Jump to content

Dexter (2006-2013)


KRANG

Recommended Posts

Solidna epizoda, i lepo ga zakomplikovaše sa mogućim "incestom" :bigblue:

Inače ova Debra me toliko nervira da to nije normalno, od načina na koji se kreće do glasa, a glumi kao da će u svakoj drugoj rečenici da zaplače. Plus iznenađen sam što u ovoj epizodi nijednom nije pomenuta reč Closure XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje da su ostavili onu plavojku :wub:

Inače malo mi je bila glupa Dexterova reakcija kad mu je pokazao igru, odreagovao je kao neki konzervativni hrišćanin, ovamo je serijski ubica, crna ovca društva, a kad mu je pokazao igru kao da su mu dete silovali.

I svaki put kad mu ćale kaže da nešto uradi a on ne uradi sjebe se, čovek bi do sada skontao da treba slušati imaginarnog tatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ste provalili onog masukinog strebera sto je dekno vestacku ruku od ice truck killera? pitam se o cemu se tu radi, previse je opsednut deksterom, sve se nesto vrti oko njega, smuvao mu onu dadilju, pa ga smarao u vezi one igre...

ima neke prichice po forumima da luis zna da je dekster serijski ubica i divi mu se, a kao nastavak na tu teoriju ima josh jedna- da je lous ustvari sin deksterovog brata- ajs trak kilera, poshto se uklapa po godinama, slichne fizichke karakteristike ima, i uz objashnjenje njegove fascinaje serijskim ubicama isto mozhe da objasni zashto uzeo tu ruku, i zashto zna da je dekster serijski ubica (ako uopshte zna). inache, ova druga teorija je iskochila na istom sajtu gde je iskochila i teorija o tome kako gelar ne postoji (a to je bilo tipa, posle trecje epizode).

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledah do sada 6 epizoda.Najslabija sezona do sada,cak mi je i 3.bolja.Nema nikakvih uzbudjenja,uopste nemam onu zelju da pogledam 3 zaredom.Radnja se vise vrti oko njegove sestre i njenog glupog unapredjenja i propale veridbe,nego oko ubica.Totalno su u drugom planu.Mozda se poboljsa do kraja,tek sam na pola,ali u svakom slucaju najslabija sezona,nijedna do sada nije imala ovakvu mlaku polovinu.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ono kad deb uleti kod one ribe psihologa i kazhe shta je svatila, i kao ne znaju kako bi dekster reagovao na to, burazer sedi pored mene i kazhe- e znash kako bi reagovo? shpric u vrat i cjao, umri bolesnice xDDD realno, shta uradishe, jbt

mislis spric po vratu? :mhihi:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je sezona odlicna kao i cela serija. Dvanaestu epizodu sam gledao kao na iglama. I am a father, a son, a serial killer. :rockdevil:

 

Scena na kraju je bila nekako ocekivana. Verujem da ce Dekster i Deb biti blizi u sledecoj sezoni. Takodje i Luis i njegova opsesija deksterom ostaje za sledecu sezonu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko treba da se odgleda Dexter od pocetka?

Ovo pita neko ko nije pogledao ni trejler za tu seriju vec samo citam vase komentare.

Nekim umerenim tempom ne nesto krvnicki tipa za dva dana.

kad budes gledao,samo ces znati za krvnicko gledanje jer stati ne mozes ;).

Racunaj 6 sezona po 12 ep 45-50min.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko treba da se odgleda Dexter od pocetka?

Ovo pita neko ko nije pogledao ni trejler za tu seriju vec samo citam vase komentare.

Nekim umerenim tempom ne nesto krvnicki tipa za dva dana.

 

Tako sam i ja pocela, pogledala sam za 3 dana prve dve sezone, trecu sam razvukla, cetvrtu i petu za 5, 6 dana, za sestu sam sedela na netu svakog ponedeljka i cekala... Zaraza teska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ova serija uopste nije toliko zarazna kao recimo Breaking Bad. Ume da smori, mada u zadnje vreme cesto gubim koncentraciju pa me retko sta drzi a da ne odbrojavam kad ce da se zavrsi. Najbolja sezona mi je bila cetvrta, zbog John Lithgow-a, pretpostavljam. Na pocetku trece sezone sam se smorio zesce, jer je prica pocela ispocetka, tu sam odustao na kratko ali sam ipak nekako zavrsio. Manje vise sve sezone su na isti kalup pravljene, ono nista bitno se ne desava. Kontam da je ovo u zadnjoj epizodi moralo da se desi jer bi drasticno pala gledanost, ovako je malko poraslo uzbudjenje.

 

I definitivno se slazem za onu njegovu sestru, ja bih ju iskasapio odmah. Glumi neku mesavinu emosa i zavodnice-jebacice, valjda treba da vazi za hot ribu, sto definitivno nije. Hot riba je bila Rita :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рита је вазда била пичка и по, само што је прошла кроз гомилу операција. :da:

 

А Дебра ми је можда и омиљени лик из серије, а и дефинитивно бих је одвалио од оне ствари. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ona skroz simpaticna...ali ne u "odrao bih je od kurca" smislu,posto je krsina zesca.Vec ovako kao pojava,opicena je skroz.

 

Najjaca Ritina transformacija je bila u 3.sezoni (ili to bese 4.,ne secam se vise)...do tada nigde sisa,a u prvoj novoj sezoni ustaje iz kreveta a sise do brade. :haha: No nebitno,koga briga za operacije,to samo Jaroslavu jajari cobaninu smeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...