Jump to content

Heaven Rain


Apeiron

Recommended Posts

Nebojsa sine Milanov kad i kad sam ti rekao da vokal nije za vas al` dzaba neces da slusas i gotovo.Kao sto coek rece u recenziji"...but thing that irritates a little bit is the voice of the singer. I can’t arraign that he have good voice, but lack of motivation seems to be present, and that drowns pretty much of his approach. Rest of the band holds all of the strings under the control, ...."Nema tu bola,srca,duse(ja sam ti doduse ponudio par prakticnih rjesenja kako da popravis situaciju sa vokalom ako nista spoznace barem bol :twisted: )Inace,sto se tice pjesama kao pjesama,aranzmana,svirke i uvjezbanosti

imam samo rijeci hvale(iako ovo nije bas my cup of tea sto bi rekli Englezi).Samo tako nastavite i ako se kockice poklope i pjevac spozna gore pomenute stvari BL bi napokon mogla imati bend koji bi mogao da predje granice i RS i Srbije(al` stvarno)

`ajd u zdravlje :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma, ja sam se na glas toliko navikao da mi je sasvim ok (subjektivno misljenje, nevezano sto sam uopste u tom bendu :meshuggah:). Nista je tu ne bih menjao, osim cinjenice da covek nije upucen u ovaj muzicki zanr, i da slusa i peva malo drugaciju muziku inace (HC), ali kad se uhoda, to je to, a uhodace se kad se krene konkretnije sa koncertima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Veliki pozdrav,

 

evo i ja sam dobio danas promo disk od Maxa i želim da izrazim podršku i poštovanje ovom bendu. Sve ovo zvuči i deluje jako osvežavajuće i meni se lično dopada gotovo sve, osim možda produkcije bubnja, ali to je samo utisak koji ne znači ama baš ništa. Moram da priznam da nisam imao pojma da ovaj bend uopšte postoji, ali evo vidim da se dogadjaju lepe stvari..... samo napred !!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav,

 

evo i ja sam dobio danas promo disk od Maxa i želim da izrazim podršku i poštovanje ovom bendu. Sve ovo zvuči i deluje jako osvežavajuće i meni se lično dopada gotovo sve, osim možda produkcije bubnja, ali to je samo utisak koji ne znači ama baš ništa. Moram da priznam da nisam imao pojma da ovaj bend uopšte postoji, ali evo vidim da se dogadjaju lepe stvari..... samo napred !!!!!!

:pivopije:

 

Hvala na podrsci i lepim recima prijatelju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko god da je taj vladimir, treba mu lektor. ja radim 7 evra po stranici. holla.

Lazo, treba vidish moje pokusaje sa Engleskim :rolleyes:

 

Anywayz, ovako, preslusah sada konkretno one stvari sa spejsa i svidja mi se mnogo. Ne znam da li su na spejsu odradjene finalne ili demo verzije, stvarno sam lenj da citam strane unazad, procitao sam samo uvu 7mu stranu teme. Pesme su mi super, posebno idejno odradjene. Sto se vokala tice, mozda stvarno fali da se malo covek vise unese, ali generalno ima dobar vokal. Produkcija, mislim sad bi bilo glupo porediti je sa nivoom produkcije lupam zadnjeg SyXa ili tako nesto, mislim da je kada se ima u vidu odakle je bend ovo stvarno jako odradjeno.

 

A sada ovako za Apeirona: (Lenj sam da citam prosle strane.. guilty as charged) Jel moze ovo da se nabavi nekako a da nije sa onih sajtova sa neta, nemam karticu, ili reci gde moze da se kupi, ili reci koliko kosta CD i kad dolazis za BG, ja ovo moram da imam :mrgreen: Ili ako ne moze, kada ce moci, ne mogu samo preko spejsa da slusham LoL Ili ako nista moracu da porucim preko neta, samo da mi neko kaze da li ti diskovi stizu 100%, zadnji put kad je ortak narucivao neke diskove, misteriozno su nestali na putu do njega :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anywayz, ovako, preslusah sada konkretno one stvari sa spejsa i svidja mi se mnogo. Ne znam da li su na spejsu odradjene finalne ili demo verzije, stvarno sam lenj da citam strane unazad, procitao sam samo uvu 7mu stranu teme. Pesme su mi super, posebno idejno odradjene. Sto se vokala tice, mozda stvarno fali da se malo covek vise unese, ali generalno ima dobar vokal. Produkcija, mislim sad bi bilo glupo porediti je sa nivoom produkcije lupam zadnjeg SyXa ili tako nesto, mislim da je kada se ima u vidu odakle je bend ovo stvarno jako odradjeno.

