Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Ja od ustipaka pravim sendvicice, posto ih volim bez kvasca, ono velicine uveta. :mhihi:

Premazem kajmakom ili pavlakom, stavim cajnu, pa kanem majoneza malo, preko parizer i list kackavalja i zatvorim, ili samo kombinacija kajmak i prsuta i naravno jogurt.mmmm...aghhhhh..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.restoranlovac.rs/galerija.html

 

шта год узмете од клопе, нећете се зајебат

 

избегавајте раџе, прескупе су и ужасне (вештачка арома и боја)

шљивовица је имала укус вињака

дуња је могла да се тури место парфема

Share this post


Link to post
Share on other sites

такое тоетај

 

данас смо шибали ловачку корпицу (јелен са вргањима и неким млечњикавим сосом чији интегритет & суверенитет чува кора за питу са бочнијех страна)

 

дивљу патку у сосу од вишања (притимач селф експленитори, олсоу но хомо), еве слика http://www.restoranlovac.rs/galerija/j18.jpg

 

тотално уринирање по суграђанима скромних материјалних могућности

 

мислим да је то тито јео кад су га скидали са јованке

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad reče višnje

skoro sam jeo palačinke sa plazmom, eurokremom i višnjama u Monjumentu

lebac ti jebem, kakav ukus imaju

još radi neka crna konobarica, hostesa, šta li je

raj

 

nego, sinoć sam slušao o cenama u restoranu Gušti mora

horor, čist snobizam i bacanje para

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od ustipaka pravim sendvicice, posto ih volim bez kvasca, ono velicine uveta. :mhihi:

Premazem kajmakom ili pavlakom, stavim cajnu, pa kanem majoneza malo, preko parizer i list kackavalja i zatvorim, ili samo kombinacija kajmak i prsuta i naravno jogurt.mmmm...aghhhhh..

 

Jebem ti sve, nisam ni stigao do kraja posta odma sam ogladneo, sad bi išao da ih pravim. Ili da zovem babu, ali će me oterati u kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bistro Dokolica ima interesantnu klopu, kao i Lorenzo & Kakalamba. Ne znam da li sam ovaj drugi ovdje preporucivala, ali je dozivljaj samo otici u restoran da ga vidis. :haha: Kao da si usao u dalijevsko-boterovu sliku. Potpuno uvrnuto! Za vegetarijance ima odlican izbor neobicnih salata obroka.

 

ufnj.jpg

 

Smokvica u Molerovoj je isto kul ali je previse popularna. Imaju odlican cheese cake. :D

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene ludnaja do bola, keva nadrkana, ali sprema klopu u fulu, necemo biti ljubazni, ali zato radio Fokus pici sve u sesnaest. Ovi agresivni pijanci okolo su sve moji jarani i garantujem da vas nece smarati. Labi je tek izasao iz zatvora i ako ga dobijem u sahu, ne narucujte italijansku klopu, jer ce vam objasniti zasto to ne valja. Imam neku radzu iz Sumadije svi se navukli. Sljivez. Najbolje da dodjete oko podne jer kevu mrzi da sprema kasnije.

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je najbolji ne bi imao toliko hejtera, ukljucujuci i mene. Rostilj im je totalno pregoreo i nista osim mlevenog mesa nije za preko 3/5. E sad ja sam jela do pre godinu dana, jedno 10ak puta, ukljucujuci onaj kao specijalitet kuce tj. mesano meso s rostilja, mozda se nesto promenilo u medjuvremenu...

Ono sto i dalje jedem jer je super je ribic s dinstanom paprikom.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја једем тамо, брат брату, 10ак година сигурно (и то сам једно време ишла једном недељно), и досад ми се никада није десило да сам добила загорело или пак недопечено месо. Једино су се дешавали пехови са прилогом, нпр. да свеж купус буде преслан или прекисео (иако волим кисело, али ипак више волим сама да зачиним него да ми већ стигне презачињено), али ми се стварно ниједном није десило да месо није ваљало. Јела сам углавном "класику", ћевапе, карађорђеву, уштипке, батаке, вешалице... И моји са посла често нарачују за канцеларију клопу и сваки пут се ождеремо прописно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

daću ti ja domaći ajvar, da vidiš šta je prava stvar

 

nego, Aqua Doria u NS - odličan pileći paprikaš, pečeni smuđ i som još bolji

sam prostor je sjajan - ispod tvrđave, na obali Dunava, sa mnogo zelenila i lepim, malim vrtom

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...