Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

bila danas u Diplomat-u.Ako tako bese ime.

Ko god da bese nahvali cheese cake imao je puno pravo.

A i mus od cokolade im jebe majke, al jedva pojedoh koliko mi je bilo puno i jako... :wub:

Ljudi, overite mesto. Skuplje je al je banja!

 

 

Ja nahvalio, samo na pogresnoj temi :)

 

Ne znam za mus, posto sam narucivao jedino čizkejk :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko bio u meksickom restoranu "Zapata".

 

Lokal je prilicno fensi,ali cene nisu strasne.Klopa im je bukvalno savrsena.Imaju i pravi nachos sa onim umacima.Niko mi se jos do sada nije pohvalio da je klopao ovde,niko ni ne zna za njega,a restoran je bas autentican za beograd i sa odlicnom klopom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je ovo spod Tasha?

zivim tu, nikad ne beh :)

 

Jok,ovo ti je blizu teatra "T",kod opstine Zvezdara na bulevaru.Mozda druga paralelna ulica sa bulevarom,sa strane gde je djeram pijaca. Naj iskrenije preporucujem ovo mesto.Ne moras da klopas,mozes i da iskuliras samo uz pivce i nachose. :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda i odem ali sumnjam, daleko mi. Burito je super po svakom kriterijumu osim po 2:

iako su se prosirili (KONACNO) nekad se desava da mozes da seces dim makazama. S obzirom na doba dana i blizinu postanske stedionice kao i faca koje su predstavljale neku vecinu unutra imam teoriju da tu dolaze one babe shalterushe posle radnog vremena (uvek s muskom pratnjom, naravno :) ). Sto mi se nikako ne uklapa u koncept Burito-a. A druga zamerka - cene su fenomenalne :) za iste pare odes u La Casu i podjednako se najedes ali za jedno 100kinti manje (porcije su oko 450). Za iste pare u Kuhinji ne mozes da pojedes koliko dobijes :) Ali dobro, Burito mi lezi po ukusu hrane. Plus je lepa shetnjica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Burito je kul. Pece me bulja, od nacosa ljutina :D

 

Moracu i Zapatu da overim onda, samo da izlecim hemoroide :)

 

 

 

brate, ja u posljednjih par nedjelja ne pojedoh nista sto nije meksicko.. tortilje, tako, burito, encilade, kesadije, calupe, fahite al` mi je favorit zesty nacho :)

nije zdravo majke mi :) sto je najgore, pocela sam da spremam u kuci sve to, da na moram do restorana.. :ph34r:

postane covjek tolerantan na svaku hranu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Ljudi bre jedite u Duff-u! To vam je jedna mnogo dobra rostljarnica:

Lokacije:

Autokomanda - Dr. M. Ivkovica 2a

Konjarnik - Ustanicka 246

Novi Beograd - Nehruova 51a

Zarkovo - Trgovacka 7

 

Govorim ovo jer sam se licno uverio u kvalitet onoga sto nude. Naravno ima i malih iznenedjenja, svakog petka 50% popust na PIVO! :pivopije: i svake prve subote u mesecu 50% popusta na rostilj!!!

 

A prva subota u mesecu je sad 7. aprila, zato pozurite i podrzite akciju: "Nek ide zivot... Za sve pare! (sa 50% popusta)"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pica je dobra u Bucku, ali ne u francuskoj, vec ona kod pravnog gde im nije zao priloga... kad ga roknu sve prsti, dok su oni kod francuske skrti, samo ne znam zasto... mada mozda zavisi od smene.

 

Duff je dobar, pogotovo zbog priloga koji jebu keve... mada se tamo uglavnom prezderem onim prvim subotama u mesecu... jedino smara sto ne moze da se bira sta hoces, sem trenutno ponudjenog (sto se uglavnom svodi na full pljeku), a i ume da bude guzva u pm.

i jos nisam probao, ali sam cuo da je Milan do jaja. To je inace mesara, ali odmah u sklopu objekta ima rostilj gde ti za DZ isprze, dokupis samo lepinju i uzivancija. ima ih kod studenjaka, na vrhu ustanicke i jos negde na nbg-u.

 

Sto se palacinki tice, glumac je u sustini do jaja, samo sto u poslednje vreme umeju da ga zaseru.. tj mislim da sam provalio neku babu koja ume da pristedi, tako da je u buduce izbegavam. ali kad pravi onaj tip, e to je jebanje keve.

Amica je isto dobra, malo skuplje, ali su bas profi palacinke...

 

U buritu je stvarno odlicna hrana, malo skuplja, ali ponavljam do jaja... definitivno vredi otici ponekad.

 

I posto vidim da niko nije spomenuo (bar mislim da nije) ima neki rostilj u sklopu kineskog TC-a (ne drze kinezi) koji je meni odlican, a veoma povoljan. standardna pljeskavica je 100din, a dobra je i za 200. ne znam kako se zove, ali su mi rekli da ima jos jedna negde kod piramide. ova kod kineza je na cosku sa druge strane TC-a, u pravcu kod bese nekog c-marketa. ko nije probao, obavezno nek proba ako je u prolazu. krivo mi je sto nisu negde blizu mene... redovno bi tamo jeo.

 

i strasno mi je krivo sto su srusili "Good Food" na konjarniku. Sve im je bilo dobro, ali su pice bile prva liga... bilo je neverovatno koliko su pecuraka stavljali, sto je za mene bio veliki plus, ali ih sad vise nema :cry: ako neko ima informaciju gde jos mogu da se nadju, nek obavezno javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Gde moze da se nadje dobra mediteranska kuhinja u BG i NS? Odgovore mi saljite na PP. Hvala!

Nemo' bre da budes egoisticna, ccc

Podeliti treba sa forumskim sapatnicima vazne informacije :bigblue:

 

Najbolja mediteranska klopa u BG-u je u restoranu Casa Nova u Gospodar Jovanovoj :da:

Cena npr. sampanjca ide do 9.000 dindzi, pa ako si raspolozena, izvoli i na klopu ;)

...mis'im mozes i hobotnicu, jastoga i tako to... :)

:opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na savetu. Vise ipak volim porto nego sampanjac. A za sada mislim da ce nam svima vise prijati nesto masno, hobotnice na leto!

(Salim se za ovo masno, ali sto se hrane u BG tice, preporucujem vam u Vasinoj ulici onu samouslugu Big Bul gde se uvek moze naci sveza pecena piletina i ostale dobre stvari)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu, "Zuta greda", da... Godinama planiram da idem tamo, i nikako da odem... :( Nisam do sad cula da se iko zali na to mesto. :D

Ne znam koliko volite "tradicionalne" kolace, ali ja sam se odusevila kada sam pre nekoliko dana usla u onu poslasticarnicu preko puta Doma omladine prvi put posle sigurno 15-16-17 godina...Tamo kad se udje, kao da ste zakoracili u drugu dimenziju... :lol:

Nista se nije menjalo sigurno od kako postoji (mislim na enterijer), ali meni je to skroz bilo simpaticno... A kolaci su strava... :smajlikojibalavi: :mrgreen: Jela sam kadaif i mislila sam da ce creva da mi se raspadnu koliko je bilo slatko... :) :) :) Shala, naravno... Svi ti kolaci (pored kadaifa- tulumbe, nekoliko vrsta baklava, razne orasnice...) su im, bar po mom misljenju, super. :da: Doduse, nisam sve mogla da probam, naravno. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...