Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

probao sam kobasice, cevape i vesalicu. nisu imali teletinu ispod saca (zbog toga sam isao). :)

 

Ja sam nekoliko puta išao i bukvalno sam svaki put jeo te iste kobasice jer ne mogu da odolim da probam nešto drugo a da ih ne uzmem xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče Banovog Brda. Evo neki mali skriveni dragulji, meni najdraže opštine u Beogradu.

 

Ima strava, a jeftina riblja čorba u maloj kafanici Kod Doktora. Dosta je neprimetno, malo domaćinsko mesto, gde radi neka matora konobarica koja ne poseduje sposobnost pokazivanje ikakvih emocija. To se nalazi u Valjevskoj ulici, blizu Stankom centra.

I verovatno najbolja picerija na Čukarici se nalazi u blizini bioskopa Roda, u ulici Nedeljka Čabrinovića. Prave sasvim dobru picu na drva, samo što ne prodaju picu na komad, već mora da se uzima cela pica.

 

Ja nisam neki fan kobasica, pa ne tražim to idealno mesto u gradu jer mi nije često na mom meniju, ali mnogi mi preporučuju kafić 4 na Banjici. Kažu da tamo ljudi dolaze iz raznih delova grada da bi jeli kobasice i pili Paulajner. Eto ako mene lažu, ja lažem vas.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt, pa ima nas čukaričana solidno :D

 

inače, nikako da overim brdo piva, a i burazer me tera već godinama...

gde je u čabrinovića ta pica, i kako se zove lokal?

 

btw, poprilično dobar giros zorbas u beogradskog bataljona, isto u blizini rode. grk ih pravi, poprilično zabavan lik :D može i domaći caciki da se kupi pa kući da se meće na svašta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Dobrog Domaćina na Vidikovcu. Ono je fantazija, uglavnom obilate su porcije svih vrsta mesa, ali najbolje je što možete da uzmete na gramažu. Dobijete i lepinje (lepo ispečene i utopljene u soc od mesa, plus salatu, kupus, luk i aleve)

 

Meni i cene: ovde

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Ili se njima nešto desilo, ili ti nemaš pojma. :bigblue:

 

Doduše ja sam svaki put samo jeo teleće kobasice i toliko su dobre da se nisam terao da naručim nešto drugo :D

 

 

Nisam bio tamo bar pola godine doduše, možda i više.

 

Btw, evo nove preporuke - Pastino na Trošarini, fantazija. Naročito one Pollo Verde sa spanaćem, ali sve su dobre

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...