Jump to content

Boneyard


OceanSize

Recommended Posts

Apeiron:

 

A nisam procitao raspravu od pocetka, pa ne znam ni o cemu tacno govoris u ostatku posta, ali ja sam ovde u svakom slucaju potpuno neutralan.

 

 

BOZE !!!

cekaj ti si moderator ... i dodjesh da seresh ljudima ... a nisi procitao shta ljudi seru ..

E, ajd ne seri nego procitaj sta sam napisao!

 

Ne "serem" ja ovde nikome, i zabole me za privatne rasprave, ako sta imate da raspravljate, nadjite se uzivo i rascistite to. Ali prozivke koje sam naveo "gay", "anti-emo" i slicna proseravanja bice sankcionisana! Ove druge stvari me ne zanimaju.

 

Sranje je muzika i likovi (vecina) su isfeminizirani,sem toga cuo sam (trac naravno i ne mogu da tvdrim da je istina) da se pevac i gitarista balave i vataju.Ako su mene slagali,lazem i ja.Sem toga taj neki "metalcore/hc/punk" je govno iz vise razloga:neorginalan je,svi bendovi zvuce isto i pevac u odredjenim delovima peva kao da place.Toliko od mene (i da ovo nije bila provokacija daleko da jeste).

 

Izrazio sam svoje misljenje posteno i daleko od toga da je spam.

Posteno.

 

A posteno je reci i to da se danas 99% metal pravaca moze opisati na isti nacin, svaki brutal death metal zvuci isto, svaki power metal bend zvuci isto, svaki thrash metal bend zvuci isto, i sta pokusavas dokazati sa takvim komentarom?

 

Ne svidja ti se, to je ocigledno, i zasto dolazis na ovu temu, zar je forum toliko mali da nemas gde drugo sta pametnije da pises?

 

Pregledacu sad temu od pocetka, obrisati sta bude potrebno, i warn staviti kome vec treba. A te namestaljke i o cemu se vec ovde govori, rasciscavajte na drugom mestu.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ni Laki a ni Azal nemaju veza sa Terra-Nostrom, a ni ja... mislim necu da kenjam, al stvarno si pogresio sto se toga tice. A za ispade... neam pojma pevac je samnom bio skroz kul, njega bas znam, a za ostale... jebga, nisam kompetentan.

btw, Terra-Nostra NIJE izdala Boneyard, mislim da samo rade distribuciju, a ni sa izradom doticnog veze nemaju.

 

 

 

Sto se tice kritikovanja losih bendova, sranje muzike, ocajnih albuma itd... to je cool, mada opet ako ne slusam neki pravac necu da kritikujem. Ali, ne bih drkao nekog jer mislim da je gay a pritome nije.

 

Postoje ljudi koji su pichketine, al su dobri muzicari, opet, ne moz mu srati da je sranje ako svira dobro i nesto originalno za datu situaciju. Ko je pichka, dal jeste il nije u Boneyardu, neam pojma.

 

A ja licno, ako mi je neko do jaja ortak a sranje svira, ima da mu obrusim da je usro pa i ako oce da me bije...

 

:pivopije:

 

dakle, jel po vama sranje sviraju? interesuje me misljenje.

Ok... kad sam napomenuo Terra Nostru, mislio sam na Lekica, a Azal je nesto pominjao Draconic, a oni i imaju zajednickih stvari i to puno, zar ne :)

Ima jedna cudna stavar na ovom forumu sto me bas zabrinjava... A to je da zamislite, postoje ljudi koji NE DELE muziku prema novokomponovanim zanrovima, nego kao dobru i losu. E sad, posto objektivno i subjektivno misljenje vecina ljudi tesko uspeva da razgranici, ja imam metod sagledavanja situacije iz sto neutralnijeg ugla... A to je kroz praksu, tj. svirke... Tu je doslo do problema, jer jedini bend u mom iskustvenom stazu koji se pokazao kao nekolegijalan, nefer i bezobrazan u periodu od 1996-2008 je upravo ovaj bend, Boneyard... meni je zao sto sam, pored ostalih, morao da budem svedok postojanja ovakvog benda, a da je potpuno nebitno za pricu koji pravac taj bend svira...

