Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Ko da mi chitash misli jede mi se meksichka hrana u zadnje vreme....gde je Burito Bar i kakve su im cene i jel' ima josh neki meksichki restoran u BG-u?

 

Pogledaj ovaj link

 

A sto se Burito Bar-a tice on se nalazi kod postanske stedionice u "rupi" pored grckog restorana "zorbe"

 

evo detalja

 

Sto se cena tice... jedna porcija koja je zaista velika kosta izmedju 400-700 u zavisnosti od jela koje se narucuje.

A imas i jeftinije kombinacije... tako da vredi otici ;)

mene i decka su dve porcije + pice kostale oko 1300, eventualno pice je malo skuplje ali ni to nije strasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Burito bar pizdim zimi i generalno kad je napolju hladno jer nisu razdvojili pusace od nepusaca a tamo po ceo dan vise neki kreteni koji samo piju kafu i puse. I sad tu ja koja jedem i dajem 2000 din sedim za stolom velicine A3 papira i gusim se dok ovi cvetaju (imaju abnormalno zagusljiv prostor). Od kako ima basta ok je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ krezavy: na komandi? shmrtz, ali imaju tako lepe kifle... :( verujem ti

 

inace, dobra pekara je "kalemegdan", iako izgleda poprilicno klosh, pite su vrh!

 

inace, u poslednjoj ulici koja ide na desno od knez mihajlove kad se ide ka kalishu

 

nepismena sam, ali me mrzi da razmisljam xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dobre su palacinke u "Glumcu"!!!Inace ne jedem cesto u Bg, posto nisam iz istog, ali ove palacinke valjaju!!I ima dobar fast food, pekara, picerija "Kujna" u Zemunu!Sad sam ogladneo, a Ogi je zatvorio "Palermo" provereno! :(

Edited by Kamaitachi

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro, Glumac je kult za palačinke :rockdevil:

 

Ps2. I nemojte jesti u Hotelu Palace... ucenici pljuju u hranu...

 

ja bila na svadbi nekoj tamo skoro i hrana je bila prvoklasna :da:

 

što se tiče pekare na autokomandi, gore pomenuta, imaju dobru picu, ja jela juče. imaju i ok pljeskavice kad se krene na gore od pekare ka stadionu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkako su u mojoj pekari preko puta Bajlonija u Skadarskoj, poceli da prave domace lepinje iz furune - u mojoj kuci se vise ne jede hleb!!! :rockdevil:

Čekaj, čekaj, pekara koja je baš u produžetku skadarske? Preko puta one trovačnice što je na ćošku od pijace?

 

Čisto da znam, pošto sam relativo blizu, a vruće lepinje obožavam...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko bio u meksickom restoranu "Zapata".

 

Lokal je prilicno fensi,ali cene nisu strasne.Klopa im je bukvalno savrsena.Imaju i pravi nachos sa onim umacima.Niko mi se jos do sada nije pohvalio da je klopao ovde,niko ni ne zna za njega,a restoran je bas autentican za beograd i sa odlicnom klopom.

 

Izvinjavam se sto citiram post star nekoliko meseci, ali potvrdjujem gore citiranu pricu.

"Kafana" je fensi 200%, medjutim ja kada sam bio sa dragom mi zenom za neku godisnjicu braka, picila je odlicna muzika i izmedju ostalog sa zvucnika su se mogli cuti Depeche Mode, Cure, Talking Heads i josh gomila 80`... Osoblje klasicno fensi uvlakacko, klonja savrsena + muzika u klonji, a klopa odlicna. Ukoliko ne znate sta je sta na jelovniku, konobar ce u detalje objasniti o cemu se radi.

Ne mogu da se setim koliko smo platili klopu za dvoje + 2 odlicne neskafe + veliko parce torte na kraju ali se secam da smo zgranuti izasli napolje i pitajuci se da li su se zajebali pri racunanju ili su nam doneli racun od nekog drugog stola :mrgreen:

Preporuka :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zatvorise Ali Babu na 11-om... Mora da su susili i rendali govna i stavljali na pljeke...

:mrgreen: Jel to onako pretpostavljas, ili si bio tamo na praksi pa znas? :mhihi:

 

 

 

 

Sad koliko je ovo vezano sa temom, ne znam ali...

Ako vas put nekad dovede u Novu Pazovu narucite iz PALERMA minjone ili veliki topli sendvic sa kulenom!Satisfaction guaranteed :lol:

 

Znaci ako jedete u N.Pazovi jedite u PALERMU, klopa im je izvrsna, cene povoljne, higijena na nivou, a na sastojcima ne stede!!!!

I ovom prilikom zelim da im se zahvalim sto su 31 decembra 2005 godine u 9 casova otvorili piceriju samo da bi napravili 3 "standardne extra-palermo pice" koje su potom u slast pojedene :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne jedite u Shish cevapu kod hotela Jugoslavije na Novom Beogradu ako i dalje zelite da imate lepo secanje o rostilju :) Znaci nikako!!!

Preporuka - Gvero - kod srednje Masinske skole na NBG (tj. MOC :) ). Znaci obicna pljeskavica ima fazon 250-300 grama hahha

i

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sa zhenom bio u kineskom restoranu "Peking" tamo u knezu.... odushevio sam se....

 

uzeo sam piletinu sa pechurkama a moja devojka piletinu sa indijskim orahom, a konobar nam je sipao u tanjir pola jedne pola druge da bi probali... onda nam je dao kratak qrs kako se jede sa shtapicima.. jako se brzo to nauchi.. jbg, nisam prvi put bash uspeo da uhvatim zrno pirincha ali malo veca zrna jesam.... jako je lepo unutra.. sve vreme pichi neka kineska narodna muzika tako da je ambijent stvarno super... malo jeste sqplji ali kad hocete neshto novo da probate ili kad su posebne prilike koje nemaju cenu apsolutno predlazhem "Peking"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peking je super pogotovu sto ti pre obroka donesu vlazne peskirice da se ruke ociste.

Kada smo decko i ja bili on je narucio neku svinjetinu ili govedinu sechuan tako nekako (ne secam se), ja piletinu sa indijskim orahom i narucili dezert pohovani sladoled i ananas... fenomenalano :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...