Jump to content

Dexter (2006-2013)


KRANG

Recommended Posts

Ovo je jedna od serija koja je sve bolja i bolja, i dokaz za to je i ova 5. sezona. Sezona je odlicna. Jeste u prethodnoj bio jedinstveni John Lithgow, ali meni je ova zanimljivija nekako, i bolje mi je legla. Kraj sezone je dobar, i nisam ocekivao bas ovako. Sve u svemu nek bude i 6. sezona, cika Dexter ne moze da omane. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sto bi je koknuo?

 

Nemam pojam, ja bih voleo da vidim Lumen u sledecoj sezoni... I jedna od losijih stvari u ovoj 5oj sezoni je taj njen odlazak u poslednjoj epizodi, nekako je glupav i isforsiran.

A realno ostavili su puno tragova za sobom i Dexter i ona, logicno mi nekako da ih u sledecoj sezoni panduri jure...

Meni drago sto su Ritu koknuli - ona me smarala, Lumen mi je kul. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bas sam ovih dana dosao do zadnje epizode. Za mesec dana pogledao sam sve serijale i stvarno je serija vrhunska. Nemam ni jednu zamerku.

Rita jeste bila smor, ali bi je rado natakario. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhh meni popucali kapilari na oku u petak sam pogledao prve 4 epizode,e sad,subotu nisam gledao jer sam ceo dan bio zauzet,od nedelje od 18:15 sam krenuo da gledam i zavrsio sam jutros seriju oko 7:35 i toliki je utisak na mene ostavila da stvarno i dalje ne verujem da je ovako nesto napravljeno,svaka cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ide sesta sezona ili je ovo bilo finale?

http://dexterseason6.com/

 

za sada je jedina zvanichna informacija da cje biti sheste sezone, pochecje da se emituje u septembru ili oktobru. shto se tiche lumen, ta glumica je u nekom intervjuu izjavila da bi volela da se vrati da glumi u deksteru u shestoj sezoni..

 

serija jeste okej, al realno bilo je zajeba, josh davno sa deksterovim seksualnim iskustvima.. ubistvo rite je bash bilo shit, mada je meni i ubijanje migela bilo bzvz, jedino shto je bilo loshe kod njega su oni brchicji x)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni drago sto su Ritu koknuli - ona me smarala

 

:no:

 

super je sto ce serija da se zavrsi, interesuje me kakav ce biti kraj. mada ne verujem da ce dexter pasti na kraju, jer je on ipak pozitivac kad se sve sumira :)

 

ма где бре супер?!?! још 20 сезона не би било довољно!!!

 

http://dexterseason6.com/

 

za sada je jedina zvanichna informacija da cje biti sheste sezone, pochecje da se emituje u septembru ili oktobru. shto se tiche lumen, ta glumica je u nekom intervjuu izjavila da bi volela da se vrati da glumi u deksteru u shestoj sezoni..

 

serija jeste okej, al realno bilo je zajeba, josh davno sa deksterovim seksualnim iskustvima.. ubistvo rite je bash bilo shit, mada je meni i ubijanje migela bilo bzvz, jedino shto je bilo loshe kod njega su oni brchicji x)

 

6. сезоне ће бити, и то је последња :(

 

и просрао си се за Мигела никад горе!

Share this post


Link to post
Share on other sites

та адвокатица није никога кокнула.

posredno jeste, oslobadjala je ubice. na shta je deksterov odgovor bio "samo je radila svoj posao". smorio sam se kad je to rekao.

 

realno, to su malo sranje uradili.. dekster nikad nije ubijao zbog kodeksa koji ima (da radi neshto pravedno il shta ti ja znam), vecj zbog svoje zhelje, a kodeks je sporedan. a ovde su uradili kako se drzhi tog kodeksa kao pijan plota, bukvalistichki, a i po samom kodeksu mogao je da je ubije opushteno, jer je posredno bila kriva za mnoga ubistva..

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...