Drugo , sto je mozda i bitnije, je da ne mogu bas sve vas da povatam jel ste se, da parafraziram sto Lekic kaze, posakrivali iza raznih imena i nickova, a eto Lakica bas cenim, fanzin "Scissors" i bend Interfector , dok mi je Draconic b

bio ql sa onom kombinaciom trance/ black metal, dok mi sad u ovoj Mnemic/Scar Simetry fazi bas ne lezi ;)

Edited by Lazzar Arhangelisk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kakav problem ti imaš sa Terra Nostrom? Baš me zanima što ih toliko hejtuješ. Koliko sam ja iskusio, svi iz Terra Nostre su dobri ljudi i nikada nisam imao problem sa njima, a ni mnogi drugi ljudi koje poznajem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok... kad sam napomenuo Terra Nostru, mislio sam na Lekica, a Azal je nesto pominjao Draconic, a oni i imaju zajednickih stvari i to puno, zar ne :)

to je jako pametno, obzirom na to da lekic nije u toj firmi. sto sve skupa pokazuje da si informisan i znas sta pricas. not.

a sad me lepo odblokiraj da ti otkrijem neke zivotne istine.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 'ajducina
dobro je sto znas cije psme sviras.

naprotiv, isao sam na svirke i bilo mi je ok.

decko, ako imas problem sa mnom, obrati mi se licno, pa cemo da ga resimo, kakav god on bio. sa druge strane, kada okines jednu autorsku notu, vrati se ovamo u diskusiju o muzici. to je to, sto se tebe tice.

 

 

Znam ja cije pesme sviram a ti si ocigledno corav ili lud...

Lepo sam rekao da ja nisam SVIRAO Poisonblack...Ja sam PEVAO Love Infernal...procitaj ti to malo bolje...

Drugo, da mi mogao da pljujes po necemu, npr. po mom radu, morao bi prvo da poznajes materiju, a ne da pricas neboluze... Nadovezujem se na ovo kako ja nikada nisam okinuo autorsku notu....samo je pitanje da li cu ja svoje 'autorske note' davati 202-ojci i emo bendovima'.

Trece, nemam ja nista protiv tebe, vec samo hocu da besmisleno kurcenje te neke vase ekipe prestane jer je sa smesnog vec postalo tuzno i nista vise...drzite se vi tih nekih vasih krugova, ali preterano exponiranje dovodi do svega ovoga...

I sve ono sto je Laza pricao, znas i sam da je u pravu...

 

A pitanje za moderatore...

 

Ako neko dodje i kaze da su emo fageti, bice banovan... A ako dodje neka drolja i kaze da su toliko dobri da bi im svima popusila, hocete li i nju banovati?????

 

Use the force young moderators....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pitanje za moderatore...

 

Ako neko dodje i kaze da su emo fageti, bice banovan... A ako dodje neka drolja i kaze da su toliko dobri da bi im svima popusila, hocete li i nju banovati?????

 

Use the force young moderators....

Naravno da je necemo banovati budaletino, da si iole normalan, i na tvojoj temi bi isto tako radije citao kako ti drolje hoce da popuse, nego da ti dolaze likovi i govore da si gay sto se lozis na onog UBER fegeta iz Children of Bodom!

 

To proseravanje oko toga da je neko gay samo zbog izgleda moze izlaziti iz usta (i u ovom slucaju tastature) samo nekog maloletnika, ili poremecenog coveka, koji jos uvek zivi u srednjem veku i prosudjuje o ljudima na osnovu fizickog izgleda.

 

I dosta je bilo, banovacu ti i ovaj nick, i sve naredne, ako ne odjebes odavde.

