Jump to content

Dexter (2006-2013)


KRANG

Recommended Posts

јебем ти, поприлично истрипована епизода. свиђа ми се што ни најмање не може да се наслути како ће се серија завршити. наравно, сада иде огромно нестрпљење до следеће.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Meni glupa epizoda, apsolutno nista se nije dogodilo. Nadam se da ce se naslutiti neki ozbiljan zaplet u narednoj.

Jer, ocigledno ova baba ne zeli da razotkrije Dekstera, tako da sta god koji kurac zapravo zelela od njega, Dekster ce je roknuti pre ili kasnije i tu nema dileme.

isto tako smaraju sa forsiranjem onoga 'Debra se odmetnula, pusi, pije i drogira se', da bi na kraju ispalo kako je trejler bio misleading, a Debra u stvari sasvim sabrana i jednostavno na undercover zadatku. Mislim, jos bi veci smaraci bili da su isterali pricu kako je Debra odjednom samodestruktivna i ogorcena na ceo svet, ali se postavlja pitanje - cemu uopste svi ti momenti?

I jel jos nekoga nervira kako su nemotivisano ubacili ovu novu crnku pandurku u seriju? Nit je lepa, nit je korisna za razvoj price, a jos i spominje kako ju je mnogo potresla LaGuertina smrt. Bode mi to oci mnogo. Mogli su slobodno da joj napisu na celu 'doveli su me ovde jer im je falilo zena u seriji a hoce da budu politicki korektni'.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kompletan uvod u novu sezonu je bio malo ispod nivoa serije, to stoji. "Suptilno" ubacivanje novog lika, provlačenje priče o proteklim događajima kroz svaki razgovor... Ovo drugo ume da bude nužno zlo, ali smatram da bi bolje rešenje bilo da Dekster kroz naraciju izloži novine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni smrdi mnogo, ko zna sta ce do kraja sezone da bude sa njom. Inace

bas mi krivo sto Dexter ubio onog Brigsa, gotivim onog glumca mnogo, i ocekivao sam da ce da ima neku bitniju ulogu u ovoj sezoni, ali skenjan odma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Možda su ga zbog toga i unajmili, da zavaraju publiku koja će pomisliti da poznat glumac ostaje duže u sezoni. :D

 

Matora krije još nešto, nema sumnje. Imam utisak da tačno zna ko je juri i da je sve namestila, da bi se igrala sa dve ubice.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja i burazer smo na konto njenog chudjenja nad deksterovim emocijama prichali kako cje mozhda da ispadne pricha kako dekster uopshte i nije psihopata, da su mogli da ga izleche traume nekom terapijom a umesto toga su ga ohrabrivali i nauchili da ubija, i isto kad ga je ispitivala zashto voli deb kako cje da "shvate" da je i on zaljubljen u nju, i onda cje na kraju da se smuvaju deks i deb.. realno posle kenjanja sa debrinom zaljubljenoshcju nishta me ne bi iznenadilo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi se koliko znači dobra muzička tema; to je jedna od stvari koja mi se odmah dopala u seriji, kontrast osećaja i raspoloženja uvodne muzike sa tematikom serije.

 

Što se tiče spinoff-a, ne mogu da zamislim kako bi to moglo da valja, koga god izabrali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...