Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ako živite na relaciji vidikovac, žarkovo, cerak, b.vode i slično, belvedere pizza odlična. preporuka, bilo koja sa sudžukom :D

 

Jeebote, ovi ne isporučuju na Čukaričku Padinu, da l' su oni bre normalni... Ja pomislio isporučuju u krugu od 200m oko picerije, kad ono oće u Žarkovo, a ovde ne... Kreteni, a taman bi mogli i da uštede gorivo dok se spuštaju iz Maršala Tolbuhina...

 

 

Anđelizatore, de naručuješ picu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeebote, ovi ne isporučuju na Čukaričku Padinu, da l' su oni bre normalni... Ja pomislio isporučuju u krugu od 200m oko picerije, kad ono oće u Žarkovo, a ovde ne... Kreteni, a taman bi mogli i da uštede gorivo dok se spuštaju iz Maršala Tolbuhina...

 

 

Anđelizatore, de naručuješ picu?

e jbg, što ne reče da si na padini :P (bivši kraj)

 

ovi isto imaju jako dobru pizzu

http://www.donesi.com/beograd/punto-dostava-1292.php

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Becki svet, pored onih kobasica, preko puta Big pice kad se krene ka Skadarliji. Nehumani obroci, becka, tartar, kupus, lepinja, pomfrit i slatka palacinka - 250 kinti. Ja uzimam s punjenom beckom koja je predobra - 310 dinara sve.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

E, da, negde sam imala snimak gde drugarica i ja umacemo tampone u sangriju i pijemo, sangriju. Neverovatno je koliko to nabubri.

 

 

Do jaja :haha:

 

kakav je osecaj?

 

Sigurno si morala sangriu da sisas sa tampona a u tom slucaju bi osetila ukus sangrie plus neukus i hrapavu teksturu tampona? Sto realno usere slatkast ukus i tecnu teksturu vina, na koji je mozak navikao i ocekuje da oseti pa je percepcija ukusa drugacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Do jaja :haha:

 

kakav je osecaj?

 

Sigurno si morala sangriu da sisas sa tampona a u tom slucaju bi osetila ukus sangrie plus neukus i hrapavu teksturu tampona? Sto realno usere slatkast ukus i tecnu teksturu vina, na koji je mozak navikao i ocekuje da oseti pa je percepcija ukusa drugacija...

 

Osecaj gadan al valjda smo vec bile pijane pa nam bilo smesno. :mladost:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

pljeskavica bosanka u "bosanki" na banovom brdu, je bo te! ne sećam se kad sam ovako dobru pljesku jeo, serious stuff.

 

sačinjena je od jelte mesa, luka i slanine. also, mislim da ima 250+ grama, tako da je pao teški najed. svaka preporuka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde na bb, gde, gde?

 

Ja dao šansu Pink Panteru pre neki dan, ima u Kumodražu jedan gde nije bilo loše, al' ovaj u Požeškoj je sranje, bolje da se odgegate do Pončoa.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...