Jump to content

Boneyard


OceanSize

Recommended Posts

aahahaha....to je NAJSMESNIJa stvar koju sam cuo!!koliko se secam..drummeri su od nas dobijali basss pedalu na certima u BGu!!

da neko nije dobio bilo sta od opreme od nas kad mu je trebalo?

i da smo ponudili nekome da dodje u KG bez putnih troskova?

JAVNO::::

VOLEO BIH DA ZNAM da li smo zajebali neki BAND koji je radio sa nama u KGu!!

ok je da se hatuje..ali da se izmisljaju takve stvari...to je vec SRANJE!

sto se tice GROUND zero ekipe,bash bih voleo da znam sta smo lose uradili..sta vise,sa ekipom se extra gotivimo!

 

to kako se kurcimo i sve...je prica koja potice od vas,a ne od nas...ko god da je bio bio ovde,zna kako se ponasamo prema gostima!!!i da,...niko ne potencira pricu da smo FRAJERI,baje i sve to..

mi smo Ljudi i skrOz OK ekipa pre svega...

ko razume....SHVATICE...ko ne zeli...

zaista neMam vise vremena da se raspravljam sa vama...

have a nice time on FOruM:)

A jel? Oces da kazes kad ste tada svirali NIKO nije SA BINE trazio cinelu i stalak? Pa onda dodao da medju opremom ima stalak i cinela koji su od bubnjara Worga "a on se verovatno nece ljutiti da mi to uzmemo"????????????????? Tada je bilo dosta ljudi u SKCu i ti oces da kazes da smo svi mi budale?????? Atlantida, Wendigo i Worg tada nisu svirali zbog vaseg JEZIVOG probijanja termina... Oces da kazes da MOJ bivsi bend laze MENE??????? ahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahaahahha ....Ti prijatelju stvarno imas nekih zajebanih problema sa ljudima oko sebe i imas prilicno bujnu mastu koju rasipas na gluposti... Inace na Yumetalu ste ponudili aciju za svirke bez putnih troskova

Edited by Lazzar Arhangelisk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da se nastavi ova konverzacija preko privatnih poruka? Mislim ovo je tema o bendu i njihovoj muzici, a ne o njihovim ljudskim kvalitetima ili nekvalitetima, u to ne ulazim, niti poznajem momke iz Boneyarda (možda Mimija nešto malo sa irca) niti vas.

 

Poslušao sam ovih par stvari na spejsu, čini mi se da pesmama mnogo bolje leže clean vokali, mada, usrani spejs kvalitet mp3ojki i ne može toliko verodostojno da pokaže nešto. Videću ovih dana da pazarim album pa da detaljnije poslušam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znate kako,

 

ja mislim da je BY skroz ok bend, iako možda nisu napravili ništa novo u metal muzici... pesme su njihove ali su jednake kao svi ostali bendovi tog žanra (Soilwork, AILD, Bullet for my Valentine, The Sorrow itd)... ja baš volim poneku pesmu koju imam ovde, i ono, jedna je čak čučala u ipod plejlisti, i kad austrijancima narezujem diskove, uvek ubacim by... zašto ne, ne sramote zemlju Srbiju, čak je dosta njih reklo da su skroz ok... a i zašto ne bi bila support nekome ko je muzičar koliko god bio... it's all about music.

 

to što su emo ili kakvi god... meni svejedno, ja ih ne gledam, malo je prošla faza loženja na likove iz bendova (a pogotovo na kolege muzikante) :P jedinog iz by da kažem da znam je joca droca :) mada ga lično ne poznajem... ali da, evo ja sam jedna od devojaka koja def. nije otkidala na njega (a možda sam trebala?!) kao svaka prosečna emo/goth devojčica... a da sam na njegovom mestu verovatno bi bila i gora od njega... on daje šanse, ja bi to terala sa psovkama :) ali opet to je njegova LIČNA stvar... šta tebe boli dupe šta on radi? šta ti radiš? :)

 

realno imaju ljudi pravo da pričaju o pojedincima ili o bendu jer oni time doprinose, da kažemo, attitude-u svog benda, što def. ima uticaj na dosta toga, ali je totalno lame da se pominje privatan život i to "čula-rekla-kazala-uradila" fazon... koga briga šta ko kome meće, umeće i nameće :) i šta to ima veze što je neko u emo fazonu... dokle god ne secka vene i ne glumi depresiju i te gluposti... nek fura fazon...