 

I JOS SAMO JEDNA NAPOMENA: od sada vise necu postovati na ovoj temi po ovim pitanjima, vec cu samo brisati sta bude trebalo, i udarati warn bez prethodne najave, ne kotam vas, majke mi, ako imate sta resiti, pa nemojte ovde jebem mu sve!

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

I JOS SAMO JEDNA NAPOMENA: od sada vise necu postovati na ovoj temi po ovim pitanjima, vec cu samo brisati sta bude trebalo, i udarati warn bez prethodne najave, ne kotam vas, majke mi, ako imate sta resiti, pa nemojte ovde jebem mu sve!

Znaci obican covek ne moze da izrazi svoje misljenje?

Zar pricanje o samim clanovima benda spada u spam?

I da sada cu da popijem ban jer su modovi najpametniji i reci ce:"ti si klinac oladi"

e pa ne moze vise!!!! :violent::violent::violent:

 

 

Imam da kazem sta mislim!!!!!!111111

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo moje iskreno misljenje o bendu.kao prvo zvuk je totalno neorginalan zato sto postoji 99999999999 bendova koji zvuce isto tako.kao drugo ime benda i tekstovi su na engleskom tako da nista ne razumem sta peva.a i da je na srpskom nebi opet razumeo jer vokal se u jednom delu pesme nesto derinja i u drugom delu pesme nesto peva kao da place.to neke fore sa zapada kao deremo se pa placemo.i muzika je smor uopste nije niti za veselje,lumpovanje niti za tugovanje niti pogadja u dushu vec samo smara.i sto je najgore oni u srbiji sa takvom muzikom pricaju o tome kako ih napadaju armije grupi radodajki.pa pobogi ovo je srbija ovde rok muzika jedva prolazi a narocito ta vasa rok muzika.vi niste niti neki tamo iz granda niti ste na city recordsu niti svirate na splavovima.ali uredu zelim vam sve najbolje i zelim vam da stvarno imate toliko grupi radodajki i sve.samo koji se kurac zavaravate kada ne ide to uopste tako.nema leba od tog vaseg dranja niti ce ikada biti.ljudi u srbiji barem jos uvek tu i tamo vole postenu muziku.i molim clanove benda da se okanu corava posla sa tim plakanjem i dranjem i da poslusaju stare albume bore drljace i ere ojdanica

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

GLASAJ ZA BONEYARD, PRVI ROCK'N'ROLL / METALCORE BEND SA OVIH PROSTORA KOJI CE IMATI PRILIKU UZ POMOC VASHIH LAJKOVA I GLASOVA DA SE PREDSTAVI PUBLICI U EVROPI I SVETU!!!

 

*1

Sve shto treba da uradite jeste da odvojite par sekundi da lajkujete BoneYard na stranici "ECHOLOT" battle of the bands preko Facebook, Twitter, MySpace i Google+ profila na sledecem linku :

 

http://www.koestritzer.de/echolot/boneyard/

 

(Dugme "Like" preko kojeg ce te glasati nalazi se odmah ispod nasheg YouTube videa)

 

*2

Za Festival koj se odrzhava u devet zemalja takodje vam treba par sekundi da bi ste uspeshno glasali, pratite samo primer sa nasheg oficijalnog sajta!!!

 

http://boneyardonline.com/boneyard/?cpt_news=wanna-boneyard-live-show-west-east-germany-magyar-hrvatska-polska-austria-helvetica-czechia-italia

 

PAZNJA!!!

Glasovi vazhe samo ako link sa vasheg e-mail-a aktivirate, naravno, posle popunjenog obrazca na METALFEST oficijalnom sajtu gde ste prethodno kliknuli VOTE!!!

 

 

LjUDI!!

Put your Hornz together!!!

 

Hvala, od velike je vazhnosti i puno nam znachi!

 

 

- Tsunami!!! -

BoneYard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...