Jump to content

Boneyard


OceanSize

Recommended Posts

prvo..kao sto se moze primetiti..ni jedan bend nisam prozvao....:)drugo...postovao sam ovo zato sto mi je rly PUN kurac tog prozivanja.....Zasto neko od nas nikada nije prisao nekom bendu i rekao...hm...vi ste black..smrdite...ili vi ste industrial...smrdite!!???zato...sto takvo ponasanje nije normalno,pogotovo u ovakvoj zemlji!!pogadja me to KO me(nas) proziva...i zasta nas proziva!!!aemo redom...DUXa,zasto ti nisi prisao posle certa i rekao nam..."ja rokam BODOME....vi AS i LAY dying...pa vi mora da ste pederi"...zasto mi neko iz MAGME,koja realno moze isprasiti sva dupeta na nasoj metal sceni nije prisao i rek'o...BOZe,pedercine sviraju modern metal....mi vas mrzimo!!"DARGORON,RAIN DELAY..DRACONIC,TRIUMFALL...ljudi koji su prvi kompetentni da govorre o necijoj svirci nisu nikad bili u tom ANTY EMO fazonu.....zbog cega??zato ste cene muziku..i zato sto su normalni!!!!!ukoliko ti se ne svidjam...nemoj da me slusas,a ne proganjas i pricas kako iam najgey frizuru na svetu...mislim...ne vidim svrhumi samo sviramo...i trudimo se da radimo to najbolje sto znamo..!!!!hvala svima na supportu...

 

Brate....sad si mi upravo ispisao post,kao da sam ja nesto prozivao Boneyard,ili tebe,ili sta vec??? Kad sam ja to uradio???

 

Samo procitaj malo bolje moj prethodni post,nisam nista lose rekao,samo da nije bilo u redu,prozivati bilo koji bend na crtu,i pricati mu kako cete ga pokidati s tirazom!

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne prijatelju...

Mimmy je sad ovde...Tommy nije rekao nista "kao" da si ti nekad prozivao nas...rekao je "DUXa,zasto ti nisi prisao posle certa i rekao nam..."ja rokam BODOME....vi AS i LAY dying...pa vi mora da ste pederi"" znaci da nisi ti prozivao jer si normalan chovek...a ima previse nenormalnih...to je problem... :D

 

pozdrav

 

BTW-ima jos jedna nova stvar na spejsu...Rising Darkness...ajmo komentari :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
prvo..kao sto se moze primetiti..ni jedan bend nisam prozvao....:)drugo...postovao sam ovo zato sto mi je rly PUN kurac tog prozivanja.....Zasto neko od nas nikada nije prisao nekom bendu i rekao...hm...vi ste black..smrdite...ili vi ste industrial...smrdite!!???zato...sto takvo ponasanje nije normalno,pogotovo u ovakvoj zemlji!!pogadja me to KO me(nas) proziva...i zasta nas proziva!!!aemo redom...DUXa,zasto ti nisi prisao posle certa i rekao nam..."ja rokam BODOME....vi AS i LAY dying...pa vi mora da ste pederi"...zasto mi neko iz MAGME,koja realno moze isprasiti sva dupeta na nasoj metal sceni nije prisao i rek'o...BOZe,pedercine sviraju modern metal....mi vas mrzimo!!"DARGORON,RAIN DELAY..DRACONIC,TRIUMFALL...ljudi koji su prvi kompetentni da govorre o necijoj svirci nisu nikad bili u tom ANTY EMO fazonu.....zbog cega??zato ste cene muziku..i zato sto su normalni!!!!!ukoliko ti se ne svidjam...nemoj da me slusas,a ne proganjas i pricas kako iam najgey frizuru na svetu...mislim...ne vidim svrhumi samo sviramo...i trudimo se da radimo to najbolje sto znamo..!!!!hvala svima na supportu...

.... Malo spustite nos Moderni Metalcoreri pre cete videti beton.... Neki ljudi jos pamte vasa ispaljivanja, i svaki los glas koji vas bije treba da se zapitate koliko je to istina...

Inace slusao sam vase stvari, nije ni malo originalno niti nesto narocito bitno da bi se pamtilo, mada cete verovatno imati mnogo uspeha kod iskompleksiranih "Modernih" Metalkorera, sto vam je i verovatno cilj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

dobio sam od svojih jataka iz kragujevca, pa rekoh da prosledim raji da vidi izliv idiotizma u mozak

 

poslednji poziv

 

da poziv..ne MOLBA...

drugovi..neostvareni MUZICARI i BENDovi(iiz dragog nam KRAGUJEVCA)..POSLEDNJE UPOZORENJE da Seljackim FORAMA I PROZIVKAMA ne PROzivate BONEYARD(o da picketine,znate o kome pricam),da vam ne bih razbio PIcku i zabranio vam ulaz u vecinu CLUBOVA u gradu!!!znate od koga vas ceka maltretiranje,znate ko stoji iza nas i najbolje,znate da cu vam licno polomiti picku ako procitam jos jedan provokativni cmnt an bilo koM porfileu!KRadite nam RIFOFe..drkajte na nase devojcice i pazite sta pricate..INDIJANCI....

 

Tommy69 and COWBOYZ FROM HELL!

Kg most WANTED...

Share this post


Link to post
Share on other sites

myspace je cudo!

ovde se ne radi ni o kakvoj HATE ekipi ili tako nesto i zato to nisam postovao na yumetal,nego na space!!!

odnosi se na osobe koje su samnom "skroz oke" i za koje sa mislio da su mi prijatelji a ne da pored moje pomoci i svega pridcaju i rade to sto rade!!

AKO MI NEKO KAZE da me mrzi ilis ta vec...E TO JE VEC OKE I PRAVO NA MISLJENJE!!!

ali kada mi se neko smeska u facu,ulazi mi svaki dan u kucu i to radi...

E TO JE SELJACKI POTEZ,a ne moj BULLETIN!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest da upadam malo bezveze kao totalno nepoznat lik... ali imam štošta reć'.

 

Grupi "cice" i ostale zajebancije... su normalne.

 

Kaže mr. Jack Black u "školi roka" : možeš biti najružniji na svijetu ali ako se popneš na binu i pokažeš ono što umiješ, postaješ najdivniji.." (ako čitaš između redova, to znači da će taj najružniji moći da ima i Anđelinu ak mu se hoće).

 

a i koga briga dal imate grupike... niste jedini... ima ih i bend koji svira fiksne termine u klubu za pare... i bend koji je imao dve svirke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aahahaha....to je NAJSMESNIJa stvar koju sam cuo!!koliko se secam..drummeri su od nas dobijali basss pedalu na certima u BGu!!

da neko nije dobio bilo sta od opreme od nas kad mu je trebalo?

i da smo ponudili nekome da dodje u KG bez putnih troskova?

JAVNO::::

VOLEO BIH DA ZNAM da li smo zajebali neki BAND koji je radio sa nama u KGu!!

ok je da se hatuje..ali da se izmisljaju takve stvari...to je vec SRANJE!

sto se tice GROUND zero ekipe,bash bih voleo da znam sta smo lose uradili..sta vise,sa ekipom se extra gotivimo!

 

to kako se kurcimo i sve...je prica koja potice od vas,a ne od nas...ko god da je bio bio ovde,zna kako se ponasamo prema gostima!!!i da,...niko ne potencira pricu da smo FRAJERI,baje i sve to..

mi smo Ljudi i skrOz OK ekipa pre svega...

ko razume....SHVATICE...ko ne zeli...

zaista neMam vise vremena da se raspravljam sa vama...

have a nice time on FOruM:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...