 

peace ljudi... nema potrebe da se svađate ... ono, nađite dobro u lošem i budite složni.

 

Pozz svima i bendu!

Edited by ๑prinzessin tinea๑

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledajte shta ste uradili! nisam se ulogovao na yumetal nekoliko GODINA!!!! a sad su me ovi iz boneyard-a toliko iznervirali da sam poludeo!!!!

 

1. tommy! choveche! pa koliko godina imash? na shta lichish? kako se ponashash? izgledash ko da te krava lizala... ja da sam ti otac, u podrum bi te zakljuchao i tuko bi te do besvesti

 

2. sine pretish ljudima preko interneta, i to ni manje ni vishe ljudima iz drugih gradova.

kako te nije sramota? razbijanje pichke? maltretiranje?

 

sine ako ne mozesh da podnesesh negativnu kritiku zashto se uopshte bavish muzikom? zashto se bavish umetnoshcu?

 

3. kompetentni za cice? izvini rambo! koje cice? one shto ih ne razlikujesh od mushkaraca? jesi ti bio nekad na BEOGRADSKIM splavovima? grupi devojke? shta su ovo, `80? hate to break it to you, niste vi ni motley crue ni skid row, ni poison, ni sister.....

 

4. to shto ste izdali album nishta, ama bash nishta ne znachi... pobogu i irish stew je izdao album.... da ne pricham o drugima....

 

5. ne ostvareni muzichari? ko si ti da za bilo koga kazesh da je neostvareni muzichar? samo drljate te gitare jednolichno, predpostavljam da nikad chochek, kolo ili oro niste odsvirali, da ne pricham o etidama, valcerima, flamenku i sl.

 

6. trendsetter? O_o TRENDSETTER!!! oooo zemljo indijo!!!!

 

 

 

 

@ *Tea*

 

izvini, nishta lichno ali ako je school of rock(koji je btw do jaja film) za tebe vrhunac zivotne filozofije...

 

 

 

toliko od mene..... it`s been a while

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo raja... jedno je shto neko ne voli emo fazon(ni ja ga ne volim) ali... emo je gay? kako god... ne bitno dali su likovi gay ili staight ja taj fazon ne volim iz nekih drugih razloga... imam ortaka koji je emo, gotivniji je od desetina metalaca koje sam upoznao... btw neki od najvecih imbecila koje sam u zivotu upoznao su metalci, da ne navodim imena jer sam se svojski trudio da ih zaboravim autosugestijom

 

 

uostalom ako je bilo ko gay, ko ima prava da mu zadire u intimu?

protiv parada jesam jerbo ono shto je u kuci - treba da ostane u kuci

 

 

ovde je rech o arogantnosti, narcisizmu i koliko sam shvatio iz postova licemerju

Share this post


Link to post
Share on other sites

@๑prinzessin tinea๑

 

океј је то што кажеш, дакле није поента у томе шта они свирају, емо су за себе, нису за мене...

ВЕЋ, јадно је то мислити да си најлепши, да имаш најбоље рибе и остало...ПРЕВИШЕ ПАТЕТИЧНО

И ЈОШ ПРЕТИШ ПРЕКО ИНТЕРНЕТА, АЛООООООООООООО...

 

Oni koji bi trebali da kažu da su oni najbolji, najlepši i da imaju najbolje ribe... smo mi (a.k.a. 3.lice).

ti imaš svoje mišljenje i smatraš ga vrednosnijim od njihovih...

ako ga smatraš vrednosnijim, neće ni tebi nit' ikome ovde padati na pamet da se spušta na taj nivo.

