Jump to content

Rome


MissionVao

Recommended Posts

Nema teme o Rome-u??!!! :confused:

Savrsena fotografija, kostim, radnja... gleda li iko? :da:

Upravo krece druga sezona na HBO.

Kao sto kaze u opisu: ,,Saga koja se desava za vreme poslednjih godina Cezarove vladavine, prateci zivote dva rimska vojnika Lucijusa Vorenusa i Titusa Pula, kao i njihove porodice."

http://www.imdb.com/title/tt0384766/ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Smrt prevodiocu. (Ako niste znali, na sprskom se ti ljudi zovu Lucije Voren i Tit Pulon.)

2. Moram se složiti da je serija odlična, te se čak i neki historijski propusti mogu oprostiti (umetnička sloboda i tako to).

 

Čujem da se na netu pojavila prva epizoda druge sezone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Što se tiče druge, mislim da se epizode pojavljuju tek kako ih puštaju. Bar me tako obaveštavaju izvori.

S obzirom da se serija emituje ponedeljkom, epizoda je na netu od utorka. A poprilicno sam pouzdan izvor s obzirom na to da sam drugu epizodu gledala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva sezona je vrhunski odradjena, mada se poprilicno zajebano zavrsava. Ja jos uvek nisam nasao na internetu drugu sezonu. Jel imate neki link ili predlog odakle da skinem epizode iz druge sezone?

 

 

 

Nasao sam nove epizode :cool:

Edited by kojan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Heretique: pa koliko znam latinski, prezime bi bilo Vorenus :) a mene bas mnogo briga za srbovanje. ni titlove ne upraznjavam.

A reakcija je k'o da sam rekla "Lushijus Vorinus" :)

end of offtopic.

 

U latinskom jeste Vorenus, kao što je i Pullo, a ako te bolikita za srbovanje :), da li govoriš i Oktavijanus, Augustus, Julijus itd? Možda si gledala seriju, ili čitala knjigu, Ja Klaudijus?

 

S obzirom da se serija emituje ponedeljkom, epizoda je na netu od utorka. A poprilicno sam pouzdan izvor s obzirom na to da sam drugu epizodu gledala ;)

 

Moje obavjesti su od prošle subote, pa ne čudi ako su bajate. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo je dobra ova treca epizoda,samo ne valja sto je Vorenus poceo da smara,puko lik skroz. :no:

Inace,mislim da su scenaristi gejevi,forsira se u muska golotinja,a nigdje zenske na vidiku.Dobro bi bilo kad bi se Pullova zena malo raskomotila. :mhihi:

 

Bojkot seriji ako Atia umre!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije istina da nema zenske golotinje, pa na pocetku prvog serijala je sve pucalo od sisa i dupeta :) A muskarci ce normalno biti "goliji" kad njima nije frka da budu goli do struka. A i u ono vreme je bilo savrseno normalno da budes "gej".

Ispizdela sam kad sam cula da je neki ortak vec skinuo epizode a meni stoje na 50%. Cekam da ih dobijem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je i problem.Na pocetku je bilo extra (kad se samo sjetim Atie pred sinom :wub: ),al' sad ga zasrase u zadnjoj,prvo Marko Antonije,pa onda Brutus,sa sve vidljivim pimpekom. :) Garantujem da ovu seriju vise muskarci gledaju,pa bi njima trebalo i udovoljiti,ovako vise ne moze... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...