Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Osim u Tocku u Nebojsinoj (sve ostalo im valja!) :da:

I osim u Perperu kod Fontane :puke:

 

Otvoren je skoro novi Orao, negde 2-3 bloka dalje uz bulevar u odnosu na stari (preko puta VK-a Zabac). Radi od 8-24 i nemojte ici tamo ako mozete u stari... jer u starom dobijes npr uz belu vesalicu i povrce i pomfrit i bude velika porcija, a u ovom novom ti shniclicu nabiju u lepinju i to je to (cak i kad NE uzimas za poneti)...

Jedino sto je pohvalno - 250g pomfrita kosta samo 75 din :mrgreen:

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali jos imas orasac kao ol' school kafanu... sta su uradili od domovine? meni bese lepo da pijem tamo pre re-dekoracije.

Napravili su neki kafic u stilu onog grineta ( u stvari ne znam kako se zove tacno, sluze 100 vrsta kafa) preko puta pravnog. Neki niski stolovi, svi sede blizu. Fenseraj tezak. Orasac je najbolja kafana u tom kraju. Ima ih jos nekoliko razbacanih po centru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvoren je skoro novi Orao, negde 2-3 bloka dalje uz bulevar u odnosu na stari (preko puta VK-a Zabac). Radi od 8-24 i nemojte ici tamo ako mozete u stari...

A valja li im štogod ta pica?

 

Pica je u ovom starom bulevarskom lošija u odnosu na onaj u 29. Novembra, u kome je jedem dobrih 7-8 godina...

Doduše, primećujem linearnu degradaciju kvaliteta tokom godina... Sad je dovoljno loša za moj ukus, pa sam prešao na San Marino (fast food odeljak)...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, jel videste sta napravise od kafane "Domovina"? Ono je sramota za Beograd. No trziste cini svoje... I ona kafana "Paliluska Kasina" se prodala coca-coli, nema vise kariranih stoljnjaka i patosa koji skripi. Tuzno.

 

Stvarno sramota! Ono izgleda kao jebena fenserska menza.Svaki put se iznerviram kada prodjem tuda.

 

Kad se samo setim dobre stare domovine,pijanih konobara i kradje vinjaka i limuna iz sanka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno sramota! Ono izgleda kao jebena fenserska menza.Svaki put se iznerviram kada prodjem tuda.

 

Kad se samo setim dobre stare domovine,pijanih konobara i kradje vinjaka i limuna iz sanka...

Ne znam da li se secas "zagubice" gde je iznikao sadasnji "tramvaj". Isto je bila dobra kafana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ne znam valja li jer picu jedem samo onu City sto se porucuje i Bucka kad sam u prolazu. Al ima jedna u starom Orlu koja valja... ne znam kako se zove, idu na nju i slanina i kajmak i tako to :D

 

 

E, Orao jebe keve, nego sam se smorila od njega jer sam ga preporsirala. Stalno sam tamop isla jebote :) . Al odlicna im je ona sa morskim plodovima... :wub:

 

A i Bucko me je bre ispizdeo. NEma ti salju na kucu. A i smorila sam se sto ima samo capricosa. JEbes to, monotono je vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolje da je Mara najukusnija pizza u gradu :) :) :)

 

ko da si rekla da je Apatinsko najbolje pivo na svetu.

 

Cik kazi to majoneznom addictu!!! toljaga.gif

Uostalom, meni se svidja vise i od SAMOG Bucka. Ova je bogata pecurkama.

 

Pica - Mara... zvuci kao neka radodajka... :lol:

A i bolje nego "vrutje kuce kod Buce".

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila danas u Diplomat-u.Ako tako bese ime.

Ko god da bese nahvali cheese cake imao je puno pravo.

A i mus od cokolade im jebe majke, al jedva pojedoh koliko mi je bilo puno i jako... :wub:

Ljudi, overite mesto. Skuplje je al je banja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuce? :confused:

 

anyway, pizza na trgu valja samo kad je 3 ujutru, nemas kinte za nista bolje i ubija te stomak jer si se otkinuo od alkohola :)

pretpostavljam da vodite iskljucivo takav zivot pa vam je najbolja :)

 

vasom anglosaksonskom transkripcijom, bilo bi kuche.

Share this post


Link to post
Share on other sites

anyway, pizza na trgu valja samo kad je 3 ujutru, nemas kinte za nista bolje i ubija te stomak jer si se otkinuo od alkohola :)

pretpostavljam da vodite iskljucivo takav zivot pa vam je najbolja :)

Tamo jedem isključivo u takvim situacijama...

I ne obraćam mnogo pažnju na kvalitet klope...

Mislim da uzimam neke koktele sa šunkom i sirom + jogurt, al' nisam siguran...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...