 

a i inače, samohvale navuku baksuza :P reče narod davno... xD

Edited by ๑prinzessin tinea๑

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste, bend ima svoj nick na yumetalu i bend će nešto da piše... :)

 

pa ja da sam u boneyard-u, ne bi ni svratila na yumetal... :) koga boli dupe šta ko ovde piše... onaj kog boli, on ima probleme, da ne kažemo komplekse :D

Edited by ๑prinzessin tinea๑

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ *Tea*

 

izvini, nishta lichno ali ako je school of rock(koji je btw do jaja film) za tebe vrhunac zivotne filozofije...

ne, daleko od toga... ali da, izvučeš pokoju dobru riječ... meni je lično film kičerica, i jadan je do bola... 3 puta sam odgledala i to je to.

 

u svakom slučaju, ovaj bend se lično meni ne dopada, ne zbog muzike koliko zbog ponašanja... nisam imala zadnji put slobodno vrijeme ko sad... ali eto... sad shvatam šta pojedinci hoće reć.. u svakom smislu je lame...

 

nego, peter petrelli :) šta god od tebe da pročitam, ne kapiram.. jes ti pisao knjigu iz filozofije za 4. srednje škole? :)

Edited by *Tea*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde malo gej, malo satan lobija... Vi se bas zezate...

 

Ja sam svirano na nekom Demo Festu u Kg-u sa ovim momcima jos pre jedno 100 godina, imali su bas melodicnu i cool svirku. Iskreno nisam ocekivao ovakvu promenu stila. Preslusao sam pesme na myspace.com/boneyardkg, stvarno su kvalitetne. Nisam preslusao mnogo bendova koji u Srbiji voze ovakav stil ali bih ipak rekao da za nase okvire i produkcijski i kreativno dosta dobro zvuce.

 

Toliko, vi sad nastavite sa prepucavanjima :meshuggah: Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

fazon je kad se ovak siris na internetu, kao mnogo se kul osecas, hehehe, ludi smo, hehehe, vi ste gej, GTFO FAIL LOL, hehehe ali onda kad vam istekne vreme na netu i morate da budete kul u stvarnom zivotu malo ste u :( fazonu, i kao, auuff jebi ga, mogao bi da odem do devojke, a da, nemam i t sjebete se.

 

kao ovi likovi...ono pobedili smo...a da...nismo ustvari.

 

289kbyc.jpg

 

zna kako vam je, ali procice i to valjda, hehehe.

 

kao sto je mene proslo sto na yumetalu bude 5 postova za svirku draconica a onda prodamo 250 karata.

 

ali ne mozes svuzge da pobedjujes, moras da izaberes hoces na netu ili u stvarnom zivotu, jbg.

 

srecno svima.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ajd sad se fino dogovorimo, svaki dodatni post kojim se bude nastavljalo sa idiotskom raspravom poput ove na prethodnim stranama, i warn od par dana... za pocetak.

 

Koliko je to tesko prihvatiti najosnovniju logiku i ponasati se u skladu sa njom: AKO NE VOLIS BEND, ZAOBIDJI TEMU!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ajd sad se fino dogovorimo, svaki dodatni post kojim se bude nastavljalo sa idiotskom raspravom poput ove na prethodnim stranama, i warn od par dana... za pocetak.

 

Koliko je to tesko prihvatiti najosnovniju logiku i ponasati se u skladu sa njom: AKO NE VOLIS BEND, ZAOBIDJI TEMU!

 

IDIOTSKOM?????A da vi malo iz Terra Nostre zaobidjete temu i ne mesate se u nesto sto vas se ne tice???

Gospoda zabila monopol, oce da cupaju usi, hoce da nas "hlade", oce da nas biju, da nam zabrane da ulazimo u klubove, nazivate svakog ko drugacije misli buranijom i idiotom? Znaci vi tako tretirate vasu eventualnu publiku na koncertima i takve odnose sa javnoscu imate. Sta je sledece? Filteri za postove? Svaku poruku treba da pocnem " Obozavam one gejeve Bonetard, Terra Nostra sam tetovirao na ledjima"???? Stvarno preterujete... Ako vam ne odgovara situacija , zapitajte se zasto je tako... Ako 20 ljudi krene nesto da kritikuje vi cete radije da ucutkavate sve te ljude nego da se uhvatite u kostac sa problemom...

