Jump to content

Hit The Ground (ex-Nothing Left)


alek(sa)

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hvala puno ljudovi! :pivopije: mi svasta planiramo ,i da snimamo i da izdamo al jeba ga ,znate i sami kolko kosta da se izda nesto ovde i jos plus da se snimi kako valja da ne bude neki budj snimak :udri:

radimo nove pesme koje su jos brutalnije,brze i jos vise mosheva i breakdown delova...hehe malo smo otisli u brutalu sada :rockdevil::violent:

hehe ma mi smo kao As i lay unearth dying :mrgreen::pivopije::pivopije::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i moje podrske:) Po mom misljenju jedini nas bend koji bas vuce na ovaj moderniji fazon i ide mu odlicno;) Kao i uvek, s obzirom da sam opsednuta vokalima, moram da pohvalim Marka.

Fantastican vokal zaista...Mnogo mi prija onaj dubok "animalan" scream koji ponekad odradi...Sve u svemu, svaka cast momci, samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

to Markov animality pokusava da izadje iz njega.. friendship i fatality tek idu posle hahaha ko je igro Mortal Kombat znace o cemu pricam :da::D:mrgreen:

hvala za podrsku svima kao i tebi! :pivopije::pivopije::pivopije::pivopije:

hahaha inace mozda uradimo neku obradu Unearth pa izmiksujemo sa As i lay dying ;) npr. Giles and Confined :mrgreen::redface::rockdevil:

 

keep moooshin and rooooling,rooooling in the mosh piiit :mrgreen::mrgreen::rockdevil::D

 

 

slucajno sam ubacio ovoga sto mu crvene obrazi umesto ovoga plavog :bigblue: haha :rockdevil::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Bilo je ok, mada pocinjete malo da smarate sa AILD... Uzeleh se onog Throwdown-a:)

Zasto samo ok, a ne super, kao sto mi je dosad bilo kad god vas cujem uzivo, e, pa neprijatno sam se iznenadila kad cuh onaj vise nego uzasan clean! Wtf? Mislim da gore zvuci nego ja kad karikiram imitiranje Britney Spears. Ljudi, volim kako svirate, vec dugo vas pratim, te smatram da moze samo da vas unazadi povinovanje "losim" trendovima u modernijoj muzici. Nemojte da se izgubite u masi...

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...