Jump to content

Irina & Storm


Srle8

Recommended Posts

Pre dve sedmice sam video dva njihova spota na tv-u. Kada sam boravio u Republici Srpskoj. Clanovi benda izgledaju veoma mladi. Mislim da je bend iz Sarajeva. Sviraju kao neki Hard Rock. Devojka ima odlican glas. Slican kao u Viktorije. Lepo zvuce. Da li neko zna nesto vise o ovom bendu?

 

Moze biti da je Irina. Nisam bas 100% siguran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ma Irina ima odličan glas, samo eto, ne sviđa mi se što je sad u ovom bendu...

Znači, bila je prvo u bendu "Drugo Stanje", s njima je izdala dva albuma: "Tragač" i "Nemir".

Pa onda oformila bend "Irina & VI" (ustvari, to joj je neka solo karijera), čita se Irina i šest, eto jer ih je šest u bendu.

U tom bendu je izdala isto dva albuma: "A Krv Mi Vri" i "U Rikvercu".

Ima finih pjesama, a inače nisam toliki fan njene muzike, samo glasa, šteta što onako fenomenalan glas ne iskoristi u malo bolje svrhe. Ali, mlada je ona, ima vremena.

Inače, kao osoba je fenomenalna, imala sam ju priliku upoznat, djevojka nije nimalo ufurana, zabavna, pametna, sve najbolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Kako pretragu odavno bojkotujem, jer bas i ne radi posao kako treba, otvoricu ovu temu naslepo.

 

Dakle, Irina Kapetanovic, poznata od ranije iz rada u projektu pod imenom Irina i VI. Viktorija modernog vremena, fenomenalna pevacica.

 

Danas ima drugi prateci bend, ex Southern Storm, inace meni licno jedan od najboljih ex YU bendova svih vremena. Bili su prakticno nedostizni, ali ode gitarista u London, raspadose se, i izgleda da je ovo to sto ce se od njih moci cuti u buducnosti.

 

Elem, relativno skoro objavise album Pocetak Kraja, u pitanju je nesto komercijalniji hard rock, preslusah disk par puta, i OK je, bolji od prvog albuma u svakom slucaju, ali ni priblizno onome sto je Southern Storm radio (mada kapiram da im to nije ni bila poenta).

 

Potrazite negde spot Tragovi Proslosti (inace Southern Storm pesma u originalu, na njihovom debiju 1999), ima na netu da se vidi, pa procenite. Album vec ne znam gde se legalno moze nabaviti, obzirom da je to neka manja izdavacka kuca iz Tuzle objavila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mada mi je ova pesma ipak malko bolje zvuchala u originalu,

Mnoooogo bolja je u originalu, i vokalno, i sviracki... solo da ne pominjem, ovde je uzasan u odnosu na original. Jebiga, eto sta se mora raditi da bi se doslo do sirih masa, napraviti od odlicne losiju pesmu, i gurati to u medije...

 

Sve u svemu, projekat je vredan provere, ima dobrih pesama, a i Irina peva fenomenalno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha,gled'o sam ih bas pre neki dan (tacnije u subotu) u Banatskom Sokolcu (na tom Rock Village festivalu) i bas su me prijatno iznenadili (svirali su 2 puta Ganse :lol: ) :da::pivopije:

 

Kad su bacali CDs u masu u'vatio sam jedan,al' ga jos nisam preslusao :blush: (naime,ostao mi je kod druga u kolima,a trebalo bi da odem da pokupim to od njega)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se izbio kad sam vidio da omot diska (za ovaj "novi" album) nisu mogli napraviti kako treba, a i produkcija je opet malo tanka.

Slušao sam neke stare stvari, i aranžmani su uglavnom pogrešni što je šteta s obzirom da ona ima odličan glas a tekstovi (a i vokalne linije) su veeeoma dobri.

 

Izmjena: preskačem direktorovu poručnu napomenu.

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...