Edited by Lazzar Arhangelisk

Share this post


Link to post
Share on other sites

IDIOTSKOM?????A da vi malo iz Terra Nostre zaobidjete temu i ne mesate se u nesto sto vas se ne tice???

Haha!

 

Matori, kakve ja veze imam sa Terra Nostrom?

 

Ja sam moderator na ovom forumu, i ako vidim jos prozivki na temi benda kao sto su ovde (pre svega mislim na one gay-anti emo i sl. idiotluke), to ce sigurno da se kaznjava.

 

A nisam procitao raspravu od pocetka, pa ne znam ni o cemu tacno govoris u ostatku posta, ali ja sam ovde u svakom slucaju potpuno neutralan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Lakija sam pogresio, ali za tebe znam da si tamo... Vidim to po recniku i kulturi :evotigana:

Ali to i dalje ne menja situaciju da i dalje Bonetard i dalje nece da opravdaju svoje ispade prema kolegama kojih nazalost bas i nije malo, avi samo redjajte postove i zataskavajte situaciju...

 

pa ni Laki a ni Azal nemaju veza sa Terra-Nostrom, a ni ja... mislim necu da kenjam, al stvarno si pogresio sto se toga tice. A za ispade... neam pojma pevac je samnom bio skroz kul, njega bas znam, a za ostale... jebga, nisam kompetentan.

btw, Terra-Nostra NIJE izdala Boneyard, mislim da samo rade distribuciju, a ni sa izradom doticnog veze nemaju.

 

Objasni mi u cemu je problem???

 

Ako ne volis bend zaobidji temu????????

 

Znaci negativne kritike ne postoje jel tako?

 

E ako je tako onda u redu....

 

Nije vas sramota bre...

 

:pivopije::pivopije::pivopije:

 

Sto se tice kritikovanja losih bendova, sranje muzike, ocajnih albuma itd... to je cool, mada opet ako ne slusam neki pravac necu da kritikujem. Ali, ne bih drkao nekog jer mislim da je gay a pritome nije.

 

Postoje ljudi koji su pichketine, al su dobri muzicari, opet, ne moz mu srati da je sranje ako svira dobro i nesto originalno za datu situaciju. Ko je pichka, dal jeste il nije u Boneyardu, neam pojma.

 

A ja licno, ako mi je neko do jaja ortak a sranje svira, ima da mu obrusim da je usro pa i ako oce da me bije...

 

:pivopije:

 

dakle, jel po vama sranje sviraju? interesuje me misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol ....

e .. a najjaci je trip "mojne kakish" banovace te ... eJ! nemoj se zajebavati!!! ako te banuju.... najebo si ... :):):):)

 

shta ces onda ?

aaaa ...

 

to bi bio kraj mog zivota ...

 

:) :)

 

all of you RETARDs!

 

Apeiron:

 

A nisam procitao raspravu od pocetka, pa ne znam ni o cemu tacno govoris u ostatku posta, ali ja sam ovde u svakom slucaju potpuno neutralan.

 

 

BOZE !!!

cekaj ti si moderator ... i dodjesh da seresh ljudima ... a nisi procitao shta ljudi seru ..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To shto se sipa poslednjih dana na temi svakako nisu negativne kritike vec puke provokacije.

 

Bahahahahahahah

 

Ja sam moderator na ovom forumu, i ako vidim jos prozivki na temi benda kao sto su ovde (pre svega mislim na one gay-anti emo i sl. idiotluke), to ce sigurno da se kaznjava.

 

To je ta demokratija.Evo ja cu da budem formalan:

 

Sranje je muzika i likovi (vecina) su isfeminizirani,sem toga cuo sam (trac naravno i ne mogu da tvdrim da je istina) da se pevac i gitarista balave i vataju.Ako su mene slagali,lazem i ja.Sem toga taj neki "metalcore/hc/punk" je govno iz vise razloga:neorginalan je,svi bendovi zvuce isto i pevac u odredjenim delovima peva kao da place.Toliko od mene (i da ovo nije bila provokacija daleko da jeste).

 

Izrazio sam svoje misljenje posteno i daleko od toga da je spam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...