Jump to content

Cryptopsy


WoI

Recommended Posts

Posto je novi album govno....

nude nam koncert u periodu izmedju 15.novembra-15.decembra , naravno mala sala skc-a :

CRYPTOPSY, BENEATH THE MASSACRE paket jos dva neka engleska benda .... sta mislite ?! Ja bih voleo da ih vidim , ali vise nisam nesto u mogucnosti da radim tako nesto....

Stavili bi cenu karte max 1200 din... aj javite sta mislite ...

poz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@U kakvoj si situaciji sada da si odbio Overkill, odbi i ovo mnogo je rizicno, mnogo rizicnije nego verkill. Pa se strpi i cekaj josh jednu ponudu, mozda nesto lepo iskoci neocekivano. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovako album nije bash tolko losh da dobija 1-ice ili 2-ke mislim da je super ocena za njih 5 ili makslimalno 6. Npr. moze da se nadje tu koj momenat koji je super sa gitarske strane(cak u jendoj pesmi ima stvanro fina jedna bas deonica). Sto se tice clean-a poskidajte sve , osim sa pesme Leach koja nije losha uopste mozda moja omiljena pesma sa tog albuma.

 

Naci neznam, mozda kad bi bend promenio ime u Kriptopsi i bili tagovani kao deathcore ima li bi publiku , i mozda bi preziveli to im je jedina sansa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je novi album govno....

nude nam koncert u periodu izmedju 15.novembra-15.decembra , naravno mala sala skc-a :

CRYPTOPSY, BENEATH THE MASSACRE paket jos dva neka engleska benda .... sta mislite ?! Ja bih voleo da ih vidim , ali vise nisam nesto u mogucnosti da radim tako nesto....

Stavili bi cenu karte max 1200 din... aj javite sta mislite ...

poz

 

Jebo mamu, nemogu da verujem brate BENEATH THE MASACRE je ZLO I NAOPAKO od benda !!!! To videti kako ti ljudi sviraju uzivo, to je cisto nabijanja kompleksa!

 

Inace, vec sam izjasnio svoje misljenje o novom albumu, ali mislim da bi ipak dosta ljudi doslo samo da cuju uzivo "Phobophile", "Slit Your Guts" ili "Open Face Surgery"...no, sta da se radi.

 

E da inace, jako sam se slatko nasmejao, pogledajte obavezno hahahahaha: http://www.myspace.com/craptopsynonesoscene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ovako su oskrnavili ime najstrašnije i dobiće 1 od mene.

 

Ako njima das 1 onda i IF-u ces da das 1? Budi objektivan covece.

 

Jebo mamu, nemogu da verujem brate BENEATH THE MASACRE je ZLO I NAOPAKO od benda !!!! To videti kako ti ljudi sviraju uzivo, to je cisto nabijanja kompleksa

 

A Mechanics of Dysfunction kida.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...