Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

ја сам био на дорћолу пар пута, последњи пут пре око пола године

 

одлична клопа, мало јаче цене

 

едит: екипа, хипстери и јапији

Edited by Генеральный

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar ovaj Holesterol ja se opredelila za LDL meni (los holesterol :haha: ) a sa druge strane ima i HDL meni, zabavno.

 

Rebarca manja porcija sa slatko-ljutim sosom :wub: , pivo i vitaminska salata popunili sve moje kapacitete, za kraj ortakinja i ja uzele po porciju snenokli (moram da priznam da su moje bolje-volim kada je onaj zuti sos gusci i sladji, jer upravo je sam od belanaca taj koji treba da ublazi ovu zutu notu, zato su mi ove snenokle bilo onako malo razvodnjene). Anyway sasvim pristojne cene a da se pristojno klopa sa uzivanjem. :da:

 

Dovla opusten lik skroz, blejao sa nekom plavusom i slikali ih svo vreme, srecom dalje od nas, jerbo je ortakinja patolog pa teme bas nisu bile "jestive" da se ljudi ne zgrazavaju :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sne nokle u holesterolu su vrlo lose. gore nisam jeo u zivotu.

sve ostalo sto sam probao i video - je vrhunski. jeo sam ista ta rebarca. :)

 

3 metra od nas sedi katarina rebraca sa nekim likom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sne nokle u holesterolu su vrlo lose. gore nisam jeo u zivotu.

sve ostalo sto sam probao i video - je vrhunski. jeo sam ista ta rebarca. :)

 

3 metra od nas sedi katarina rebraca sa nekim likom...

 

Za sledeci put cekirala sa HDL menija neku piletinu sa bademima, probao mozda?

 

Btw nekoliko puta citah Katarina Rebarca... obnevideh :haha: udario me holesterol u mozak

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam probao piletinu sa bademima. svidja mi se kako zvuci.

 

sto se tice reBARaca :), najbolja koja sam ikad jeo su u restoranu vinarije kovecevic u irigu (http://www.vinarijak...s/restoran.html)

ono je perverzija.. nema masnih delova, neki sos od meda ali blag, kao prilog hrskava testenina debeli rezanci (samo korica je hrskava a unutra je mekano). znaci zakon, znaci obavezno, znaci rebarca, znaci paziti kad se narucuje vino imaju neke vrste koje su i po 500 din casa! ;-)

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf, danas sam jeo pileće popiete u Trandafiloviću

strašna stvar - piletina punjena kačkavaljemi šunkom u sosu od pečenja i paprike, a ima i senfa

servira se sa krompirom

 

posle toga krempitu sa šumskim voćem

serviraju je u teglici, prelepo i preukusno

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' bio neko ovde? http://www.littlebay.rs/

To mesto planiram da overim... ono sto su mi rekli ljudi je da je unutra u baroknom kicastom fazonu enterijer imas operskog pevaca koji cesto zna da sedne za stolom i da ti zaleva na uvce, imas zvonce da pozvonis za uslugu...

Klopa je dobra i ukusna, cene malo jace iznad proseka...

U svakom slucaju ljudi biraju ovo mesto kada hoce da impresioniraju suprotni pol, barem tako shvatih iz price.

Sada sam vise u fazonu da cekiram opustena mesta, sa dobrom klopom, za ovo mesto moras da se sredis :da:

 

@Kuki: Trandafilovici standardno dobri, uglavnom jedem neko mesiste,rostilj kad odem tamo, zaista dobra klopa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...