Hvala, hvala :pivopije:

 

A sada ovako za Apeirona: (Lenj sam da citam prosle strane.. guilty as charged) Jel moze ovo da se nabavi nekako a da nije sa onih sajtova sa neta, nemam karticu, ili reci gde moze da se kupi, ili reci koliko kosta CD i kad dolazis za BG, ja ovo moram da imam :mrgreen: Ili ako ne moze, kada ce moci, ne mogu samo preko spejsa da slusham LoL Ili ako nista moracu da porucim preko neta, samo da mi neko kaze da li ti diskovi stizu 100%, zadnji put kad je ortak narucivao neke diskove, misteriozno su nestali na putu do njega :rolleyes:

OK, da ponovim jos jednom: CD je objavljen u Holandiji, Moonwolf Records se zove izdavacka kuca. Album je nabavljiv preko njihovog sajta (www.moonwolfrecords.com), preko CDBaby (http://cdbaby.com/cd/heavenrain) ili za download preko 7Digital portala (http://indiestore.7digital.com/moonwolfrecords).

 

Mi diskove jos uvek nismo dobili, tj. poslati su u nasem pravcu, pa sad zavisi sve koliko ce posta biti spora. Znajuci da su inostrane cifre velike za nase prostore, potrudicemo se da licencno ovde objavimo album, izbor izdavackih kuca nije veliki, pa cemo videti sta je tu moguce izvesti. Ne zelimo ove prostore da zapostavimo, naravno.

 

Koncerte cemo da radimo, jos uvek uvezbavamo materijal sa albuma, plus par obrada, a u planu su koncerti u Holandiji, u septembru mesecu, pa cemo videti sta ce od toga biti izvodljivo, jer svi znamo da nam vize jos uvek zagorcavaju zivot.

 

To bi bilo to za sada, sve informacije ostavljacu ovde, kad ih ima naravno :pivopije:

 

 

A jel njemu poznati kosarkash dodje neki rod ? (totalan offtopic ali eto zainteresovalo me kad sam video prezime )

Koliko znam, nije :meshuggah:

 

www.myspace.com./igorpaspalj

Daaa, svi zainteresovani mogu ovde da provere solo album naseg gitarosha...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o to, nek' pošalju pare.

;)

 

Pa dobro, pare su vec poslali, platili su snimanje albuma, photo session... pare kakve nije dobio ni jedan metal bend u exYU od neke izdavacke kuce, a kamoli bend koji nema ni jedan koncert ili album iza sebe... I dosta je, necemo biti nezahvalni sada :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heaven Rain na metal listi Reverb Nation portala, sa šestog stigao na četvrto mesto, u konkurenciji od 100 bendova!

(Heaven Rain hits the 4th rank at the RN-metal-charts!)

 

1

Dark Funeral

Stockholm, SE

Metal / Black Metal / Death Metal

Total Songs: 11

Sample Song: 666 Voices Inside

 

2

Splintered Soul

Greenhithe, KENT, UK

Metal / Progressive / Film Score

Total Songs: 9

Sample Song: Feel The Burn!

 

3

Judas Priest

New York, NY, US

Metal

Total Songs: 5

Sample Song: Nostradamus

 

4

Heaven Rain

Banja Luka, RS

Metal / Melodic / Progressive

Total Songs: 5

Sample Song: Can't Stay

 

 

http://www.reverbnation.com/controller/mai...&tab=Charts

 

:meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...