Jump to content

Dexter (2006-2013)


KRANG

Recommended Posts

IPB Image

 

horrifying, intoxicating, seductive and thrilling, all at the same time.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Dexter_%28TV_series%29

sumirane recenzije: http://www.metacritic.com/tv/shows/dexter

 

pošto vidim da se ovde narod loži na skidanje serija, evo vam pa skidajte ovo.

prva sezona ima samo 12 epizoda.

druga se upravo snima, i biće na leto/jesen 2007

 

ja sam odgledao svih 12 za jednu noć.. opasno je zarazna.

i mnogo bolja od jebenih prizon brejkova i 24.

i prilično atipična za glupave američke serije.

 

pošto sam ja dobio preporuku da je odgledam (i ostao oduševljen), vraćam svoj dug društvu tako što vama prosleđujem istu preporuku.

dosta od mene, aj ćao

Share this post


Link to post
Share on other sites

three thumbs up.

 

serija je proslogodisnje otkrovenje, daleko ispred toliko precenjenih, a uzasno dosadnih heroesa.

 

knjiga je dosta losija i necu ni citati drugi deo, da mi ne pokvari seriju. :)

 

gluma i likovi sjajni, prica opasna, sama ideja odlicna, kraj spektakularan.

 

la passion.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde, ako se već toliko hvali, red bi bio da pogledam o čemu se radi :mrgreen: 12 epizoda? Lepo, taman za jedan DVD...

 

A, šta fali Herojima? Za klasu je bolja od 90% serija koje se emituju trenutno. Mada, shvatam da ne može (ne mora) svima da se svidi... Bah, meni se ne sviđa 95% serija :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam ja The Wire prva dva serijala i dosta je dobra serija, neklasican krimic, prilicno pametan.

 

The Lost Room sam skinuo, nikako da krenem, treba odvojiti 6 sati sad i za to. :) Dresden Files je, srecom, tek krenuo, pa mogu da batalim ako mi se ne svide prve dve epizode. Kako ti se cini?

 

Dexter ce sigurno biti radjen po drugoj knjizi, ali nadam se da mogu posle nastaviti i bez nje, ili da ce Dzef Lindzi biti kreativan u ovom periodu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam The Lost Room. Šta znam, nije loša; nisam fanatično oduševljen ali ni razočaran. Jedino što se dosta ispričalo, a jako malo objasnilo. Lično ne bih voleo da se sada ovo razvuče na 50+ epizoda, ali ne bi bilo loše da se snimi još koji sat, čisto da se ispričaju neke stvari. Mada, i ovako može da ostane – negde na pola. U svakom slučaju, može da se odgleda :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dekster jeste simpaticna serija, likovi su ubedljivi koliko je to moguce, ali ja sam imala par problema sa poslednjom epizodom. Zbog cega bi Dekster zalio za Rudijem? To sto mu je brat i sto su slicni njemu ne bi trebalo posebno da znaci. Ja sam razumela da on kao psihopata samo kopira normalna osecanja. Ako ne oseca nista. zasto mu je kog djavola zao? Ili treba da pomislimo da je on ipak jednim delom ok, posto odluci da postedi sestru?

 

Da, nevezano za ovo, maleni decak koji glumi Ritinog sina je neodoljiv. Najcakanije dete na TVu.

Edited by michelle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zalio je za Rudijem iz istog razloga zbog koga je bio srecan kad je saznao da onaj naocarko ipak nije Icetruck Killer, iako je to znacilo jos ubistava nevinih devojaka. Ne ubijas fascinaciju i budes srecan posle toga. :) A to se osecanjima je prilicno diskutabilno... Zar verujes da bas nista ne oseca prema Riti, vec se trudi sa sve projektuje onako kako bi inace trebalo da bude? Neke situacije su ukazivale na to da je postojalo nesto vise od kopiranja... Verovatno je isti odgovor i za sestru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...