aka photoshop manipulacija, pa smo od citavih 15 fotografija uspeli da "izvucemo" cetiri upotrebljive.

 

Evo jedne, a ostale su na www.myspace.com/heavenrain

 

heavenrainfu3.jpg

 

(Thanks to Dejan Savic i Zorana Mihailovic :cool:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Jos malo, jos malo...

 

http://moonwolfrecords.com/07.htm

 

Moonwolf Records je holandska izdavacka kuca, koja je pod-etiketa Moonwolf Entertainment Group, koji se bave, nikada ne biste pogodili, entertainmentom (dakle filmovi itd. ;)).

 

:meshuggah:

 

(napomena: na sajtu su demo verzije pesama, koje su i na Myspaceu. Studijski snimci, tj. album, ce biti zavrseni do kraja maja).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro ti to gurash druzhe.. da sam znao da si za ovakve varijante muzike zvao bih te ja davno... :da::)

:pivopije:

 

Pa ono, slusam ja svasta, a ovaj bend pokriva dobar deo toga ;)

 

Uskoro ce i prvi koncert, najavljeni smo za jedan banjalucki festival, ali detaljnije cu kad 100% potvrdimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo, kad vec saljem u medije, moze i ovde...

 

HEAVEN RAIN NA NEOFESTu

 

Melodic/progressive metal sastav Heaven Rain nastupice 21. juna na Neofestu, koji ce se odrzati na tvrdjavi Kastel u Banjaluci. To ce biti prvi nastup benda od kako je postava kompletirana tokom februara meseca.

 

 

RAD NA ALBUMU PRI KRAJU

 

Grupa trenutno zavrsava snimanje debi albuma, koji ce se zvati Far and Forever. Snimanje i produkcija vrse se u Music Atelier PaB, Banja Luka. Na albumu ce se naci devet pesama, medju kojima su Rain Will Fall Again, Can't Stay, Beauty of You i druge. Ugovor je vec potpisan sa holandskom izdavackom kucom Moonwolf Records, podetiketom Moonwolf Entertainment Group (www.moonwolfrecords.com). Album-verzije pesama bice postavljene na myspace kroz nekoliko dana.

 

Heaven Rain je osnovan tokom leta 2006. u Banjaluci, od strane klavijaturiste Gorana Bastinca, a danas uz njega konacnu postavu cine: Bozidar Sevic (vokal), Igor Paspalj (gitara), Bojan Joksic (bas gitara) i Nebojsa Lakic (bubanj). Sastav je muzicki orjentisan na melodicni progressive/power metal sa uticajem finske skole, po uzoru na bendove Sonata Arctica, Nightwish, Kamelot, Ayreon, Fates Warning, To/Die/For, Dream Theater i dr.

 

 

Linkovi:

www.myspace.com/heavenrain

www.heavenrainmusic.com

www.moonwolfrecords.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i konacno uradismo normalne slike, evo jedne, ostale ce se naci na MySpaceu kad ih sredim...

 

hrainjo6.jpg

Какав је бре ово метал, само један са дугом косом? :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ALBUM JE GOTOV!

 

Ostalo je jos neke sitnice da se srede, ali najveci deo posla je zavrsen.

 

Tri pesme su skinute za potrebe promocije (Promo 2008), a to su:

1. Can't Stay (prvi singl)

2. Go Away

3. Final Point (instrumental)

 

Album verzije ovih pesama uploadovane su na MySpace, pa javite misljenje...

 

Uskoro ce i nove informacije (cover, datum izlaska albuma, itd.).

 

 

Far and Forever (2008, Moonwolf Records)

*tracklist:

1. Before… (1:50)

2. Rain Will Fall Again (4:53)

3. Beauty of You (4:26)

4. Go Away (5:14)

5. Can’t Stay (3:50)

6. Final Point (5:27)

7. Never Give You Away (4:16)

8. Far and Forever (6:03)

9. Letter (4:37)

 

 

:: myspace.com/heavenrain

:: heavenrainmusic.com

:: moonwolfrecords.com

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекај, ово ће да излази и на плочи? Тачније пише да већ јесте. Кад стигне до тебе, да сачуваш примерак, јес' чуо!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...