Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

To mesto planiram da overim... ono sto su mi rekli ljudi je da je unutra u baroknom kicastom fazonu enterijer imas operskog pevaca koji cesto zna da sedne za stolom i da ti zaleva na uvce, imas zvonce da pozvonis za uslugu...

Klopa je dobra i ukusna, cene malo jace iznad proseka...

U svakom slucaju ljudi biraju ovo mesto kada hoce da impresioniraju suprotni pol, barem tako shvatih iz price.

Sada sam vise u fazonu da cekiram opustena mesta, sa dobrom klopom, za ovo mesto moras da se sredis :da:

Bio sam u Little Bay-u juce i bilo OK. Mesto naravno super izgleda. Hrana ukusna, ali za one cene su male porcije a i nije neki veliki izbor jela. Tako da ne verujem da cu u skorije vreme opet ici, mrzi me da se sredjujem, bolji mi je dozivljaj kobasice i dim u Berlineru :P

 

ja danas posle ručka jeo palačinke u šatou u Lovcu

jadna mili Bože kako je dobro

Nisam znao da imaju palacinke u satou kod nas, mora to da se overi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam u Little Bay-u juce i bilo OK. Mesto naravno super izgleda. Hrana ukusna, ali za one cene su male porcije a i nije neki veliki izbor jela. Tako da ne verujem da cu u skorije vreme opet ici, mrzi me da se sredjujem, bolji mi je dozivljaj kobasice i dim u Berlineru :P

 

Rekoh ti :haha:

 

Slazem se za Berliner,nek se usmrdim, nek ide zivot... sto bi rekao natips na jelovniku Berlinera 'nije zivot jedna kobasica' :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Људи идем сутра у Нови Сад и бићу цео дан са девојком па је л' имате да ми препоручите места из две категорије -

 

1. Нешто културно где би могли да ручамо као господа и да испаднем ђентлмен

2. Неку масну роштиљчину за увече кад се будем враћао да прдим у возу

 

И наравно је л' зна неко колико има од аеродрома до центра Новог Сада?

  • Upvote 8
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ti se zove devojka Lalovicu? Milan?

 

1. Zajebi te Kuruzove "postao sam advokat i sada idem po fensi mestima iako sam do pre dva meseca jeo pastetu rukama" fazone. Idi u Belu ladju. Klopa sjajna, atmosfera oldskul.

 

2. idi u Belu ladju.

  • Upvote 15

Share this post


Link to post
Share on other sites

od masnih roshtiljchina

 

2. Неку масну роштиљчину за увече кад се будем враћао да прдим у возу

 

 

Moja preporuka je Banjalučki ćevap u gajevoj 2. To je kvlt. Relativno blizu centra, nalazi se između narodnog pozorišta i futoške pijace, preko puta sinagoge u jevrejskoj ulici. Od priloga luk i kiselo mleko, i zadovoljnom podrigivanju/prdenju u vozu neće biti kraja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

apsolutno, to je kultno mesto

samo je sranje što su povećali prostor

 

ja ga se sećam iz vremena kad su unutra bila 3 stola

 

da, tad je bilo i jeftinije...ja sam ziveo u cirpanovoj 2004-05, svako drugo vece kod njih

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Rekoh ti :haha:

 

Slazem se za Berliner,nek se usmrdim, nek ide zivot... sto bi rekao natips na jelovniku Berlinera 'nije zivot jedna kobasica' :haha:

 

E, el imadu u Berlineru stolice za hranjenje beba, da li si slucajno primetila??

 

Sin mi kulurno sedi i jede s roditeljima, evo testirali na moru, cak i konobara prizove :haha: pa reko da nas izvede na klopu.. Bas bih overila Berliner...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

"Novi sport" radi dostavu. Doneli su nam 2 teleće čorbe, gurmanske škembiće, musaku od tikvica (meni ima da jedem dvaput), sarmice od zelja (donesu i kiselo mleko) i teleću glavu u škembetu (mesano i kalorično, mogu dvoje dobro da njupaju) za 2 hilj. din.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeo pre neki dan u Swad Taste of India.

 

Vrhunska chicken tikka masala, baš onako muški ljuta, jedino su porcije malo manje za te pare. Diwalii Palace ima veće porcije, al' mi je ovde čini mi se ukusnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovima što su lupili minuse se izvinjavam, sledeći put će biti pica i palačinke

 

Grčka taverna u Zemunu je sjajna... Ali skupa :/ U maju su imali neke jače popuste, ali ovako nisu baš da se prečesto konzumiraju (za moj pojam)

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

dva puta za nedelju dana bio u konaku Milica iznad Tršića

nerealna hrana, idemo opet uskoro, a cene komedija

dva prilaza - može kolima, putem posutim tucanikom, a može i peške pored Vukove kuće, pa uzbrdo kroz šumu dva kilometra

baš stvoreno za provođenje vikenda

 

jedna deonica je baš zajebana kad je mokro, ovako izgleda početak tog najzeznutijeg dela

 

 

 

5fd1448504d8ca5132358219.jpg

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...