Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Povodom priče o kineskoj kuhinji, pored opakih i neljudskih mirisa, vizuelni aspekt njihove kuhinje me je najviše izluđivao tokom boravka tamo, pogotovo kad su ptice u pitanju... U ovom fazonu otprilike:

 

wenchang_chicken.jpg

 

Ovo mi je bio prvi obrok, odmah po slijetanju u Guangzhou, po toj nekoj piletini je Guangzhou čuven između ostalog:

 

Guangzhou_chicken.jpg

Edited by Descender

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupuje moja djevojka stalno,raznorazne zajebavancije sa tog sajta,sto se toga tice pouzdano je,ali moras neki bekraund cek tog mjesta dje ides da uradis,npr ako je taj restoran los svakako treba da izbjegnes.ona do sad nije imala losih iskustava.

 

i drkanje je sa postom ako nemas karticu ili kako vec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ima valjda i ovo plaćanje preko smsa? Ako sam dobro video ove opcije plaćanja, mada ni to preko pošte nije loš sistem.

Deluje mi kul, išao bih na klopu ali to što ti kažeš, treba se informisati kakvo je mesto, jbg nisam Kuruz da znam restorane kao dlan ruke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za restorane ona je nedje isceprkala neki gajd,dje ljudi ostavljaju komentare,e sad dal' je na ili povezan sa kupime nemam pojma.i ima pravilo da ako joj se dopadne na slikama sigurno i klopa nije razocaravajuca,sto nema bas previse logike,ali nas do sad taj princip nije prevario.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče sam se sa ortakom zaputio za BG samo da probam šejk od oreo keksa u Burger House-u u Nikole Spasića. Ide 300g finog sladoleda od vanile, mrvljeni oreo keksi, led, možda dodaju malko mleka i valjda je to to. Realno, dobar šejk. Ima još raznih US smućkalica, tipa peanut butter shake itd. kao i raznih burgera od junećeg i pilećeg mesa, sve mi to ispričao ljubazni batica koji radi tamo, tako da ću ih verovatno još posećivati, da otkrijem šta ima još, a makar samo zbog ovog šejka vredi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko je, daleko je, neko je drugi ima... Takođe, meni te đevojke nisu ništa posebno, ima u izvesnim "slatkim kućama" 15 puta boljih domaćica na istu foru, samo što u ovom slučaju osetiš kako one mešaju tebe, mesto same da mešaju. ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče sam se sa ortakom zaputio za BG samo da probam šejk od oreo keksa u Burger House-u u Nikole Spasića. Ide 300g finog sladoleda od vanile, mrvljeni oreo keksi, led, možda dodaju malko mleka i valjda je to to. Realno, dobar šejk. Ima još raznih US smućkalica, tipa peanut butter shake itd. kao i raznih burgera od junećeg i pilećeg mesa, sve mi to ispričao ljubazni batica koji radi tamo, tako da ću ih verovatno još posećivati, da otkrijem šta ima još, a makar samo zbog ovog šejka vredi.

Probaj i onion rings tamo, cujem da shiju one iz Intergalaktik Dajnera jedno 3x :)

Sto se ultimativnog sejka tice, kome nije previse 320din nek poruci plazma sejk u kaficu Bre kod SC Vracar, nece da se zezne :D

Ima pun ukus, nema leda, sladoleda, vode itd. samo plazma, cokolada i neko jako mleko, verovatno s pavlakom. Nije tesko ko cigla ali zasiti i odraslog muskarca :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreta najveci gotivac na Yumu :da:

 

Kad ste vec kod sejkova i toga, u onom Coko Kafeu u Knezu ima neki kurac takav da se uzme- casa je 0,3, ima par vrsta, a natrpaju ti razne vrste voca, pudinga, keksova, slaga, sladoleda. Bude cak i previse za govedo poput mene, a cena je malo preko 300 kinti.

 

Evo, videh da imaju i na sajtu, ja sam uzeo ovaj Monte Carlo npr kad sam bio s ribom pre par meseci http://www.chococaffe.com/ponuda-kupovi.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dobar dan želim

 

objekat Staro vrelo u Mirijevu, okretnica 46

daš 600 dinara, jedeš koliko god možeš roštilja i pomfrita

juče nas četvorica pojeli ovalčinu mesa, gomilu salate, popili 8 rakija i 16 piva sve zajedno izašlo 6500 dinara, komedija

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...